Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kocur :slina: perelka na dzisiejszym spocie :wink: rozumiem ze to takie troche prezesowskie auto, ale na wolnych to V8 mogloby przyjemniej mruczec :naughty: auto idealne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te V8 niemieckie wiadomo że nie bulgocze jak V8 USA ale daje radę :)

A więc Szymek zaliczył 1 spota w klubie, teraz czas na ogólnopolski w Bukowinie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj wieczorem woziłem chłopaków po śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia, a w Łodzi bywam tylko w tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dwa razy się zastanowię zanim kupię taki samochód, ze względu przede wszystkim na drogi, przejazdy kolejowe itp w Polsce. Tu jest właśnie przewaga aut takich jak M5 czy innych sportowo-codziennych samochodów.

P.S znajomy mnie dzisiaj rozjebał... jeździ RS6 MTM 730PS. Sprzedaje auto, bo kupił ... śmigło :D

Twój znajomy nie ma może na nazwisko Pieprzyk? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąłem "całą" konwersację i przepychanki słowne-temat jest o Audi S6, więc Panowie-proszę, nie róbcie bałaganu w wątku o aucie, które nie co dzień się spotyka na drogach...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki niektórym za poparcie, jednak są jeszcze jeszcze ludzie którzy myślą racjonalnie. Sam też bym chciał jakiś własny biznes ale niestety w mojej okolicy teraz w coś wejsc nie mają porządnego zaplecza :facepalm:

Mam jeszcze jedne pytanie do Szymona, mam nadzieje że co niektórzy mnie nie zastrzelą.

Ile kosztuje AC i OC za takie auto?

Kiedyś było chyba na wp ile wynosi składka za m.in bugatti, ferrari itp, B6 by kupił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, chwała Ci za to co zrobiłeś :whistling: padło kolejny raz pytanie, które nie powinno być zadane, na które zresztą padła już odpowiedź. Auto na prawdę super, powtórzę to co już napisałem i napiszę pewnie jeszcze niejednokrotnie - takie to chyba w następnym życiu :wink: odpowiadałeś mi już odnośnie grzania lamp przednich, że są tam kanały - ale powietrze chyba jest grzane jakąś spiralką coś w deseń farelki, prawda? Bo jeśli z silnika, to rozwiązanie chyba nie miałoby sensu zimą przy -20 tak od razu silnik nie daje gorącego powietrza - no chyba, że z kolektora puścili bezpośrednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki niektórym za poparcie, jednak są jeszcze jeszcze ludzie którzy myślą racjonalnie. Sam też bym chciał jakiś własny biznes ale niestety w mojej okolicy teraz w coś wejsc nie mają porządnego zaplecza :facepalm:

Mam jeszcze jedne pytanie do Szymona, mam nadzieje że co niektórzy mnie nie zastrzelą.

Ile kosztuje AC i OC za takie auto?

Kiedyś było chyba na wp ile wynosi składka za m.in bugatti, ferrari itp, B6 by kupił :kwasny:

pewnie około 11-12K:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...