Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie pytanie. Jaka jest różnica między lotką klapy bagażnika Avant od wersji sline a s4 b7. 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Adran_ napisał:

Takie pytanie. Jaka jest różnica między lotką klapy bagażnika Avant od wersji sline a s4 b7. 

Żadna.

Opublikowano
28 minut temu, H4mm3R napisał:

Żadna.

OK. Dzięki za info

Opublikowano

Orientujecie się może od czego przypasować białe klosze kierunkowskazów do przednich lamp? A może ktoś ma na sprzedaż w rozsądnej cenie? 

Znalazłem jeden zestaw na ebay'u ale 60$ + 25 wysyłka - ktoś chyba się mocno w głowę uderzył :wallbash:

Gdzieś wyczytałem, że od jakiegoś mesia podchodzą ale bez żadnych szczegółów. 

Opublikowano
7 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Orientujecie się może od czego przypasować białe klosze kierunkowskazów do przednich lamp?

najszybciej od ori lamp poszukaj uszkodzonych pobitych z całymi kierunkami przełóż i wsio ..

Opublikowano
2 minuty temu, Robero321 napisał:

najszybciej od ori lamp poszukaj uszkodzonych pobitych z całymi kierunkami przełóż i wsio ..

kiedyś były  na ali  za nie duże$

Opublikowano

Wyjmij szkiełko i załóż jasne żarówki kierunków.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, KoJ@K napisał:

Wyjmij szkiełko i załóż jasne żarówki kierunków.

Widocznie nie chce tak zrobić, skoro białe szkiełka mu potrzebne..

Opublikowano

Bo będzie widać z bliska, że nie ma szkiełka i "Panie, bity":lol1:

Opublikowano

Jaki bity panie, ja spokojny człowiek jestem, w życiu bym muchy nie skrzywdził.

Opublikowano

Tak nawiasem... jaka pogoda w PL???

Bo w Norwegii...

20191108_100825.jpg

Opublikowano

Bity nie bity oj tam oj tam ?

Jednak miałem wizję by tam było :) no ale jak nie znajdę to będzie bez :) i tak lepiej będzie wyglądać niż ze szkiełkiem pomarańczowy...

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Tak nawiasem... jaka pogoda w PL???

Bo w Norwegii...

20191108_100825.jpg

U mnie +14C ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Tak nawiasem... jaka pogoda w PL???

Bo w Norwegii...

20191108_100825.jpg

Ja byłem w Norwegii jakoś na przełomie września i października i już wtedy pojawiał się śnieg i temperatury poniżej zera.

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Tak nawiasem... jaka pogoda w PL???

Bo w Norwegii...

20191108_100825.jpg

W Kielcach mgła jak uj ?? I 12 stopni, ładnie zabieliło, ciekawe kiedy u nas się pojawi. 

Opublikowano
47 minut temu, H4mm3R napisał:

U mnie +14C ;) 

To ciepełko:pali: 

Wczoraj było -10⁰C a dziś "cieplej" bo -3⁰C:sarcastic:

45 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ja byłem w Norwegii jakoś na przełomie września i października i już wtedy pojawiał się śnieg i temperatury poniżej zera.

Zależy w jakim rejonie. Zapytaj @Norbas to u niego czasami wogule nie ma:decayed:

46 minut temu, karol1981 napisał:

W Kielcach mgła jak uj ?? I 12 stopni, ładnie zabieliło, ciekawe kiedy u nas się pojawi. 

To też w miare ok. 

Fajnie jak na święta się pojawi śnieg bo wtedy tak jakoś przyjemniej:decayed:

Opublikowano

No na północnym zachodzie lipka... wczoraj było dopiero 0... śniegu zero a widZe u Adama już napadało ? w zeszłym roku przez tydzień miałem zimę z temp. Nie mniejsza jak -10 ? ale tu w rejonie dwie pory roku, wiosna i jesień :decayed: 

Opublikowano

hmm byłem w Tromso i mroźne noce, w dzień raz było -6 i lekko śnieg pruszył ale jak mówię to było jakoś na początku października

Opublikowano

Tromso to inny klimat... tam szybko śnieg się pojawia i teraz powoli zaczynaja się czarne dni ??

Opublikowano

W Larviku / 100km na południe od Oslo/ ledwo przypruszyło i wczoraj stopniał . Jutro śnieg ma padać potem  deszcz. Bedzie wesoło na drogach. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.