Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
może i ja bym się ściepnął tylko chciałbym sobie z wami zagrać czy jest sens bo nie chce wam zaniżać w razie W.

mam na steam ponad 1k h przegrane, ale jakiś czas minął od tego kiedy regularnie grałem

podeślijcie IP na serv

steam jak coś dyktyciezkie

nie jest ważne jak kto gra. I tak gramy tu dla funu:wink: Na poważnie można pograć gdzieś indziej:naughty:

IP na dziś to co ktoś podawał wcześniej: #1 Piaskownica-Cs.pl #1 [FFA][FD] 193.33.177.90:27015

gdyby nas się uzbierało dziś więcej to można na jakimś pustym pograć :kox:

Opublikowano

gdzie sie wpisuje IP :decayed:

Opublikowano

ja moge juz o 21 pograc na piaskownicy

Opublikowano

Jak tyle osób będzie grało to ja tez gram, nick ctv lub elkapuczino, nie pamiętam dokładnie :decayed:

Opublikowano

dopiszcie sobie a4 czy cos bo sie nie poznamy :)

Opublikowano
gdzie sie wpisuje IP :decayed:

Favorite - Add serwer

Opublikowano
gdzie sie wpisuje IP :decayed:

najprościej to otwierasz konsolę tyldą (pod esc) i wpisujesz connect "ip", np. connect 193.33.177.90:27015

Ja wejdę o 21.30.

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Jednak będę o 22, bo nie wyrobię :wink:

Opublikowano
dopiszcie sobie a4 czy cos bo sie nie poznamy :)

Tak jak mówi Rafał. Do nicku dopiszcie A4, żeby wiedzieć, że z klubu jesteście :decayed:. Będę kilka min po 22:00

Opublikowano

Dobrze, że już nie będziemy tam grać, bo połowa na wh lata. Stałem od początku rundy za skrzynką, bo pisałem, to jak wyszedłem to trzech już na kucaka czekało :polew::polew::polew::polew::polew: Myślałem, że padnę:polew:

Opublikowano

co jest nie tak

] connect 193.33.177.90:27015

NET Ports: server 27015, client 27005

Server IP address 192.168.1.11:27015

Connecting to 193.33.177.90:27015...

Connection accepted by 193.33.177.90:27015

* Privileges set

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)

Server # 68

Server is running game cstrike. Restart in that game to

Opublikowano

Nie wiem w tej chwili co nie gra, ale siedzimy na pustym serwie we dwóch: 31.186.84.74:27711

Opublikowano

Trochę się po grało :wink4:

Opublikowano

ale was jechałem :banan:

Opublikowano
ale was jechałem :banan:

"Czemu mam tylko kolta?" :polew::polew::polew::polew: Raz nas świetnie pokarałeś :naughty: Dwóch na raz :naughty: Jak na pierwszy raz to całkiem, całkiem:wink: Pakę się broi na "e":decayed::decayed:

Opublikowano

Hahaha, super się grało :decayed:, dzięki Panowie :wink:.

Dlaczego ja mam tylko kolta :polew:

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

ale was jechałem :banan:

A ja się czaje, żebyś pake zaczął broić, bo chciałem z noża Cię ubić :decayed:. Jak na pierwszy raz jest dobrze :wink:

Opublikowano

Jutro można powtórzyć i też na tym serwie :decayed:

Opublikowano

Punisher to który to :decayed: ?

Ogólnie to kto był i grał ?

Opublikowano

No ja grałem, Marcin123 A, Skyliner89 (Punisher), grafi, wcześniej Rafal1988Lodz (A4*), Ty i to chyba tyle.. Ale może o kimś zapomniałem :decayed:

Opublikowano

To ja byłem, a co? :decayed:

Opublikowano

Jutro chętnie pogram bo dzisiaj zamuliłem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.