Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok vzrobie kolacje sobie i o 21 wjazd na pelnej kur.. :D

Opublikowano

Ja trochę później wbije. Mefju dobrze, że piszesz o takich rzeczach, proponuję, żeby grali Ci co wpłacili kasę na ten serwer i nie chodzi tutaj o śmieszne 2 złote tylko właśnie o takie sytuacje. Ci co się zrzucili rzeczywiście chcą grać, a nie obrażać innych i snuć niepoparte niczym fakty, to jest tylko gra i liczy się fun :wink:. A już myślałem, że to będzie jedyny serwer bez kłótni, obrażania, zbędnych komentarzy, jednak na forum też siedzą intelektualne niedorozwoje :kwasny:.

Żeby nie było to nie ja ten Marcineq, mam dobrze poparte alibi :decayed:

Opublikowano

Twój nick to cvt? :decayed:

Opublikowano

Hasło zmienione, musti porozsyła PW.

Opublikowano
Twój nick to cvt? :decayed:
v

Ctv to jest właśnie ten cziter o którym tyle opowiadałem :kwasny:

:decayed::decayed:

Opublikowano
Twój nick to cvt? :decayed:
v

Ctv to jest właśnie ten cziter o którym tyle opowiadałem :kwasny:

:decayed::decayed:

Nie może być :decayed:.

To wszystko to kłamstwa, pomówienia i mistyfikacja :decayed:.

Mefju STO LAT! :drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

Dziękuję Marcinku :drinks:

Ale to nie znaczy że nie zapomnę to twoich kodach :przebiegly:

Opublikowano

Gramy dzisiaj troche dluzej ?:D oczywiscie standard po 20 ?

Opublikowano

[h=1]WhyMe? :drinks:[/h]

ja mam jeszcze dziś na noc wiec do soboty

Opublikowano
WhyMe? :drinks:

Wasze zdrowie :drunk:

Opublikowano
WhyMe? :drinks:

Wasze zdrowie :drunk:

Wkroczyłeś w poważny wiek :naughty: !oo Lat :hi:

Opublikowano
WhyMe? :drinks:

Wasze zdrowie :drunk:

Wkroczyłeś w poważny wiek :naughty: !oo Lat :hi:

No czas leci. Sam nie mogę w to uwierzyć :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze nie wkroczyłem, ale jeszcze parę miesięcy :facepalm:. Whyme stary już jesteś, dalej będziesz grał w gierki typu cs? :doh::decayed::decayed:

Ja mogę zagrać dzisiaj, a na razie idę polerować wydech z nudów :kox:

Opublikowano

Do końca będę napierdzielał :kox: Ja dzisiaj odpadam bo procentuję ze znajomymi :wink:

Opublikowano

Witam jestem tutaj nowy na forum i tak akurat się składa że gram czasami w cs.

Z tego co widzę serwer jest puki co pusty. W jakich godzinach zazwyczaj grywacie?

Opublikowano

coś w granicach 21;30

Opublikowano
Witam jestem tutaj nowy na forum i tak akurat się składa że gram czasami w cs.

Z tego co widzę serwer jest puki co pusty. W jakich godzinach zazwyczaj grywacie?

serwer jest tylko dla tych, którzy płacili ze względu na ostatni incydent.

Opublikowano

To co Panowie gramy dzisiaj? :decayed:

Opublikowano

Ja wbije gdzieś o 22:30 jak będziecie jeszcze grali :wink:.

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Kto ma nick Bede gral w gre? Kolega śpi na respie :decayed:

Opublikowano
Witam jestem tutaj nowy na forum i tak akurat się składa że gram czasami w cs.

Z tego co widzę serwer jest puki co pusty. W jakich godzinach zazwyczaj grywacie?

serwer jest tylko dla tych, którzy płacili ze względu na ostatni incydent.

jaki incydent?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.