Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Potrzebuje nr czujnika ciśnienia w kołach i gdzie najlepiej kupić,aso?

4f0 907 275B ?

Może tu > http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297446-czujniki-cisnienia-powietrza-4f0-907-275b/chyba że chcesz nówki...

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie gadamy ;) dzięki :)

Z wymianą zapalniczki w tunelu trzeba sie jakoś certolić,czy wystarczy podważyć i wychodzi?

Opublikowano

pzykrecona jest od spodu ziomalu

Opublikowano

Byłby ktoś chętny na RNS-E i zestaw bluetooth? Cały komplet do wyciągnięcia z auta :)

Opublikowano
  • Autor

Ktoś wymieniał soczewki w bixie B7 na B8 podobno pasują i lepiej skupiają światło?!

Opublikowano

Pytam z ciekawości, bo chwalić się na razie nie mam czym, tyle co golfa rozsprzedałem i kupiłem b7, reszta na wiosnę :)

No to skok o jakieś kilka wieków co :grin:

Ktoś wymieniał soczewki w bixie B7 na B8 podobno pasują i lepiej skupiają światło?!

Gwerty to robi na poczekaniu :P

no to juz sie pochwaliles jak b7 kupiles :)

36ED428E-0B7E-4699-94D6-E72EF9A31A84_zps

Ho ho ho! :D

a stare leca na handel:

http://allegro.pl/lampy-led-owe-audi-a4-b7-i4901320770.html

mow co tam wrzuciles...

Ktos mi zajebał fotkę z YouTube - nie pierwszy raz...

To te ??

http://www.dectane-outlet.com/TAILLIGHTS/Taillights-AUDI/LITEC-LED-taillights-Audi-A4-Avant-B7-04-08-red-smoke-RA16LARS.html

Te ledy jeszcze sprzedają? :facepalm:

Edytowane przez danielo

Opublikowano

Ktoś wymieniał soczewki w bixie B7 na B8 podobno pasują i lepiej skupiają światło?!

Mi gwerty zakladal soczewke z b8. Ale nie mam porownania bo przed montażem nie mialem xenonu. Soczewka z b8 jest wieksza o okolo 1/4 od b7.. wiec pewn8e bardziej skupia swiatlo
Opublikowano
  • Autor

Ktoś wymieniał soczewki w bixie B7 na B8 podobno pasują i lepiej skupiają światło?!

Mi gwerty zakladal soczewke z b8. Ale nie mam porownania bo przed montażem nie mialem xenonu. Soczewka z b8 jest wieksza o okolo 1/4 od b7.. wiec pewn8e bardziej skupia swiatlo
Pytanie czy to nie koliduje z bixem skretnym.
Opublikowano

Napisano wczoraj, 23:28
AutistA, dnia 15 Gru 2014 - 19:57, napisał:
Pytam z ciekawości, bo chwalić się na razie nie mam czym, tyle co golfa rozsprzedałem i kupiłem b7, reszta na wiosnę
No to skok o jakieś kilka wieków co

Tak ale oczywiście w tył. Nigdy nie grzebałem aut które miałem na codzień, praktycznych, kombi itp, to zawsze miało tylko spełniać swoją role, teraz czas to zmienić :)

Ogarnę na sezon audi, to go będę mógł porównać do golfa :) (nie mówię tutaj o tym ile jest nowsze audi, komforty, technologie itp, bo to dla mnie nie ma znaczenia :))

Opublikowano

Pany kto ma w ori czujnik deszczu? Potrzebuje wartosc z Centr. Elekt. 09 -> adaptacje 10 -> kanal 13

Jaka macie tam wartosc?

Dokladalem czujnik deszczu i mnie tylko wku...

Na postoju moze jest ok, ale jak jade pow. 30 to chyba juz nie dziala. Nie widze zaleznosci w ustawieniu manetki 1-2-3-4 (częstotliwość pracy czujnika )

Tomasz, ze skretnym nie wiem bo mam zwykly. Dzwon do Grzeska. Lampy nadal robi a na forum nie byl kuupe czasu...

Opublikowano

To da się zwykłe lampy bez soczewek przerobić na soczewki z B8??

Czy ktoś mi powie czym różnią się te kierownice:

http://allegro.pl/kierownica-skora-chrom-multi-audi-a4-b8-8k-2012r-i4811650168.html

i

http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-kierownica-s-line-original-i4890212805.html

Obie są do B8 ale czy podejdą do B7??

Czy ta druga to faktycznie S-line z B8. bo wygląda podobnie do B7.

Edytowane przez MaciejK

Opublikowano

Ta druga podejdzie do b7. Pierwsza jest z polifta.

A jak mowa o soczewkach to mowa o xenonie. Choc widzialem gdzies filmik jak gosc przerabial zwykle lampy na soczewke...

Opublikowano

Ta druga podejdzie do b7. Pierwsza jest z polifta.

A jak mowa o soczewkach to mowa o xenonie. Choc widzialem gdzies filmik jak gosc przerabial zwykle lampy na soczewke...

A ta z polifta podejdzie do B7??

Więc kierownice z B7 i B8 nie wiele się różnią.

Opublikowano

Mozesz tez szukac z a6 c6...

Z polifta nie podejdzie

Opublikowano

Ta druga podejdzie do b7. Pierwsza jest z polifta.

A jak mowa o soczewkach to mowa o xenonie. Choc widzialem gdzies filmik jak gosc przerabial zwykle lampy na soczewke...

A ta z polifta podejdzie do B7??

Więc kierownice z B7 i B8 nie wiele się różnią.

Jest grubsza od tej z B7 i ma te srebrne obwódki wokół MF.

W drugiej jest uwalona czarna wtyczka.

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

Panowie, czy da sie vcdsem odczytać kody wtryskiwaczy w TDI? Wiem że można je odczytać pod maską, ale chcę wiedzieć czy da się pod VCDSem. DZięki!

Opublikowano

kupilem dziś kiere z B8 (chromowane przełączniki MF) 3 ramienna z poduchą za 600 :) chyba niezły DILL? :)

Opublikowano

Panowie, czy da sie vcdsem odczytać kody wtryskiwaczy w TDI? Wiem że można je odczytać pod maską, ale chcę wiedzieć czy da się pod VCDSem. DZięki!

nie da się

Opublikowano
  • Autor

kupilem dziś kiere z B8 (chromowane przełączniki MF) 3 ramienna z poduchą za 600 :) chyba niezły DILL? :)

Nie :grin:

Opublikowano

Nie

DEMOTYWATOR! :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.