Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
48 minut temu, Adam87 napisał(a):

A jakiś numer OEM?

1K2945511. Na Allegro za 45zł kupisz Ori, a w ASO z rabatem za tyle ?

 

Screenshot_20250316-004917.png

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 godzin temu, Hugo napisał(a):

1K2945511. Na Allegro za 45zł kupisz Ori, a w ASO z rabatem za tyle ?

 

Screenshot_20250316-004917.png

I ten Ori z allegro będzie Ori :co:

Opublikowano
11 godzin temu, Hugo napisał(a):

Zamówione. W przyszły weekend podmienię?

 

Teraz kolejne pytanie..

Dzis zauważyłem, że jak odpaliłem auto to temperatura oleju już pokazywała 16⁰C a zewnątrz nie było jakoś ciepło. Temp cieczy 5⁰C. Coś jest nie tak? Bo różnica spora..

20250316_190110.jpg

Opublikowano

Może czujnik oleju wariuje.

Opublikowano

Witam, czy działa ktoś jeszcze na forum kto regeneruje lampy ? Niestety moje już są dość sfatygowane i na dodatek jedna lampa już zaczyna mrugać ,nie wiem czy to żarnik ,żarówka ? Mam bi-xenona ? 

Opublikowano
Godzinę temu, pralinen napisał(a):

Witam, czy działa ktoś jeszcze na forum kto regeneruje lampy?

@KoJ@K i @Gwerty

Opublikowano

Jak coś to zapraszam.

A co trzeba?

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał(a):

Jak coś to zapraszam.

A co trzeba?

A skąd jesteś? 

Opublikowano

Ma w profilu przecież..

Opublikowano
13 godzin temu, neo82 napisał(a):

A skąd jesteś? 

WWW.FACEBOOK.COM

GooD LooK - Regeneracja reflektorów, Dąbrowa Górnicza. 739 likes · 32 talking about this. #regeneracjaReflektorów #przeróbkaUsa #przeróbkaEuropa #przeróbkaAnglików...

 

Opublikowano
W dniu 19.03.2025 o 22:10, neo82 napisał(a):

A skąd jesteś? 

Śląsk - Dąbrowa Górnicza

Opublikowano
W dniu 16.03.2025 o 00:48, Rob@k napisał(a):

@Adam87 nr ze skody 

1K2 945 511

Powracam z pytaniem...

Wziąłem się za zmianę tego czujnika. 

I jest inny.. ten po prawej mój, a ten z lewej zamówiony.

Bedzie pasować?

20250325_201517.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Załoga czy ktoś po numerze vin pomoże w zdobyciu nr. Filtra oleju I paliwa?

Opublikowano
2 godziny temu, Gorczyk napisał(a):

Załoga czy ktoś po numerze vin pomoże w zdobyciu nr. Filtra oleju I paliwa?

ALLEGRO.PL

Tu masz filtr paliwa. Ori, nie bież zamienników.

Opublikowano

Dziękuję. No właśnie nie chciałem zamienników ?

Teraz tylko olejowy i będę mógł coś pozamawiać.

Firmę oleju też chcę zmienić.

Opublikowano
ALLEGRO.PL

 

Takie coś by ktoś kupił?

Opublikowano

Nie mam pojęcia co to. Ja zazwyczaj zakładam Filtrona.

Opublikowano
1 godzinę temu, Rob@k napisał(a):

Nie mam pojęcia co to. Ja zazwyczaj zakładam Filtrona.

Podeślesz jakiś link do tego filtrona?

Opublikowano

Biorę u kolegi na warsztacie z profi auto pod 1.8t na jego znizki. Jutro zerkne do auta zobaczę nr tego filtra 

Biore też czasem od @dzik dobiera do auta co trzeba i ma dobre ceny.

Edytowane przez Rob@k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.