Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuje numeru seryjnego zderzaka s-line przod a4 b7 c48733f2390dc35agen.jpg

Z PDC, z spryskami, frytki z ketchupem?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

+ Cola zero :wink:

Opublikowano

Panowie mam pytanie związane z tapicerka. Czy skóry wszystkie miały 3 przeszycia a pół skóry 2 przeszycia wzdłużne? Czy były jakieś wyjątki?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie potrzebuje numeru seryjnego zderzaka s-line przod a4 b7 c48733f2390dc35agen.jpg

Z PDC, z spryskami, frytki z ketchupem?

hehe bez PDC tylko spryski:D

Opublikowano

Panowie potrzebuje numeru seryjnego zderzaka s-line przod a4 b7 c48733f2390dc35agen.jpg

Z PDC, z spryskami, frytki z ketchupem?

hehe bez PDC tylko spryski:D
jak się yebać to bez gaci, dawaj od razu pikaczu :wink:
Opublikowano

Witam :)

Panowie czy ta kierownica podejdzie p&p do b7

http://allegro.pl/show_item.php?item=6041773906#thumb/4

Ps: oczywiście mam MF u siebie;)

Pozdrawiam Andrzej

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Nie będą ci działać wszystkie przyciski

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie będą ci działać wszystkie przyciski

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ale dotychczasowe funkcje bedą działać ? Wybór stacji radiowej/utworu z płyty , odbieranie kończenie połączeń , głośniej ciszej , przełączanie pomiędzy radiem a telefonem , książka na fisie?

Opublikowano

Z tego co wiem to przycisk navi nie działa tylko z tego zestawu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z tego co wiem to przycisk navi nie działa tylko z tego zestawu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

No to ten najmniej ważny dla mnie bo używam Google maps z jabłka ;) dzięki za pomoc:)

Ps: wtyczki są te same tak?

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Chyba tak. Ale to niech się lepiej wypowie ktoś kto już taka kierownice montowal

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja mam inna(B8 polift) możesz zobaczyć u mnie w wątku i kierownica ma taką samą wtyczkę tylko miała takie wypustki które się przycina i pasuje P&P. Nie działa przycisk "inav"

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja mam inna(B8 polift) możesz zobaczyć u mnie w wątku i kierownica ma taką samą wtyczkę tylko miała takie wypustki które się przycina i pasuje P&P. Nie działa przycisk "inav"

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dzięki :)
Opublikowano

Nie. Fis mono

Ja mam mono i pięknie strzałki pokazuje

RNS-E dokładany :banan:

Opublikowano

Mi już teraz tez :wink:

Opublikowano

Panowie bo już nie wiem gdzie szukać

szukam informacji o bezpiecznikach i przekaźnikach w ecu oraz nad MCE ( po części nad MCE znalazłem ale nie wszystkie są opisane) do 1.8t b7

nie ma w instrukcji ( tylko są bezpieczniki ) ani w sam naprawiam

pomoże ktoś ?

Opublikowano

Szukam kogoś na terenie Tychy, Kato, Bielsko-Biała kto zaktualizuje RNS-E w b7 i nie skasuje milionów i ewentualnie będzie miał nowe mapy na 2016 na europę i pl :)

załatwione

Edytowane przez Czary

Opublikowano
  • Autor

Szukam kogoś na terenie Tychy, Kato, Bielsko-Biała kto zaktualizuje RNS-E w b7 i nie skasuje milionów i ewentualnie będzie miał nowe mapy na 2016 na europę i pl :)

załatwione

Pisz na PW ;)

Opublikowano

Panowie, szybkie pytanko. Kolega chce kupić używane auto i zastanawia się nad czymś takim jak VIP Gwarant Service. Czy warto coś takiego brać? Ktoś miał z tym styczność, warto to brac?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie potrzebuje numeru seryjnego zderzaka s-line przod a4 b7 c48733f2390dc35agen.jpg

Z PDC, z spryskami, frytki z ketchupem?

hehe bez PDC tylko spryski:D
jak się yebać to bez gaci, dawaj od razu pikaczu :wink:

pomoze ktos z tym numerem seryjnym ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.