Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Pany wpadło mi w ręce coś takiego dodam,że za darmo taki prezent od szefa.Miał to w swoim autku.Auto sprzedał to zdemontował i zalegało w garażu

http://s12.postimage.org/uezxjf8h9/cipo.jpg

http://s9.postimage.org/mk67l6r0v/cipo2.jpg

Auto miał zrobione na 170km,czy to wystarczy na początek?Czy w ogóle jest sens coś takiego zakładać?Nic się nie stanie?

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

U mnie tez takie cos w garazu lezy. Kumpel zostawil. Nawet nie mam sumienia komus tego zaproponowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany wpadło mi w ręce coś takiego dodam,że za darmo taki prezent od szefa.Miał to w swoim autku.Auto sprzedał to zdemontował i zalegało w garażu

http://s12.postimage.org/uezxjf8h9/cipo.jpg

http://s9.postimage.org/mk67l6r0v/cipo2.jpg

Auto miał zrobione na 170km,czy to wystarczy na początek?Czy w ogóle jest sens coś takiego zakładać?Nic się nie stanie?

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

U mnie tez takie cos w garazu lezy. Kumpel zostawil. Nawet nie mam sumienia komus tego zaproponowac....

Właśnie czekałem na taką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie szukam grilla s4 - slyszal ktos gdzies?

Bardzo ciężko dostać, a cena w ASO zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie szukam grilla s4 - slyszal ktos gdzies?
Ja może będę miał. :wink4: Jakby co to PW. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie w B7 jest zbiornik podciśnienia?

Jakiś wężyk mi się odłączył (przebiega pod zbiorniczkiem wspomagania) i nie mogę namierzyć, gdzie go wpiąć- obstawiam, że idzie od albo do zbiornika podciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer a ile kosztuje w ASO?

Szary chyba 770zl a czarny 890zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest bez ramki prawda?

ile do tego blenda czarna? ile jak masz tam gdzies numerki....

najlepiej czarnego grilla z srebrna ramka i czarna blenda przykrywajaca tablice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest bez ramki prawda?

ile do tego blenda czarna? ile jak masz tam gdzies numerki....

najlepiej czarnego grilla z srebrna ramka i czarna blenda przykrywajaca tablice

jak bez ramki? od kiedy takie wynalazki w ASO sprzedawają?..

Grille masz dwa, platynowy i czarny, platynowy ma ramke w chromie, a czarny czarną.

Blenda na tablice kosztuje od 170-200zł zależy jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa no to juz wszystko jasne myslalem ze sa gille osobno sprzedawane a osobno ramka.

czyli jak jest czarny polysk grill to zawsze wystepuje z czarna ramka tak?!

to musze przemyslec temat...najlepiej by mi pasowala opcja czarny polysk grill i srebrna ramka...ale zawsze moge sobie to zmiksowac u siebie...

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

p.s. Pany ilo moge krzyknać za kompletny szary grill s-line i listwy drzwiowe s-line ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest z czarną ramką, ale te żeberka jakieś takieś nie czarne, fioletowe :eusathink:

CZARNA ATRAPA AUDI S4 MODEL 8E 05-09 NOWA ORYG. (2991615150) - motoAllegro

Te ceny to po zniżkach ? Bo jak patrzyłem to taki wychodzi 1049zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa no to juz wszystko jasne myslalem ze sa gille osobno sprzedawane a osobno ramka.

czyli jak jest czarny polysk grill to zawsze wystepuje z czarna ramka tak?!

to musze przemyslec temat...najlepiej by mi pasowala opcja czarny polysk grill i srebrna ramka...ale zawsze moge sobie to zmiksowac u siebie...

To jest czarny mat + czarna błyszcząca ramka.

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Tu jest z czarną ramką, ale te żeberka jakieś takieś nie czarne, fioletowe :eusathink:

CZARNA ATRAPA AUDI S4 MODEL 8E 05-09 NOWA ORYG. (2991615150) - motoAllegro

Te ceny to po zniżkach ? Bo jak patrzyłem to taki wychodzi 1049zł.

Jeszcze miesiąc temu były takie ceny w aso jak podawałem wyżej, teraz to masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć:)

mam pytanko do Was, jaki jest optymalny rozmiar opon do felg 17? - 235/45 czy 225/45? do B7?

chce na lato kupić nowe oponki i felgi 17 - w tej chwili są 16.

druga sprawa, jakie waszym zdaniem felgi 17 będą ładnie w ciemno granatowej b7 wyglądały? szukać ori czy bawić się w jakieś oz itp, na felgi kombinuje wydać tak do 2000, myślę, że to sensowna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem o 235, ale potem zacząłem czytac, że może za szerokie, że coś tam itp.

a w tej chwili 16 - 205 wydają mi się za wąskie bo po czipie, autko się bardziej zrywne zrobiło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pare miesięcy zastanawiałem się między 17 a 18, ale po zbyt dużych dziurach jeżdżę, żeby 18 miały sens

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć:)

mam pytanko do Was, jaki jest optymalny rozmiar opon do felg 17? - 235/45 czy 225/45? do B7?

chce na lato kupić nowe oponki i felgi 17 - w tej chwili są 16.

druga sprawa, jakie waszym zdaniem felgi 17 będą ładnie w ciemno granatowej b7 wyglądały? szukać ori czy bawić się w jakieś oz itp, na felgi kombinuje wydać tak do 2000, myślę, że to sensowna kwota.

17" są dobre na zimówki :decayed: kup sobie 19" :kox:

Może Ci się to przyda Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...