Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, cysiek18 napisał:

Panowie, szybkie pytanie. Miałem zdarzenie drogowe w którym oprócz mnie udział brały dwie ciężarówki (jedna to sprawca zdarzenia). Niestety żadem z nich się ni zatrzymał. Sprawa zgłoszona na policję, materiał dowodowy przekazany w postaci nagrania, numerów rejestracyjnych (niestety tylko drugiego uczestnika, numerów sprawcy brak) i uszkodzonych cześć z tych ciężarówek. Ja zostałem z uszkodzonym samochodem i tyle. Trzeba do zgłaszać do ubezpieczalni i żeby wycenili ? Sprawcy brak ale chyba trzeba do zgłosić żeby ten fakt w razie co udokumentowali ?

Jeśli masz numery sprawcy [tylko nie wiem czy nie musi być uznany sprawcą przez policje] w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym można sprawdzić numer polisy po tablicach.

https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pages_home-page/Page_4d98135c_14e2b8ace27__7ff1/Pagee0e22f3_14efe6adc05__7ff1/Page4d024e07_14f0a824115__7ff6?_afrLoop=59179811247169018&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=wrbsjllkc_29

i potem próbować to zgłosić do ubezpieczalni sprawcy. Zawsze to będzie jakiś ślad.

Nie dostałes zadnej notatki od Policji?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, golden87 napisał:

Jeśli masz numery sprawcy [tylko nie wiem czy nie musi być uznany sprawcą przez policje] w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym można sprawdzić numer polisy po tablicach.

https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pages_home-page/Page_4d98135c_14e2b8ace27__7ff1/Pagee0e22f3_14efe6adc05__7ff1/Page4d024e07_14f0a824115__7ff6?_afrLoop=59179811247169018&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=wrbsjllkc_29

i potem próbować to zgłosić do ubezpieczalni sprawcy. Zawsze to będzie jakiś ślad.

Nie dostałes zadnej notatki od Policji?

Sprawcy nie mam, Policja próbuje to ustalić. Póki co muszę czekać :(

Opublikowano

Zapytam tutaj bo w moim temacie od miesiąca cisza. 

Czy zwykły kabel kkl z allegro wystarczy mi do zrobienia logów? Czy jednak wymagany jest hex-can?

A4 B7 2.0Tdi 2007r.

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Bambr97 napisał:

Zapytam tutaj bo w moim temacie od miesiąca cisza. 

Czy zwykły kabel kkl z allegro wystarczy mi do zrobienia logów? Czy jednak wymagany jest hex-can?

A4 B7 2.0Tdi 2007r.

Z silnikiem się połączysz kkl

Opublikowano

Nie pląta się komuś po garażu uszkodzony panel od klimy? Przydałby mi się jeden sprawny wyświetlacz, ten od strony kierowcy bo mój zaczął wyświetlać jakieś krzaczki :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie leży komuś zbędna soczewka z bixa? Potrzebny mi elektromagnes, bo mi opadają światła długie w jednej lampie...

 

de1b0715-a90c-4536-9201-bebe761f1664.jpg

Opublikowano

Miałem ale poszły tydzień temu. :smutas:

 

A może ktoś ma na sprzedaż sprawny tuner tv Wiwa HD 50 ? Latało kiedyś tego po necie sporo, a teraz bida z nędzą. :kwasny:

Opublikowano
i-wiwa-hd-50.jpg
M.CENEO.PL

WIWA HD-50 – sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Tunery naziemne...

 

Opublikowano

@Adam87 a chociaż chciało Ci się wejść w przynajmniej jeden link tam zawarty i sprawdzić w czym rzecz? :doh:

Opublikowano

No nie:facepalm:

Rzecz w tym, że już jest niedostępny. Także faktycznie tylko używka od kogoś.

Opublikowano

No właśnie. Nie produkują. A był swego czasu szał na Wiwy kiedy dokładało się moduły od Woszu. Teraz w używce nawet nie ma.

Może sam majster @woszu coś tam ma w garażu? :whistling:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

@H4mm3R powinienem mieć w garażu stare bixy z b7 jutro zerknę i dam znać. 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Rob@k napisał:

@H4mm3R powinienem mieć w garażu stare bixy z b7 jutro zerknę i dam znać. 

Będę wdzięczny :drinks:

Opublikowano

Z B6 mam o ile elektromagnes jest taki sam ale chyba to samo 

Opublikowano

też mi się soczewki walają z moich skrętnych, zerknę jutro, skrobnij przyjacielu mojej kozy PW na FB ;)

Opublikowano

Chłopaki skompletowałem cały zderzak s-sline pod pdc i spryski.  Mam dwie kratki i w obu są dziury. Do 1.8T to chyba jedna powinna być pełna? 
 

I jeszcze dwa inne pytanka. Co oprócz zderzaka muszę wymienić? Jakieś kierownice powietrza, ślizgi itp? Jeśli tak to proszę podajcie numery do 1.8T. 

Opublikowano
11 godzin temu, Damianq napisał:

Chłopaki skompletowałem cały zderzak s-sline pod pdc i spryski.  Mam dwie kratki i w obu są dziury. Do 1.8T to chyba jedna powinna być pełna? 
 

I jeszcze dwa inne pytanka. Co oprócz zderzaka muszę wymienić? Jakieś kierownice powietrza, ślizgi itp? Jeśli tak to proszę podajcie numery do 1.8T. 

Od pasażera zaslepione jeżeli nie masz prawego ic, ale warto dołożyć nawet jak ma się serię. Odczujesz różnicę w cieple dni, a wsadzajac od 2.5 idzie do 250zl skompletować. 

Opublikowano

@H4mm3R tylko jak masz soczewki z B8 fl i dasz całe przesłony z b7 w jedną lampe to będziesz miał inne odcięcia. 

Mam dwie przesłonki o niskim schodku odcięcia z mini kupera , bmw  itp pasujące do Twoich soczewek - 100zl kpl.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, KoJ@K napisał:

@H4mm3R tylko jak masz soczewki z B8 fl i dasz całe przesłony z b7 w jedną lampe to będziesz miał inne odcięcia. 

Mam dwie przesłonki o niskim schodku odcięcia z mini kupera , bmw  itp pasujące do Twoich soczewek - 100zl kpl.

Sam elektromagnes chce podmienić.

Opublikowano

Ok rozumiem. Jak jeszcze chcesz to pisz rano.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.