Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym narazie to jest jedna zamówiona przez forumowicza a Szymek jeszcze kmini :decayed:

Bo mnie beta kusi :decayed:

rozumiem że jeździłeś RS6 i M5 ... wybierz w którym się lepiej czujesz bo auto jest dla ciebie , nie patrz na oczekiwania innych - propos wiesz co ja bym wybrał :wink:

Dziadek nie podpuszczaj bo Ty tylko z tym M power i White power:grin::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kryterium, którym byś się kierował zapewne byłby led w schowku? :naughty:

:grin: a nawet nie wiem czy w M5 jest LED w schowku lub w innych miejscach... ale każdy szczegół jest ważny bo jak w szczegółach coś nie gra to i w ważniejszych sprawach też może coś być nie tak ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna - śliczne te RS6, ale M5 też bym poważnie rozważył, o ile nie potrzebujesz przestronnego samochodu. F10 miejscem wewnątrz nie grzeszy, ale jak żona jeździć będzie S6, to spokojnie spróbował bym M5:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi wnętrze w bemce nie pasuje, jest zbyt eleganckie, bez sportowego zacięcia nawet to z M5 nie wygląda tak dobrze jak w rs. Wnętrze rs6 miażdży suty :naughty: W bemce jedynie dociąganie drzwi jest fajnym gadgetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dociągane drzwi to ja mam teraz w esce i nikt mi nie trzaska jak w stodole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale RSy kuredu można przyjąć jako dwa,bo tradycją jest,że przy zakładaniu tematu wrzuca również kilka fotek auta brata :wink:

Szymeniu - rozważasz oczywiście M5 2014, po lifcie,z LEDowymi lampami i kierownicą M6,czy 2012?

attachment.php?attachmentid=880447&stc=1&d=1372116682

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się dlaczego tak czepiacie się jakiegoś mało istotnego znaczka quattro w grillu, ale dopiero teraz zobaczyłem jego rozmiar :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się dlaczego tak czepiacie się jakiegoś mało istotnego znaczka quattro w grillu, ale dopiero teraz zobaczyłem jego rozmiar :grin:

:polew::decayed: no troszkę przegięli - jakby ktoś nie wiedział, że taki napęd zastosowano , to już wie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale RSy kuredu można przyjąć jako dwa,bo tradycją jest,że przy zakładaniu tematu wrzuca również kilka fotek auta brata :wink:

Szymeniu - rozważasz oczywiście M5 2014, po lifcie,z LEDowymi lampami i kierownicą M6,czy 2012?

http://f10.m5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=880447&stc=1&d=1372116682

...i szczerze mówiąc z wyglądu RS6 miażdży nowe M5, ma ten pazur, którego beemce brakuje. Szkoda tylko, że Audi zrezygnowało z sedana, zawsze byłaby większa konkurencja na rynku... nie każdy lubi Avanty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie 2? brata Kuredu chyba nie ma na forum :eusathink:

No nie ma ale wklejał zdjęcia brata A6 więc tym razem też będą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde znowu muszę wyłączyć subskrypcję tego tematu na jakiś czas - same jednostronne opinie a najwięcej na temat co jest ładniejsze od czego - każdy ma swój gust i przydałoby się dopisać np "w/g mnie audi jest ładniejsze", "w/g mnie audi wewnątrz miażdży suty" :facepalm:

Graty szymek zakupu co byś nie wybrał będzie miazga zapewne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty szymeniu :wink:

Zaś będzie w Bukowinie jazda :grin:

Tym razem ja się wpraszam jako pierwszy na jazdę próbną bo potem pewnie nie będę nic pamiętał:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rwd przy tej mocy trzeba jednak konkretnie ogarniać i mieć solidne jaja w polskich warunkach drogowo/pogodowych, żeby można było wykorzystać 70% możliwości:kox:

niesamowite rabaty, nawet jeśli podstawa tak też została zaprojektowana, żeby po zmniejszeniu ceny widać było różnicę to i tak robi wrażenie:kox:

Kuredu pozbądź się tego brata, maskara jak zawyża koszty:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu, jak oceniasz skrzynię w RS6? Teraz masz dwusprzęgłowe DSG, a w RS6 siedzi klasyczny automat z ośmioma biegami. Masz porównanie, więc ciekawi mnie czy jesteś w stanie stwierdzić czy któryś z nich jest lepszy/szybszy itp.

Co do wyboru między RS6 a M5 wybrałbym BMW. Jak to ktoś kiedyś powiedział, Audi to taki "gadżet car", a BMW jest do jeżdżenia.:grin::decayed: Tym bardziej mając S6, jak powiedział kuredu również poszedł bym w bawarkę. Zresztą ja już do Audi raczej nie wrócę.:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem bmw i nigdy wiecej . Srodek ładniejszy w audi i ogólnie lepiej sie prezentuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...