Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany, fis w RS4 b7 jest sterowany z kierownicy nie??

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293692_466480850074754_1630199611_n.jpg

Znalazłem to zdjęcie na necie i zapytałem czy to RS4 bo ma fisa w manetce i kierze, czekam na odpowiedź. Co myślicie?? :eusathink::eusathink:

Coś pięknego :decayed:

Tylko kierownica po złej stronie :decayed:

Bo to jest negatyw :decayed:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Pany, fis w RS4 b7 jest sterowany z kierownicy nie??

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293692_466480850074754_1630199611_n.jpg

Znalazłem to zdjęcie na necie i zapytałem czy to RS4 bo ma fisa w manetce i kierze, czekam na odpowiedź. Co myślicie?? :eusathink::eusathink:

Coś pięknego :decayed:

Tylko kierownica po złej stronie :decayed:

Bo to jest negatyw :decayed:

Odstaw to co jarasz, bo Ci to szkodzi :decayed:

Opublikowano
Pany, fis w RS4 b7 jest sterowany z kierownicy nie??

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293692_466480850074754_1630199611_n.jpg

Znalazłem to zdjęcie na necie i zapytałem czy to RS4 bo ma fisa w manetce i kierze, czekam na odpowiedź. Co myślicie?? :eusathink::eusathink:

Coś pięknego :decayed:

Tylko kierownica po złej stronie :decayed:

Bo to jest negatyw :decayed:

Odstaw to co jarasz, bo Ci to szkodzi :decayed:

:pali: nigdy :kox:

Opublikowano

Specjalnie dla Hammera :decayed:

<a  href=e817550ba99b5001.jpg' alt='e817550ba99b5

Opublikowano
:jerk:
Opublikowano
  • Autor
Specjalnie dla Hammera :decayed:

a>

Jeszcze mi ręczny przemodeluj :decayed:

Opublikowano

hahaha dowalił lustrzane odbicie:decayed:

Opublikowano

Szukam zdjęcia A4 B7 z grillem bez znaczka - coś na wzór oryginalnego grilla lub S-line, nie chromowane siatexy :decayed:

Opublikowano

Nie będzie :wink:

Opublikowano

Aaa... ja zrozumiałem, że bez znaczka s-line, albo quattro :facepalm:

Opublikowano

Marcin miał coś takiego w B7 jak je kupił:

72549557.jpg

Opublikowano
  • Autor
Szukam zdjęcia A4 B7 z grillem bez znaczka - coś na wzór oryginalnego grilla lub S-line, nie chromowane siatexy :decayed:

Audi B7 A4 FWD 2.0T > Exterior > Body > Grille > ES#250875 Badgeless Sport Mesh Grille Kit - Blackout - FKSG33005-1

Opublikowano

Chodzi mo o coś zbliżonego do tego co pokazał jedrekx, ale najlepiej z poziomymi belkami :decayed:

Jakiej firmy jest ten grill ?

Opublikowano

Ale paskudy :doh:

trza z piersciami na grillu dumnie jeździć :banan:

Opublikowano
  • Autor
Ale paskudy :doh:

trza z piersciami na grillu dumnie jeździć :banan:

+1 :thumbup1:

Opublikowano

panowie mam pytanko w sprawie przekładki haka z B6 Avant do B7 Avant

W B6 mam ori hak na pewno z ori modułem bo kierunki od przyczepy pokazują się na liczniku :thumbup1:

Chciałbym go przełożyć do B7 czy będą jakieś problemy? czy coś muszę dokupić?

Opublikowano

Panowie- czy zawias 1BV to to samo co siedzi w RS4?

Pod co ustawiać geometrię?

----------------------------------

OK, już znalazłem w dziale zawieszenie :)

Opublikowano
Panowie- czy zawias 1BV to to samo co siedzi w RS4?

Pod co ustawiać geometrię?

----------------------------------

OK, już znalazłem w dziale zawieszenie :)

W Wwie robisz geometrie? Jakiś polecany zakład ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.