Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Pany,

hameryka serwis usunął po roku czasu usterkę pukającego zawieszenia :grin: , a teraz uwaga skupcie się. Mieli wymienić dwa amory, ale według nich stukał tylko jeden konkretnie prawy. Wymienili, pojechaliśmy na jazdę testową i niestety tak się złożyło że stuka też lewy, ale nie na tyle mocno żeby zakwalifikować go do wymiany :wtf: Po długiej batalii wymienią mi lewy w ramach dobrej woli producenta. A na koniec przewieźli mnie S7 z przebiegiem niecałych 5 tkm i zawiecha napierdala aż miło. A serwisant do mnie "widzi Pan, tu jest tak samo, to cecha tego zawieszenia" a ja do niego że ostatni jeździłem X5 na 20 calowych felgach i jakoś takich cech nie słyszałem :grin:

generalnie M A S A K R A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Pany,

hameryka serwis usunął po roku czasu usterkę pukającego zawieszenia :grin: , a teraz uwaga skupcie się. Mieli wymienić dwa amory, ale według nich stukał tylko jeden konkretnie prawy. Wymienili, pojechaliśmy na jazdę testową i niestety tak się złożyło że stuka też lewy, ale nie na tyle mocno żeby zakwalifikować go do wymiany :wtf: Po długiej batalii wymienią mi lewy w ramach dobrej woli producenta. A na koniec przewieźli mnie S7 z przebiegiem niecałych 5 tkm i zawiecha napierdala aż miło. A serwisant do mnie "widzi Pan, tu jest tak samo, to cecha tego zawieszenia" a ja do niego że ostatni jeździłem X5 na 20 calowych felgach i jakoś takich cech nie słyszałem :grin:

generalnie M A S A K R A

Wczoraj jezdzilem nowa a8 na 20 calach, i jezeli chodzi o komfort zawieszenia i tzw. Pukanie.. Masakra :banghead:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie Audi bierze przykład z Citroena z zawieszeniem, jednak znajomy ma A7 3.0 BiTd i jakoś nie narzeka na zawias a wybredny jest na maxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario - może znajomy muzykę za głośno puszcza na Bangu :decayed: Ja już też pisałem o tym napierdalaniu - u nas zamienili ponoć stronami i jest jak na razie cisza na 265/35 R20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kolorze będzie wyglądał bardzo dobrze jako znikający punkt na autobahnie

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj na żywo obejrzałem dwie RS7, jedną w szarym macie, a drugą niebieską:

2013_12_13_20_11_54.jpg

2013_12_13_20_12_15.jpg

Samochody te na żywo robią mega wrażenie i pomimo kiepskiego tyłu autko dużo bardziej podoba mi się w stosunku do RS6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja byndzie ładniejsza :decayed:

Wiem wiem, ale ta RS7 też piękna :slina:

Jaja se robię, a w RS7 nie podoba mi się tylko jedna rzecz, brak poszerzonego nadwozia ale za to ma szyby bez ramek. Tak czy siak u mnie musi być kombi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi robi teraz jakąś akcję marketingową w DE, szary mat widziałem na lotnisku we frankfurcie (zaraz obok stał Mclaren MP4-12C), a niebieska stała na terminalu w Monachium. Całkiem sporo osób się im przyglądało, choć cena 190k EUR skutecznie odstraszała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj na żywo obejrzałem dwie RS7, jedną w szarym macie, a drugą niebieską:

http://s23.postimg.org/stef0h387/2013_12_13_20_11_54.jpg

http://s23.postimg.org/6vhy6oo7r/2013_12_13_20_12_15.jpg

Samochody te na żywo robią mega wrażenie i pomimo kiepskiego tyłu autko dużo bardziej podoba mi się w stosunku do RS6.

Tak jak mi się nie widzi A7 (te same powody co u Ciebie) tak RS7 zmiażdżył mnie. Niech zgadnę Krumak... Lotnisko w Monachium :decayed: (EDIT: już doczytałem dalej, że tak :grin:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem auto na aledrogo i miałem kilka telefonów, bardzo możliwe że w przyszłym tygodniu pójdzie w świat :grin: a myślałem że ciężko będzie sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa wczoraj bylem we wrocku i jechalem obok audi centrum wroclaw, bym wiedzial ze stoi to bym ogladnal. Kolor slaby... Nie wiem jak mozna w takim RS wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...