Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Moduł komfortu pewnie zalany...

Sprawdzę. ? Wydawało mi się, że mce tym steruje.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko , czy znajde gdzieś na śląsku specjaliste od RNS-E , wczoraj radio przestało po chwili czytać płyte z navi. Najpawdopodobniej laser zabrudzony, czytałem manuale dotyczące samodzielnego czyszczenia, ale jednak wolałbym oddać to komuś kto się na tym zna. Czy umiecie mi jakoś pomóc, bo nie chcialbym niczego popsuć? BTW mam oryginalnie rns-e i jest to możliwe że po 2008 r.  już fabryka nie wydawała samochodów  z codem PIN, ponieważ jeżeli była ona fabrycznie zamontowana to pomimo ponownego rozłączenia , komputer od razu rozpozna rns-e, jest to prawda? dzieki z góry za pomoc :) 

Opublikowano

Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic.

Ten typ tak ma?

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, Audi sline napisał:

Siemanko , czy znajde gdzieś na śląsku specjaliste od RNS-E , wczoraj radio przestało po chwili czytać płyte z navi. Najpawdopodobniej laser zabrudzony, czytałem manuale dotyczące samodzielnego czyszczenia, ale jednak wolałbym oddać to komuś kto się na tym zna. Czy umiecie mi jakoś pomóc, bo nie chcialbym niczego popsuć? BTW mam oryginalnie rns-e i jest to możliwe że po 2008 r.  już fabryka nie wydawała samochodów  z codem PIN, ponieważ jeżeli była ona fabrycznie zamontowana to pomimo ponownego rozłączenia , komputer od razu rozpozna rns-e, jest to prawda? dzieki z góry za pomoc :) 

10min roboty, skąd jesteś?

Opublikowano
1 minutę temu, H4mm3R napisał:

10min roboty, skąd jesteś?

wlasnie poszlo PW do ciebie :) 

Opublikowano
44 minuty temu, jolley napisał:

Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic.

Ten typ tak ma?

Mam cos takiego u mnie...

Opublikowano
Godzinę temu, jolley napisał:

Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic.

Ten typ tak ma?

q tak ma  :wink:

Opublikowano
2 godziny temu, stanley napisał:

q tak ma  :wink:

 

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Mam cos takiego u mnie...

Dzięki!

Myślałem że coś mam zepsute :D

Opublikowano
W dniu 11.05.2018 o 11:10, afroo. napisał:

Siema. Miał ktoś taki przypadek w sedanie - nie świeci tablica i lampy w klapie bagażnika, dodatkowo nie otwiera się bagaj ani z klamki, ani z pilota, ani też z przycisku w tapicerce drzwi kierowcy. Na liczniku pokazuje błąd spalonych żarówek przeciwmgłowych i oświetlenia tablicy, w mce te same błędy. Wiązka, żarówki, przelotka, bezpieczniki, kostki sprawdzone i wszystko jest ok. Możliwe, że mce broi? Bo już tylko to mi przychodzi na myśl.

 

W dniu 11.05.2018 o 15:20, H4mm3R napisał:

Moduł komfortu pewnie zalany...

Komfort czyściutki i suchutki, ani kropelki pod nogami i w podszybiu. ? Jednak kabel masowy w przelotce klapy strzelił. Nie zauważyłem wcześniej bo izolacja była cała, a strzelił sam przewód ale po przeszarpaniu puściła izolacja i temat załatwiony. ?

Opublikowano
17 minut temu, afroo. napisał:

 

Komfort czyściutki i suchutki, ani kropelki pod nogami i w podszybiu. ? Jednak kabel masowy w przelotce klapy strzelił. Nie zauważyłem wcześniej bo izolacja była cała, a strzelił sam przewód ale po przeszarpaniu puściła izolacja i temat załatwiony. ?

To dobrze że obyło się bez grubszej robutki ?

Opublikowano
8 minut temu, Adam87 napisał:

To dobrze że obyło się bez grubszej robutki ?

Trochę rozbierania i wqrwiania, że wszystko tam ok. ?

Opublikowano
11 minut temu, afroo. napisał:

Trochę rozbierania i wqrwiania, że wszystko tam ok. ?

Przynajmniej koszty niskie :decayed:

Opublikowano
W dniu 11.05.2018 o 20:23, jolley napisał:

Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic.

Ten typ tak ma?

 

W dniu 11.05.2018 o 21:09, Adam87 napisał:

Mam cos takiego u mnie...

 

W dniu 11.05.2018 o 21:51, stanley napisał:

q tak ma  :wink:

Mi tak przeskakiwało wcześniej na oponie 235/45 na 17" i obecnie przeskakuje na 225/40 na 18". 

Na zimowej 17" 215/50 nie mam tego ;]

Edytowane przez qruku

Opublikowano
18 minut temu, qruku napisał:

 

 

Mi tak przeskakiwało wcześniej na oponie 235/45 na 17" i obecnie przeskakuje na 225/40 na 18". 

Na zimowej 17" 215/50 nie mam tego ;]

Ogólnie też wydaje mi się pewnie zależy od nawierzchni (jaka śliska).. zima napewno mniej bo na zimie mam 16" i raczej nie kojarze takiego czegoś ..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Chlopaki taka odleglosc felgi od zacisku jest oki? Mozna bez stresu smigac? :)

wiem wiem zaciski pora ogarnac ?

20180512_124151-2268x3024.jpg

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, tazzi napisał:

Chlopaki taka odleglosc felgi od zacisku jest oki? Mozna bez stresu smigac? :)

wiem wiem zaciski pora ogarnac ?

20180512_124151-2268x3024.jpg

Szpara jak u Vanessy Paradise ?

b90185794b26a4f6af1b3c01082efc13.jpg

 

Ja jeździłem tak...

IMAG1928.jpg

IMAG1927.jpg

Opublikowano

o f*ck HM tu nawet główki od szpilki nie włożysz ? pewnie fele prawie ideał centrowane ?

Opublikowano

Gdybyś jednak chciał powiększyć tą odległość mam dystanse 5mm z Dystomu wraz z śrubami na zbyciu. Odezwij się na priv a z pewnością się dogadamy.

Opublikowano
22 godziny temu, Adam87 napisał:

Ogólnie też wydaje mi się pewnie zależy od nawierzchni (jaka śliska).. zima napewno mniej bo na zimie mam 16" i raczej nie kojarze takiego czegoś ..

Ja właśnie bardziej to czułem na zimówkach 16" niż na letnich 17" :D Myślałem, że coś jest nie tak i obciera, ale jak tak ma być, to dobrze :P

Opublikowano
22 godziny temu, Marcin Lipiński napisał:

Ja właśnie bardziej to czułem na zimówkach 16" niż na letnich 17" :D Myślałem, że coś jest nie tak i obciera, ale jak tak ma być, to dobrze :P

Nie ważne czy to jest 16 17 18 czy 19 ale chodzi o miękkość gumy , stara opona twarda będzie przeskakiwać zawsze , na nowych miękkich oponach tego niema ,  przerabiałem to już .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.