Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź czy z tyłu czasem podwyższających podkładek fabrycznych pod sprężyny ktoś nie wsadził.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprawdź czy z tyłu czasem podwyższających podkładek fabrycznych pod sprężyny ktoś nie wsadził.

Kaj to je u góry czy na dole jak to wygląda?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No własnie sprawdzałem kategorie wagowe i chciałem pisać ze lipa będzie

Opublikowano

No własnie sprawdzałem kategorie wagowe i chciałem pisać ze lipa będzie

No to Lipton hehe muszę pooglądać czy tam czegoś nie wsadził ktoś kiedyś ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany czy w fabrycznym niechipowanym BPW powinien być limiter obrotów na biegu jałowym?

Miałem wcześniej dwie sztuki BPW i na postoju przy dodaniu gazu w podłogę obroty nie chciały wchodzić wyżej niż około 2tyś obrotów a teraz u brata w BPW widzę że da się przegazować do oporu :eusathink:

Opublikowano

pomóżcie proszę w wyborze końcówki tłumika do zderzaka S4 B7, może ktoś już kupował i wie która z końcówek ultera dobrze pasuje:

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/87

czy obie równe

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/86

Opublikowano

Czy jeśli w środku B7 ma S-line to na listwie zewnętrznej zawsze jest znaczek S-Line?

Dla przykładu https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b7-2-0-tfsi-quattro-CID5-IDiaKwf.html#fc4e249ed7S-line w środku, a na listwach zewnętrznych emblematu brak.

Opublikowano

Czy jeśli w środku B7 ma S-line to na listwie zewnętrznej zawsze jest znaczek S-Line?

Dla przykładu https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b7-2-0-tfsi-quattro-CID5-IDiaKwf.html#fc4e249ed7S-line w środku, a na listwach zewnętrznych emblematu brak.

przecież to nie sline, po czym wnioskujesz że w środku jest wyposażenie sline ?

Opublikowano
  • Autor

Czy jeśli w środku B7 ma S-line to na listwie zewnętrznej zawsze jest znaczek S-Line?

Dla przykładu https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b7-2-0-tfsi-quattro-CID5-IDiaKwf.html#fc4e249ed7S-line w środku, a na listwach zewnętrznych emblematu brak.

Ja tu wew. s-line nie widzę. Jak już to pakiet sport.

Opublikowano

Dokładnie, to pakiet sport. Jak jest wewnętrzny S-line to powinien być znaczek na kierownicy i wytłoczony napis na siedzeniach przynajmniej [emoji6]

Wysłane z iPhone

Opublikowano

O kurde ;) Dzięki Panowie. Myślałem, że S-line wewnętrzny charakteryzuje trójramienną kierownicą i gałka zmiany biegów. Jak już mam się dokształcać to wypisze ktoś elementy wew. i zew. pakietu S-Line w B7? Nie znalazłem na forum takiego zestawienia. Z góry dzięki.

Opublikowano

Dzieki, zew. znalazłem w końcu po napisaniu posta :) A wew.?

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Pany jak by ktoś miał sportowe sprężyny do 1.8t quattro to chętnie kupię ;) jak coś to pisać na prv dogadamy się ;) 1be lub 1bv ;) chyba że jakieś inne ktoś by miał fajne jakieś

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112

Opublikowano

pomóżcie proszę w wyborze końcówki tłumika do zderzaka S4 B7, może ktoś już kupował i wie która z końcówek ultera dobrze pasuje:

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/87

czy obie równe

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/86

Nie pasują te uniwersalne z Ultera.

Pisz do kolegi Bruuuum on zamawiał indywidualnie końcówki 2x2 z Ultera.

Opublikowano

pomóżcie proszę w wyborze końcówki tłumika do zderzaka S4 B7, może ktoś już kupował i wie która z końcówek ultera dobrze pasuje:

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/87

czy obie równe

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/86

Nie pasują te uniwersalne z Ultera.

Pisz do kolegi Bruuuum on zamawiał indywidualnie końcówki 2x2 z Ultera.

dzięki afroo. zaoszczędziłeś mi wydatku bo już byłem gotowy wziąć te o różnej długości ...

Opublikowano

Kwestia innego mocowania. Te uniwersalne mają mocowanie w kształcie Y, a do dokładki S4 potrzeba mocowania w kształcie h i spokojnie to Ulter ogarnie ale trzeba indywidualnie zamawiać.

Opublikowano

Kwestia innego mocowania. Te uniwersalne mają mocowanie w kształcie Y, a do dokładki S4 potrzeba mocowania w kształcie h i spokojnie to Ulter ogarnie ale trzeba indywidualnie zamawiać.

no to w końcu wiem o co się rozchodzi i o czym z nimi gadać ... a kojarzysz może średnicę końcówki w oryginale S4 ? to 70 czy większe ? bo jak zerknąłem u Bruuuum'a to te 90 wydają mi się ogromniaste

Opublikowano

Ori w S4 są elipsy, nie pamiętam ale mają chyba ok 70mm szerokości.

pomóżcie proszę w wyborze końcówki tłumika do zderzaka S4 B7, może ktoś już kupował i wie która z końcówek ultera dobrze pasuje:

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/87

czy obie równe

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/86

Nie chwaląc się w tej cenie kupiłem oryginalne tłumiki S4, może warto poszukać.

Opublikowano

właśnie szukam od jakiegoś czasu oryginału, ale jak widzę cenę 1k :shock3::wallbash: już się nawet zastanawiam czy samemu sobie nie wymodzić jakiejś ładnej końcówki z kwasiaka, bruuuum mi przesłał ładne zdjęcia ze swoich robionych pod zamówienie i może na tej podstawie coś sklecę :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.