Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

mi obojętne, chętnie pyknę tylko mi się myszka pieprzy i słuchawek zapomniałem z domu i pożyczyłem od kumpla :facepalm:

Już się chce wymigać :przebiegly:

Ciebie zawsze rozwalę, dzisiaj gram :decayed:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

puki serwa nie ma wbijajcie na piaskownice #1 Piaskownica-Cs.pl #1 [FFA][FD] 193.33.177.90:27015 zebysmy sie nie szukali po serwerach. Dobrze sie tam gra maly ping. Moj nick A4* jak cos.

Dzisiaj o której na tym serwerze?

Mój nick: The Punisher

po meczu w ręczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi obojętne, chętnie pyknę tylko mi się myszka pieprzy i słuchawek zapomniałem z domu i pożyczyłem od kumpla :facepalm:

Już się chce wymigać :przebiegly:

Ciebie zawsze rozwalę, dzisiaj gram :decayed:

Tylko że mnie się klawiatura zacina :kwasny:

:polew::polew::polew::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

Jestem na tym serwerze -> #1 Piaskownica-Cs.pl #1 [FFA][FD] 193.33.177.90:27015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej nie wchodzę na ten serwer, bo same płaczki :facepalm: Ale trochę sobie postrzelaliśmy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś gość biegał na aim bocie z nickiem "@@@@@@@@@@@" nikt mu nic nie zrobił, porażka :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś gość biegał na aim bocie z nickiem "@@@@@@@@@@@" nikt mu nic nie zrobił, porażka :facepalm:

:decayed:

Sory, bez aima nie trafię :whistling:

:naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wcześniej było w miarę, chociaż też się zdarzali odpaleni (ale jak można na aimie nie trafić to ja nie wiem :facepalm::polew:), a teraz ciągle te kur** na aimach mnie biły to sobie dałem spokój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem Panowie będziemy mieć swój server i myślę , że nikt nie będzie nic odpalał :decayed:

Chwila rozruchu była ok

Piotr jak coś to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne:thumbup1:

Od środy myślę, że można by wpłacać kasę. Nie macie nic przeciwko, że ja zbiorę? Zamówię serwer, skonfiguruję w ciągu 0,5-1h, w zależności jak szybko wgrają się mapki i jeżeli zdążę to zrobię też żeby śmigało steam/nonsteam. A jak robimy w końcu z adminowaniem? Wszyscy czy tylko 2-3 osoby? Nie będzie amxa tylko wszystko przez rcon. Potrafi się ktoś obsługiwać? Jak nie to parę komend przydatnych napiszę, kwestia ile osób będzie miała dostęp do hasła RCON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GO grafa dobra, ale co do grywalności to zdania są podzielone. 1.6 nieśmiertelny :kox::kox: A podobno do 1.6 wychodzi jakaś nakładka. Wszystko to samo tylko grafika właśnie ogarnięta :naughty: Zaraz poszukam filmiku.

---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

Nie mogę znaleźć :kwasny: To się nazywało pro mode czy jakoś tak, ale to co yt to nie to czego szukam. Czas spać, dobranoc Pany:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amx obowiązkowo ma być. Żeby każde bez problemowo się połapał w menu admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest zbędne, bo komendy rcona są banalne :whistling: No chyba, że bardzo chcecie amxa, ale ja się w to nie będę bawił, bo to głupota. Wg mnie ma być tylko odpowiedni config, odpowiednie mapy i jedziemy z koksem. Tym bardziej jeśli chcemy grać jakieś "mecze" XvsX to wtedy amx wręcz zabroniony (jak w ligach:naughty:). A jak mało osób to cfg z funmapa i można grać jakieś małe mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem duds powinien miec HA a reszta admina tak zeby mozna bylo ogarnac serwa i tyle i jak ktos by chcial zagrac przydkladowo 2on2 zeby byl admin. Ja kiedys na amxie adminowalem. Rcon bys musial podac podstawowe komendy i do przodu. A kase zbieraj ja nie mam nic przeciwko i chyba inni tez bo nikt jak ty tego nie ogarnie :) Bo kumasz ocb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...