Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam postojowki w LED i oswietlenie tablicy- bo zdaje egzamin juz rok, ale w DRL jest zwykla zarowka

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Dectane i DRL-led wywalilem bo wkurzaly mnie przepalone lub migajace diody.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mi dziś się przepaliła H7. Powinien wyświetlać błąd na FISie ?

Opublikowano
  • Autor
A mi dziś się przepaliła H7. Powinien wyświetlać błąd na FISie ?

Jak masz pełny FIS to tak :whistling:

Opublikowano
Dziś dopadła mnie 'lampa Aladyna' na FISie :/ auto pojechało na lawecie na diagnozę, nie nacieszyłem się zbyt długo tą klapą otwieraną z pilota i nowymi pompkami :P
przebieg okolo 160 000km? :confused4:

przebieg 204tys, w sumie zastanawiałem się, czy przy okazji zmiany rozrządu miesiąc temu nie zrobić przy okazji wałków i tej pompy oleju, ale liczyłem, że 2007 rok, to już poprawili te błędy - cóż pomyliłem się :] zobaczymy co zaproponują chłopaki z EcuProject, ale myślę, że będzie dobrze - nie wydałem na pompki, to się inne podzespoły odezwały :D

Opublikowano

Mam te żarówki u siebie :whistling: świecą fajnie,tylko pewien magik zamiast rezystorków wlutował mi zwykłe żarówki 5W,łatwiejsze do wymiany :wink:

Poka jak to świeci? Barwa OK? Błędy się nie pokazują co jakiś czas? Myślę nad zakupem tego ale chcę zebrać opinie użytkowników... :mysli:

U mnie tak to świeci w dzień

drl.jpg

jak jest troche ciemniej

drl.jpg

posiadam je od marca i zero błędów po wlutowaniu żarówek,nawet jeszcze zwykłe się nie przepaliły tak więc zero problemów

Opublikowano
A mi dziś się przepaliła H7. Powinien wyświetlać błąd na FISie ?

Jak masz pełny FIS to tak :whistling:

nie mów że jak nie ma pełnego fisa to nawet nic nie za pika że coś się przepaliło :doh:

w sumie to z drugiej strony lepiej.... już się przestraszyłem że coś z kabelkami ktoś dłubał i dlatego nic nie zapikało.

Opublikowano

Jezeli chodzi o DRL LED to w sumie mam lezec na strychu przedni zderzak s-line z lampami S6- ale projekt zamarl, bo za duzo lepienia, a nie lubie prowizorek.... :wink:

Opublikowano
  • Autor
A mi dziś się przepaliła H7. Powinien wyświetlać błąd na FISie ?

Jak masz pełny FIS to tak :whistling:

nie mów że jak nie ma pełnego fisa to nawet nic nie za pika że coś się przepaliło :doh:

w sumie to z drugiej strony lepiej.... już się przestraszyłem że coś z kabelkami ktoś dłubał i dlatego nic nie zapikało.

Dziwne że jeszcze tego go nie wyrezałeś, to jest standard :decayed:

Opublikowano

:dziura: ostatni bez fisa na forum :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/

tylko nie mówcie że to ten temat........ 38 stron :shock3:

pewnie więcej czytania niż rezania :) nie ma czegoś w streszczeniu :grin:

Opublikowano

Więcej czytania niż rezania, masz racje ale ży Ty tego jeszcze nie wyrezałeś? Przecież to standard jak wyżej wspomniano. :naughty:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Mam te żarówki u siebie :whistling: świecą fajnie,tylko pewien magik zamiast rezystorków wlutował mi zwykłe żarówki 5W,łatwiejsze do wymiany :wink:

Poka jak to świeci? Barwa OK? Błędy się nie pokazują co jakiś czas? Myślę nad zakupem tego ale chcę zebrać opinie użytkowników... :mysli:

U mnie tak to świeci w dzień

http://s15.postimage.org/u4pxj1m0b/drl.jpg

jak jest troche ciemniej

http://s15.postimage.org/pbmkyqicr/drl.jpg

posiadam je od marca i zero błędów po wlutowaniu żarówek,nawet jeszcze zwykłe się nie przepaliły tak więc zero problemów

Barwa nie jest zbyt niebieska? Wiadomo, że na fotkach trochę inaczej to wygląda niż na live... :mysli: Na tych rezystorach, które były w zestawie wyskakiwały błędy? Dlaczego zastąpiłeś to żaróweczkami? :mysli:
Opublikowano
Więcej czytania niż rezania, masz racje ale ży Ty tego jeszcze nie wyrezałeś? Przecież to standard jak wyżej wspomniano. :naughty:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Mam te żarówki u siebie :whistling: świecą fajnie,tylko pewien magik zamiast rezystorków wlutował mi zwykłe żarówki 5W,łatwiejsze do wymiany :wink:

Poka jak to świeci? Barwa OK? Błędy się nie pokazują co jakiś czas? Myślę nad zakupem tego ale chcę zebrać opinie użytkowników... :mysli:

U mnie tak to świeci w dzień

http://s15.postimage.org/u4pxj1m0b/drl.jpg

jak jest troche ciemniej

http://s15.postimage.org/pbmkyqicr/drl.jpg

posiadam je od marca i zero błędów po wlutowaniu żarówek,nawet jeszcze zwykłe się nie przepaliły tak więc zero problemów

Barwa nie jest zbyt niebieska? Wiadomo, że na fotkach trochę inaczej to wygląda niż na live... :mysli: Na tych rezystorach, które były w zestawie wyskakiwały błędy? Dlaczego zastąpiłeś to żaróweczkami? :mysli:

Ten kolega co montował mi bixy już przerabiał temat z rezystorkami kilka razy i doadził,żeby wlutować żaróweczki.Nie grzeją się tak jak rezystorki a i jak się przepalą to łatwiejsza wymiana.Te rezystroki z zestawu nawet nie były lutowane poszły w odstawkę.Co do barwy to na żywo wyglądają inaczej to fakt.Ledy z tyłu też montował mi ten sam gostek i też rezystorki zastąpił mi żaróweczkami twierdząc,że niema efektu choinki.Może coś w tym jest.Tak czy siak na fisie jeszcze się nic nie pojawiło :wink:

Opublikowano
  • Autor

To on chyba nie wie że rezystor się nie przepala.

Opublikowano
To on chyba nie wie że rezystor się nie przepala.

Nic nie działa wiecznie :wink:

Opublikowano
  • Autor
To on chyba nie wie że rezystor się nie przepala.

Nic nie działa wiecznie :wink:

Wiadomo :wink:

Opublikowano

Zalezy wszystko ilu watowy ten rezystorbedzie...

Aha ilu chetnych na te przejsciowki do led w rejestracje, mam juz namiar na wtyczki . Nie wiem ile zamowic. 10 kompletow na poczatek.?

Opublikowano

ja jestem chętny na te adaptery

Opublikowano

Ja tez chetny jestem:banan:

Opublikowano

Też bym wziął do swojej B7 :wink:

Opublikowano
Zalezy wszystko ilu watowy ten rezystorbedzie...

Aha ilu chetnych na te przejsciowki do led w rejestracje, mam juz namiar na wtyczki . Nie wiem ile zamowic. 10 kompletow na poczatek.?

antonio

Bieniek

mystic.pl

daniel_sen4

Opublikowano

no to już 4 osoby są

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Pany warto to wziąć???

ŻARÓWKI XENON PHILIPS D1S 85410(4300K) LED GRATIS (2772682970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.