Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomekhxc jesteś pewien, że symetryczne BA15S? pytam bo w sobote wieczorkiem zmieniam na bixy i chce odrazu założyć tęczowe

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

symetryczne, w tamtym tyg miałem łapach bo zmieniałem :wink:

Opublikowano

heh dzięki w takim razie....sprawdzałem w IC też wskazują na BA 15S. teraz tylko pasuje zamówić :]

Opublikowano

Panowie macie może numer tego "koszyczka, mocowania" pod czujnik pdc. Chdzi mi o ten koszyczek który sie przykleja do zderzaka a pózniej w niego wpina sie czujnik pdc.

od skody nie podejdzie? nie sprawdzalem tego ...

http://allegro.pl/skoda-superb-ii-uchwyt-czujnik-parkowania-pdc-07-i5220448251.html

Nie podejdą niestety, ale dzisiaj znalazłem na aukcji jeden gościu miał i akurat te co potrzebuje więc przygarnąłem :decayed:

Opublikowano

Panowie zauważyłem ostatnio mała ilośc wody w wnęce od koła zapasowego , posprawdzałem tapicerkę bagażnika wszędzie sucho , dopiero jak odchyliłem tapicerkę koło lewarka i po drugiej stronie koło skrzyneczki z kluczem do kół zauważyłem kropelki wody , czy to możliwe w ogóle że może w tym miejscu woda się dostawać ? Załączam fotkę ;)

88536dcff21f73632e837506f2f8a910.jpg

Pozdrawiam Andrzej

Opublikowano
  • Autor

Możliwe, siemian też tak miał ale to jak straż gasiła mu auto to trochę zostało :decayed:

Opublikowano

Możliwe, siemian też tak miał ale to jak straż gasiła mu auto to trochę zostało :decayed:

A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]

A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z zdjęcia

Opublikowano

Panowie gdzie kupujecie szpilki antykradzieżowe do felg? :eusathink:

Edytowane przez gabalo

Opublikowano
  • Autor

Po co Ci szpilki, śruby sobie kup. Zazwyczaj na allegro, pamiętaj że jak masz ori felgi to śruby kup kulowe.

Opublikowano

Możliwe, siemian też tak miał ale to jak straż gasiła mu auto to trochę zostało :decayed:

A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]

A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z

zdjęcia

a moze poprostu nikt tam nie zagladal i woda sie skroplila i zardzewialo ja tak mialem i teraz mam spokoj

Opublikowano

Możliwe, siemian też tak miał ale to jak straż gasiła mu auto to trochę zostało :decayed:

A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]

A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z

zdjęcia

a moze poprostu nikt tam nie zagladal i woda sie skroplila i zardzewialo ja tak mialem i teraz mam spokoj

Tyle , że u mnie po prawej stronie była mała ilośc wody [emoji848]a zaraz obok jest druga śruba i jest ok. Odkręcę i dam jakąś uszczelkę [emoji6]

Opublikowano

Po co Ci szpilki, śruby sobie kup. Zazwyczaj na allegro, pamiętaj że jak masz ori felgi to śruby kup kulowe.

Felgi mam od DAWMACA.. przeważnie jak brałem dystanse w dystomie ze śrubami to byłą możliwość wzięcia antykradzieżowych w dodatku docinali je pod wymiar np 2 dłuzsze i 2 krótsze a teraz nie mają.... A z allegro sie bałem żeby później po dwóch ściągnięciach kół nie były już obrobione..ale zerkne może coś sie trafi

Edytowane przez gabalo

Opublikowano

Miałem McGarda i były ok. Teraz kolejny właściciel użytkuje.

Opublikowano

Miałem McGarda i były ok. Teraz kolejny właściciel użytkuje.

No te już powinny być ok.... cena też w miare, musze jakieś kupić bo ostatnio w DE komuś felgi zawineli. a myslalem ze czasy kradzieży felg juz mineły

Opublikowano

I myślisz ze złodzieje nie bedą mieli odpowiedniej koncówki? W tamtym roku zawineli znajomemu z X5 co miał na przodzie inne i na tyle inne antykradzieżowe śruby.

Wysłane z iPhone

Opublikowano

I myślisz ze złodzieje nie bedą mieli odpowiedniej koncówki? W tamtym roku zawineli znajomemu z X5 co miał na przodzie inne i na tyle inne antykradzieżowe śruby.

Wysłane z iPhone

Wiem wiem, ale nie ma felg ani aut których nie można ukraśc, ale zawsze można ten proces spowolnić itp...Zawsze jest mała szansa że nie beda mieli końcówki lub kilka sekund dłuzej i bedą musieli odpuścić...A jeśli złodziejem okaże sie laik lub wredny niemiec widzący że stoi audi na polskich blachach (a to niektórych niemców strasznie wnerwia)to brak śrub zabezpieczających tym bardziej go bedzie kusił.Śruby zabezpieczające to nie tak wielki koszt a zawsze mogą spowolnić złodzieja.

Opublikowano

I myślisz ze złodzieje nie bedą mieli odpowiedniej koncówki? W tamtym roku zawineli znajomemu z X5 co miał na przodzie inne i na tyle inne antykradzieżowe śruby.

Wysłane z iPhone

Wszystko zalezy jakie miał te śruby i kto po nie przyszedł, mi juz raz dupe uratowały także polecam również McGard.......zawsze to lepsze niz nic, przyjamniej papudraków odstarszy a tak byle c*pa Ci odkręci.....

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Ale tylko spowolnić. Przypuszczam ze złodzieje nie podchodzą do auta "od strzała" tylko na dwa razy, najpierw sprawdza co potrzebują i pózniej przychodzą na pare minut i felg nie ma. A ze polskie blachy za granica nie są lubiane to wiem bo mieszkam w Austrii i tutaj tez dużo przypadków ze przebite opony lub auta pomalowane sprayami.

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Zawsze można ze dwa albo trzy komplety założyć i większy spokój. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.