Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szymek masz tydzien produkcji RS podany? U mnie 3-4 tydzień stycznia, tylko lipa bo nie ma ciagle homologacji ciezarowej na RS. Jest na A6, S6, allroad a na RS brak.

Nic jeszcze nie wiem. Dopiero po nowym roki będę na serwisie swojej padaczki to podejde na salon pogadać.

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

WoW :kox:

Srebrne BMW serii 3 to twoje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek masz tydzien produkcji RS podany? U mnie 3-4 tydzień stycznia, tylko lipa bo nie ma ciagle homologacji ciezarowej na RS. Jest na A6, S6, allroad a na RS brak.

Nic jeszcze nie wiem. Dopiero po nowym roki będę na serwisie swojej padaczki to podejde na salon pogadać.

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

WoW :kox:

Srebrne BMW serii 3 to twoje ?

moje ale kiedyś miałem :a4fan::dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się nie bał i...

1zp0flx.jpg

30ts16w.jpg

tadaaaam! :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się nie bał i...

http://i43.tinypic.com/1zp0flx.jpg

http://i44.tinypic.com/30ts16w.jpg

tadaaaam! :decayed::decayed:

gdyby zlepic tył a7 z przodem a6 w jeden samochod to byloby niemalze idealnie piękne wozidlo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w taki sposób to ja już mogłem dawno zrobić, wrzucił grill i dokładkę na d*pie wymienił S na RS. Po najmniejszej linii oporu poszedł. Bez poszerzanego body to jest kupa. Albo grubo albo wcale. Na bogato to trzeba tak jak już pisałem:

- błotniki przód, zderzak kompletny

- listwy drzwiowe

- tylny zderzak

- i najważniejsze rzeźba tylnych błotników i drzwi na poszerzone body

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

2013_Audi_RS_6_Avant_1.jpg

Najtrudniejszy efekt do uzyskania to właśnie błotnik i drzwi bo już na nich zaczyna się to poszerzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi to pikuś wystarczy kupic z RS6. Ogolnie taka rzezba w aucie za 350k jest dla mnie pozbawiona sensu ale to mój punkt widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi to pikuś wystarczy kupic z RS6. Ogolnie taka rzezba w aucie za 350k jest dla mnie pozbawiona sensu ale to mój punkt widzenia

Dlatego nie robiłem, a dokładanie samego grilla i tylnego dyfuzora to trochę mało żeby od razu mówić o przeróbce na RS6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, czy u Ciebie wchodząc w tryb Dynamic otwiera się też przepustnica na wydechu? Będę instalował wydech od MG Motorsport i różnica między wydechem z klapką a bez to +/- 2000 zł (!). Mamy inne jednostki silnikowe, ale łudzę się że efekt będzie podobny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, czy u Ciebie wchodząc w tryb Dynamic otwiera się też przepustnica na wydechu? Będę instalował wydech od MG Motorsport i różnica między wydechem z klapką a bez to +/- 2000 zł (!). Mamy inne jednostki silnikowe, ale łudzę się że efekt będzie podobny :decayed:

Otwiera i jest głośniejszy. Jak jadę w trasę z dziećmi to ustawiam sobie indyvidual bo wtedy sobie dostrajam wszystko oddzielnie i to jest najlepsze bo wydech na długim dystansie może być męczący.

Dlatego jak bym robił wydech to z klapkami. Bo na bank będzie glosniejszy a nie zawsze musi buczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"joker... jop tfoju mmać" :grin:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zbyt młody i piękny żeby za to płacić:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Moja Kacha powiedziała, że z tym "Piękny" to lekuchno przesadziłeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dzida porusza się po Bełchatowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dzidzia to stoi już we wrocku na serwisie naprawa 200 tyś przeleciał przez ogrodzenie i był wyciągany dźwigiem ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dzidzia to stoi już we wrocku na serwisie naprawa 200 tyś przeleciał przez ogrodzenie i był wyciągany dźwigiem ;o)

Coś tak mnie się o uszy obiło ale nie będę wyskakiwał przed szereg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dzidzia to stoi już we wrocku na serwisie naprawa 200 tyś przeleciał przez ogrodzenie i był wyciągany dźwigiem ;o)

Coś tak mnie się o uszy obiło ale nie będę wyskakiwał przed szereg

"poniósł mnie melanż"

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...