B7 Crew

H4mm3R

Koledzy - nie moge znaleźć . Założyliśmy u kumpla RNS E , w miejsce Concerta 3 .

W quadlocku brakowało tej niebieskiej wtyczki wiec dolozylismy i podlaczylem tylko jeden kabel tam ( linia K)- zeby była możliwa diagnoza.

Z tym ze jest trochę problemów. Jednym z nich to to ze nie ma strzałek podczas nawigowania na fisie ( czerwony) , następnie telefon przez rns e nie działa jak należy ( jest orginalny Bluetooth ) brak wielu funkcji- macie linka do jakiejś rozpiski jak to ogarnąć?

• Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zakladal ktos z was elektryczne skladane lusterka z b6 do b7? czy to bedzie P&P?

B6 -> B7 będzie p&p, a składanie zadziała pod warunkiem, że masz silniczki w wersji high z końcówką E, F, G lub bez końcówki.

jak to jest z czujnikami cisnienia w kolach,wymienic mozna uszkodzony,czy caly komplet trzeba?

Czujnik to czujnik, kup jeden i wymień.

Panowie, jaki jest głośnik w drzwiach tylnych, ten na górze. Chyba mi się przepalił i strasznie charczy. Czy żeby go wymienić trzeba ściągać całą tapicerkę drzwi??

Panie impreza jest, bawimy się a nie forum :decayed:

Ale jakie to są bo mi też leżą jakieś w garażu a nie wiem czy będą dobre. Jak się do nich dobrać??

Hej ho, potrzebuje namiarów na dobrego tunera z podkarpacia który zrobię korektę softu w 3.0 tdi. Liczę na wasza pomoc ;)

Słyszeliście nowinę, że od 1 czerwca wszystkie samochody wyprodukowane przed 01.01.2005 trzeba będzie zezłomować na własny koszt?