Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem jak wtedy by komentowali, kiedy lambo dostałoby niemiłosierne baty z kreski :D

że lambo jechało z zepsutym silnikiem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciekaw jestem jak wtedy by komentowali, kiedy lambo dostałoby niemiłosierne baty z kreski :D

że lambo jechało z zepsutym silnikiem:decayed:

albo kierownik piz*a - dokładnie o tym gadałem z Szymonem dzisiaj :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No robi robotę dzis na żywo ekipa z bmw przybiegła podziwiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa ale się zaczyna młyn robić, jeszcze chwila i w TVN-nie będziemy, masakra ponad 40 tys wyświetleń w 2 doby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dostaniesz zaproszenie do dzień dobry tvn jak to czasami bywa że w internecie "jakiś tam" filmik robi furrorę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz sprezanie w silniku ponizej 10:1 czy jak u mnie 12.5:1 to mnie ciekawi jak bym do siebie zalozyl turbawe czy musze wymieniac tloki

masz 10:1 a wiec u mnie trzeba tez wymieniac tloki bo sprezanie za duze jak na turbine i ta strukture silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie Ci się Szymek, że zaczynasz się zastanawiać nad sensem kupna RS6 mając takie auto jak teraz. Za bardzo sobie nie poprawisz a sporo kasy by poszło. Miałem ją okazję widzieć w zeszłym roku w Kamieniu Śląskim jak startowałeś na ćwiartkę, ale teraz to inna bajka :thumbup1: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa ale się zaczyna młyn robić, jeszcze chwila i w TVN-nie będziemy, masakra ponad 40 tys wyświetleń w 2 doby :decayed:

a nie chciałbyś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzowski komentarz

lambo się przydławiło w momencie przełączania na lpg

Szymek żona już przewieziona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie jest

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Jutuba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lambo to prestizowy crouser a nie wyscigowka ha ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa jaka moc :shock3: Szymek jakies sztuki walki, silka i po glowie dziadow z glupimi komentami bo sie nie dogadasz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum BMW jest właściciel tego lambo i twierdzi coś innego jeśli chodzi o film cytuję;

slychac na filmiku ze jedynke i dwojke krencem do 5 tys zamiast do 8,5 skont mialem wiedziec ze wariat w 700 konnym s6 bedzie chcial się ścigać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slychac na filmiku ze jedynke i dwojke krencem do 5 tys zamiast do 8,5 skont mialem wiedziec ze wariat w 700 konnym s6 bedzie chcial się ścigać?

Szymek chyba jednak będziesz musiał odwiedzić warszawe i stanąć na kresce

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum BMW jest właściciel tego lambo i twierdzi coś innego jeśli chodzi o film cytuję;

slychac na filmiku ze jedynke i dwojke krencem do 5 tys zamiast do 8,5 skont mialem wiedziec ze wariat w 700 konnym s6 bedzie chcial się ścigać?

Moze i tak było , ale i tak za duzo mu nie da jak będzie kręcił silnik do końca ...140KM różnicy tym nie nadrobi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum BMW jest właściciel tego lambo i twierdzi coś innego jeśli chodzi o film cytuję;

slychac na filmiku ze jedynke i dwojke krencem do 5 tys zamiast do 8,5 skont mialem wiedziec ze wariat w 700 konnym s6 bedzie chcial się ścigać?

Jak dla mnie wymowa typowa dla posiadacza BMW więc może ktoś się podszywa :decayed:

ale to tylko utarte błędne przekonanie co do dresiarzy, może się mylę bo jednak znam sporo właścicieli BMW którzy z dresami nie mają nic wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum BMW jest właściciel tego lambo i twierdzi coś innego jeśli chodzi o film cytuję;

slychac na filmiku ze jedynke i dwojke krencem do 5 tys zamiast do 8,5 skont mialem wiedziec ze wariat w 700 konnym s6 bedzie chcial się ścigać?

Podrzuć link :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...