Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlatego pytam bo nie znam szwabskiego bardziej cywilizowany angielski znam :grin:

Opublikowano
Dlatego pytam bo nie znam szwabskiego bardziej cywilizowany angielski znam :grin:

wsio jest, nawet zbiorniczek pod spryskiwacze lamp przystosowany dla aut z webasto, czyli tak jak fabryka. Tanio ta aukcja sie nie zakonczy ;)

Opublikowano

czyli ze do 3.0 TDI tez podejdzie?!

Opublikowano

:hi: jak ktoś potrzebuje, dobra kasa :wink:

Włącznik ustawiania świateł z DRL do Audi A4 B6,B7 (2942224749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Dlatego pytam bo nie znam szwabskiego bardziej cywilizowany angielski znam :grin:

wsio jest, nawet zbiorniczek pod spryskiwacze lamp przystosowany dla aut z webasto, czyli tak jak fabryka. Tanio ta aukcja sie nie zakonczy ;)

dlatego wcale nie licytuję tylko obserwuję na razie :decayed:

Opublikowano

ale pompka to koło 200zł

Opublikowano
końcówki jak chłopaki mówią odcinasz stare i dajesz nowe, w sprawie lamp odezwę sie na wieczór :hi:

thx :wink:

dzwięku nie potrzebuje zmieniać bo to diesel i musiałbym robić minimum wydech akrapovic, zeby to w ogóle grało, potrzebuje poprawić tylko look z tyłu, fajne lampy od Vandit'a i normalny prosty wydech podwójny a nie rury w dół w s'line (bo to smiech na sali- co siedziało w głowie tym architektom, tylko proszę nie piszcie, ze ochrona środowiska):shock3:

Mnie nigdy nie interesował dźwięk z dooopy ani to jak pierdziawki wyglądają... Ha ha !

Opublikowano
Janusz a jaki wydech załozyles? bo tez mam 3.0 i chetnie bym przygarnal cos mruuuuczacego, ale nie wiejsko :)

masz jakis filmik jak to gada???

Ja mam wydech produkcji EcuProject

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uB4M0sM9wbE

Ale lepszy efekt daje podczas jazdy:kox:

Opublikowano

i how much is the fish??? moze byc pw

Opublikowano

Cytat Zamieszczone przez H4mm3R Zobacz posta

Cytat Zamieszczone przez daniel_sen4 Zobacz posta

Pany czy tu jest wszystko co potrzeba do rezanka

original Audi A4 - 8E Standheizung DIESEL incl. Fernbedienung und Zubehör | eBay

Pompy paliwa niema

to fakt Ale i tak zacny kpl

Nie pompy paliwa, tylko pompy do spryskow(SRA) :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cytat Zamieszczone przez H4mm3R Zobacz posta

Cytat Zamieszczone przez daniel_sen4 Zobacz posta

Pany czy tu jest wszystko co potrzeba do rezanka

original Audi A4 - 8E Standheizung DIESEL incl. Fernbedienung und Zubehör | eBay

Pompy paliwa niema

to fakt Ale i tak zacny kpl

Nie pompy paliwa, tylko pompy do spryskow(SRA) :facepalm::decayed:

To akurat wina zbiorniczka z B6...

Opublikowano

kto kupil? przyznac sie?

:)

Opublikowano

Pany, fis w RS4 b7 jest sterowany z kierownicy nie??

293692_466480850074754_1630199611_n.jpg

Znalazłem to zdjęcie na necie i zapytałem czy to RS4 bo ma fisa w manetce i kierze, czekam na odpowiedź. Co myślicie?? :eusathink::eusathink:

Opublikowano

no pewnie, że RS

Opublikowano

RS, ale dobrze zauważyłem, kiera była wymieniana, ori miał trójramienną zwykłą

Opublikowano

ta kiera i te fotele były w opcji,podstawowa miała trójramienną i fotele recaro

Opublikowano
Pany, fis w RS4 b7 jest sterowany z kierownicy nie??

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293692_466480850074754_1630199611_n.jpg

Znalazłem to zdjęcie na necie i zapytałem czy to RS4 bo ma fisa w manetce i kierze, czekam na odpowiedź. Co myślicie?? :eusathink::eusathink:

Coś pięknego :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pany, fis w RS4 b7 jest sterowany z kierownicy nie??

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293692_466480850074754_1630199611_n.jpg

Znalazłem to zdjęcie na necie i zapytałem czy to RS4 bo ma fisa w manetce i kierze, czekam na odpowiedź. Co myślicie?? :eusathink::eusathink:

Coś pięknego :decayed:

Tylko kierownica po złej stronie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.