Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax

8. reikeb

9. mech15

10. junior_tdi

Lista chętnych do grania zostaje zamknięta .

Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer.

Przypominam że składka to 2zł od osoby.

POważnie 2 złote na serwer? :decayed:

No 2 zł slot, wersja max na pukawce. Możesz się wypisać jak chcesz, bo jest już 11 osób, a założenie było przynajmniej 10 :decayed:

Opublikowano

Siemka. Dzisiaj moge pograc gdzies o 22.30 jak wroce z roboty. Zostawcie jakiegos serwa.

Opublikowano
Przeca jestem na 10-tym :decayed:

ale w sumie jest 11. Sprawdź dokładnie, Lu-Gi się dopisał:decayed:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Wczoraj graliśmy na tym: 31.186.84.74:27711

Proponuję tak jak wczoraj, 21.30.

Opublikowano
Siemka. Dzisiaj moge pograc gdzies o 22.30 jak wroce z roboty. Zostawcie jakiegos serwa.

Ty się lepiej za robotę weź :kox:

Cześć chłopaki :wink4:

Opublikowano
Siemka. Dzisiaj moge pograc gdzies o 22.30 jak wroce z roboty. Zostawcie jakiegos serwa.

Ty się lepiej za robotę weź :kox:

Cześć chłopaki :wink4:

Hej. Będziesz wieczorem? :naughty: Kolega Raymax też zagra prawdopodobnie :wink:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Aktualizacja:

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz -> ZAPŁACONE

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?-> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A

6. Skyliner89 -> ZAPŁACONE

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15

10. junior_tdi

11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Dobrze by było jakby reszta dzisiaj wpłaciła to jutro bym zamówił i ogarnął, bo akurat będę miał czas. W piątek, sobotę mnie nie ma (ewentualnie w sobotę do 15 jestem), więc może być problem. Ostatecznie można zamówić w poniedziałek jeśli nie zdążą wszyscy zapłacić. Może się ktoś jeszcze dopisze. Grafi, może Ty? :naughty::naughty:

Opublikowano

kasa poszła, czekaj na eliksir

Opublikowano
kasa poszła, czekaj na eliksir

Gramy o 21.30, liczymy na obecność :naughty:

Opublikowano

podeślij cyferki gdzie wysłać a niech stracę tydzień muszę na to pracować a co tam raz się żyje :wink:

Opublikowano
kasa poszła, czekaj na eliksir

Gramy o 21.30, liczymy na obecność :naughty:

w miarę możliwości :wink:

Opublikowano
podeślij cyferki gdzie wysłać a niech stracę tydzień muszę na to pracować a co tam raz się żyje :wink:

11 1050 1171 1000 0090 7943 6540

Piotr Duda

Tak więc aktualizacja:

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz -> ZAPŁACONE

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?-> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A

6. Skyliner89 -> ZAPŁACONE

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15 -> ZAPŁACONE

10. junior_tdi

11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE

12. Grafi

Opublikowano

poleciało

Opublikowano

Mistrzu daj nr konta :decayed:

Opublikowano

Panowie wpłacamy złoto.

Ogarniemy serwer i zaczniemy grywanie

Opublikowano

Dzisiaj będę i was pokaram :bag:

Opublikowano

To o której na tym serwerze: 31.186.84.74:27711?

Lista chętnych na dzisiaj wieczór:

1. Ja aka The Punisher |A4|

Wpisywać się :hi:

Opublikowano
Dzisiaj będę i was pokaram :bag:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

21.30, serwer 31.186.84.74:27711:

1. Ja aka The Punisher |A4|

2. DudsA4 aka SKARAM WHYME

Opublikowano

21.30, serwer 31.186.84.74:27711:

1. Ja aka The Punisher |A4|

2. DudsA4 aka SKARAM WHYME

3. WhyMe? SRAKA DUDS

:decayed::decayed:

Opublikowano

21.30, serwer 31.186.84.74:27711

1. Ja aka The Punisher |A4|

2. DudsA4 aka SKARAM WHYME

3. WhyMe? SRAKA DUDS

4. ctv

Fajnie jakby było nas z 8 :decayed:

Opublikowano

No jeszcze będzie Rafal1988Lodz, Raymax, pewnie musti, grafi? Może się uzbiera:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.