Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy zakładał ktoś może takie kierunki, czy raczej wieś.?

Jak było to przepraszam 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bez sensu przy kierunkowskazach z boku auta, które wskazują kierunek w tył. :thumbdown:

Opublikowano

Panowie, ma ktoś problem z opuszczanym do cofania prawym lusterkiem?
Co jakiś czas zdarza się, że po opuszczeniu, wraca do swojej pozycji, ale po drodze skręca zupełnie w bok i słychać, że silinczek mimo pozycji krańcowej ciągle pracuje, więc kiedyś może ulec uszkodzeniu. Jakieś pomysły? Pozycja lusterek i foteli oczywiście jest ustawiona w pamięci 

Opublikowano
42 minuty temu, jolley napisał:

Panowie, ma ktoś problem z opuszczanym do cofania prawym lusterkiem?
Co jakiś czas zdarza się, że po opuszczeniu, wraca do swojej pozycji, ale po drodze skręca zupełnie w bok i słychać, że silinczek mimo pozycji krańcowej ciągle pracuje, więc kiedyś może ulec uszkodzeniu. Jakieś pomysły? Pozycja lusterek i foteli oczywiście jest ustawiona w pamięci 

silniczek lusterka można kupić osobno. Ja wymieniałem, bo mi nie chodziła pozycja na boki.

Ogólnie dalej coś mam nie tak, bo jak wraca do góry, to delikatnie skręca do wewnątrz. Zrezygnowałem z tego, bo cofanie przy krawężniku jest ok, ale jak trzeba dalej cofać, to nic nie widać.

Opublikowano

chce ktos nowy kompletny zestaw LUK dwumasa + sprzegło do AWXa lub 1.8T ?

do oddania za 1500zł

Opublikowano

Klubowicze ile można cenić ładnego sedana w sline z rnsem, brd, quattro, program, dpf i egr off, 250kkm nalotu oryginalnego, pompa zrobiona, gwint AP. Ogólnie auto trzyma się kupy, nie jest to żaden ulepiec. 
 

bo tak myśle i myśle czy by tu nie pokombinować z R32 ?

Opublikowano

Montaż zaślepki egr w 2.0 brd. W którym miejscu to powinno iść? Tak jak myślę? IMG_20191123_062125.jpg

Opublikowano

Oj to zaopatrzylem sie tylko w jedną.. 15745009935591801258851911901323.jpg

Edytowane przez Bambr97

Opublikowano
  • Autor

W zasadzie możesz włożyć pomiędzy rurę a EGR i powinno wystarczyć, tylko czemu ta zaślepka ma otwór w środku?

Opublikowano

Źle sprecyzowalem. Chodziło mi o tzw kryzę, a nie o całkowite zaslepienie i wyrzucenie z softu. Czytalem o tym tutaj na forum. Blaszka z otworem 9mm. 

Dopadly mnie problemy z brakiem mocy a czasami szarpnieciami więc spróbuję tego. 

Edytowane przez Bambr97

Opublikowano

Tomuś, pewnie żeby było lżejsze:sarcastic:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Masa wrogiem przyspieszenia a i tak coś nie chce iść :wallbash:

Opublikowano

No a nie możesz całkiem wywalić???

Ja też mialem problemy, kupiłem nawet 2 chłodniczke za suma sumarum 600zł a i tak w tym roku poszło wszystko w .uj:decayed:

Opublikowano

Chlodniczka już siedzi nowa od roku 

:whistling: 900 poszlooo. 

Chciałem spróbować z tym. Po nowym roku egr+dpf miał wylecieć z auta ale wiadomo jak to jest. 

Póki co to trzeba sprawić by znów to jeździło jak 170km bo około 100 gdzieś uciekło :thumbdown:

 

A WIĘC 

Bo nadal nie wiem :p. Blaszka z otworem w miejsce które wskazalem na zdjęciu? To to miejsce czy gdzieś indziej? 

Edytowane przez Bambr97

Opublikowano

kurde jakie tu inwestycje robicie w zbędne rzeczy :D u mnie już dawno co sprawiało lub mogło sprawić kłopoty dawno zniwielowane. DPF, egr, chłodniczka spalin wyrzucona, eleganckie zaślepki 5mm założone na egr i przy kolektorze i temat zapomniany, a i pod maską jakiś większy porządek bez tych zbędnych eko rurek i badziewi. 

jeszcze turbo wywalić, dwumasę i normalny stary niezniszczalny diesel :rotfl:

 

Poza tym co o tym myślicie? 

GlockSB.jpg

Edytowane przez mass143

Opublikowano

Dobra szukam dalej bo do nocy tego nie zrobię :d.. 

Opublikowano
1 godzinę temu, mass143 napisał:

kurde jakie tu inwestycje robicie w zbędne rzeczy :D u mnie już dawno co sprawiało lub mogło sprawić kłopoty dawno zniwielowane. DPF, egr, chłodniczka spalin wyrzucona, eleganckie zaślepki 5mm założone na egr i przy kolektorze i temat zapomniany, a i pod maską jakiś większy porządek bez tych zbędnych eko rurek i badziewi. 

jeszcze turbo wywalić, dwumasę i normalny stary niezniszczalny diesel :rotfl:

 

Poza tym co o tym myślicie? 

GlockSB.jpg

Chciałoby się mieć jak fabryka wypuściła, ale niestety realia są inne:facepalm:

Więc, trzeba tak jak mówisz... eliminować po kolei co nie pasi:evil:

 

 

Aha, foteliki piękne:oklasky:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Panowie ma ktos zdjecie jak idzie wezyk od zbiorniczka do spryskiwaczy szyb przednich ? Ujeba... mi sie wezyk przy samym sprysku,zaznaczone na biało.

Wyjąłem plastik zaznaczony na żółto i próbowałem go wcisnąć do węza ale niestety nie da rady za duzo srednica,moze ktos mial podobny przypadek i wie jak z tym na szybko sobie poradzic.

Dodam ze chce to dobrze zabezpieczyc,aby woda nigdzie nie kapała a tym bardziej do srodka maski.

989233362_212200-Montaspryskiwaczymgiekowych-7.jpg.c2f9abfbd153f10f542bfb8eb0560cbe.jpg

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Panowie muszę się pochwalić od 2 miesięcy chodziło mi pogłowie wymiana wydechu plany były na podwójny od 1.8t ale udało się dostać dedykowanego remusa używke :)  + dokładka sline w czarną perłę :) 

 

Edytowane przez Czarek99

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.