e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

djmostek

Póki co czekamy na chętnych i dalej się pomyśli co w tej kwestii.

Mapki da się ogarnąć a myślę że serwer będzie pewnie tylko dla nas aczkolwiek nie zaprzeczam,że będzie dla innych też

I ja chętnie pogiercze :D

1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax

8. reikeb

Noo już prawie mamy komplet :D jak coś to piszcie do mnie na gygy jak bede to wbije :D

moze dzisiaj sie ustawimy na jakims serwie ? Na rozpruwacza nie wejde bo lagi mam ze szkoda grac. Dajcie serwa jakiegos i bedziemy na niego wchodzic. Na reksia tez nie wejde bo mam bana.

Serwera jeszcze nie ma, do dziś robimy listę. Jutro podam nr konta na pw tym, którzy się wpisali i jak będzie wpłata od wszystkich to coś zamówimy. Dziś się zorientuję jaki hosting najlepiej wziąć i ile to będzie kosztować. Przy 10 osobach składka będzie do 2 zł max. No i jeszcze muszę poczytać jak zrobić steam/non steam, bo nie pamiętam już (tylko raz to robiłem). Kto w ogóle nie ma tu jeszcze steama?

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

za co ban? :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Aha i jeszcze jakiś serwer teamspeaka skołuję. Publiczny, bo nie ma sensu kupować. Macie wszyscy mam nadzieję? Jak nie to pobierzcie. Jak już wszystko z serwerem będzie załatwione to zbierzemy się wszyscy na jednym kanale i albo będziemy losować, albo wybierać drużyny (wszystko będę tłumaczył jak będziemy na TSie) i zagramy coś 4vs4 czy 5vs5 - zobaczymy czy nas się tylu zbierze. A jak będzie nas mniej to będziemy sobie grali coś małego dla beki :wink:

Ja mam steama i non-steama tak więc spoko.

Tsa sobie pobiorę bo nie mam

Ja mam steama i non-steama tak więc spoko.

Tsa sobie pobiorę bo nie mam

No ja też mam jedno i drugie, ale na non-steamie gra się dużo gorzej :kwasny: Nie wiem od czego to w sumie zależy, bo cfg tu i tu mam takie samo.

za co ban? :decayed::decayed:

Bana mam nie wiem za co. Steam pokazuje ze mam wyslac screeny na reksio-cs.pl ale nie mam ich wogole. Admin chyba powinien sam zrobic screena? Chyba ze w zlym katalogu szukalem... A i gramy cos dzisiaj na jakim serwerze?

Ja mam zepsutą myszkę i się źle gra. Dzisiaj zamykamy listę, może się jeszcze dwóch zbierze :wink:

Ja ci Piotrek pomogę. Hosting wybrałeś już?

Wieczorem poszukam jak wrócę do Wro, chyba, że znajdę jeszcze przed 17 czas żeby zajrzeć :wink:

wypadają najlepiej ze wszystkich ale gamepad lepszy od pukawki

właśnie przejrzałem wszystkie te popularne i najlepiej wg mnie pukawka. Gamepad tańszy, ale serwer ma tylko 250 FPS, czyli straszna lipa.. Na pukawce na pewno lagów nie będzie, bo czasami brałem testowe żeby zagrać jakiś mecz w eslu i było bardzo dobrze. Uważam, że pukawka będzie ok (slot po 1,35 zł), a najlepiej to pukawka w wersji max. Wtedy mamy 1000FPS, a slot po 1,99 zł. Jak myślicie? Napiszę jeszcze do juniora_tdi, bo on też gra w csa to może będzie 9 osób. Wpisze się jeszcze hidden22 albo mech15 i będzie grało :decayed: Osobiście jestem za tym żeby grali tylko Ci, którzy zapłacili, bo potem to się z tego ffa zrobi, a poza tym to byłoby trochę bez sensu żeby część płaciła, a część nie, a wszyscy będą mieli takie same uprawnienia. Może źle mówię, ale takie moje zdanie.

wypadają najlepiej ze wszystkich ale gamepad lepszy od pukawki

Ok to dobry pomysł Pukawka w wersji max.

Zasada jest prosta że Ci co wpłacą to grają

Najlepiej pukawka. Kurde miałem konto z rok temu na jakimś hostingu tylko nie pamiętam na jakim. Było tam z 80 zł wpłacone :facepalm:

Poczekamy najwyżej jeszcze dzień, dwa, może ktoś dojdzie.

Ja mam tylko Steama :decayed:. Zawsze na serwer można ustawić hasło i będą grali tylko Ci, który wpłacili :hi:, a 2 zł to się płaci co miesiąc czy jak to jest? :mysli: