Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Rob@k napisał:

Mój błąd to właśnie tego długiego potrzebujesz. Dv tip. Musi być z BEXa. I musisz przedłużyć podciśnienie do dv

Chodzi Ci o nr 24, różni się tylko literką na końcu i wygląda bardzo podobnie jak nie identycznie jak w BFB. Nie ma ich zbytnio dostępnych, a nawet jeszcze wcale nie widziałem na żadnej aukcji. Chodzi Ci o nr 24, różni się tylko literką na końcu i wygląda bardzo podobnie jak nie identycznie jak w BFB? Może coś wyrzeźbię z tego co jest albo coś jeszcze uda się kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, Rob@k napisał:

W serwisie ten wężyk 350zl :facepalm: Kup w sklepie z częściami Wąż fi 25mm i pokombinuj jak nie dostaniesz oryginału. 

Tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pelonek1 napisał:

Chodzi Ci o nr 24, różni się tylko literką na końcu i wygląda bardzo podobnie jak nie identycznie jak w BFB. Nie ma ich zbytnio dostępnych, a nawet jeszcze wcale nie widziałem na żadnej aukcji. Chodzi Ci o nr 24, różni się tylko literką na końcu i wygląda bardzo podobnie jak nie identycznie jak w BFB? Może coś wyrzeźbię z tego co jest albo coś jeszcze uda się kupić. 

Tak nr 24. W bfb jest chyba inaczej wygięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rob@k napisał:

Tak nr 24. W bfb jest chyba inaczej wygięty. 

Po zdjęciach z etki wyglądają tak samo jak nie identycznie.

Może ktoś jeszcze potwierdzić czy nie będzie pasował z BFB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pelonek1 napisał:

Po zdjęciach z etki wyglądają tak samo jak nie identycznie.

Może ktoś jeszcze potwierdzić czy nie będzie pasował z BFB?

Jak montowałem u siebie z Bexa to to waśnie patrzyłem żeby był ten wąż bo z BFB nie pasi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rozpiskę, jak zakładałem prawy IC:

obraz.png.bf2972295bd568bff56def1f97047f55.png

Jeśli dobrze pamiętam to w BFB ten wąż jest jednolity, a w BEXie to tak jakby 2 węże tworzą całość.

Zaznaczam jednak, że mogę się mylić :decayed:

 

 

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa dobrać do tej felgi kapselki w to miejsce, które oznaczyłem? Oryginalnie są takie duże zasłaniające wszystko łącznie z otworami na szpilki.

IMG_20220415_163139.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

 

szwagier szuka B7, czy te 2 sztuki to ktoś od nas?

WWW.OLX.PL

23700 zł: 23 700 zł: Witam . Sprzedam swoje prywatne auto jakim jest Audi a4b7 o ktore dbalem jak moglem . W aucie wymieniony olej plus wszystkie filtry (wymiana co 10k) Z wyposażenia posiada -tempomat...

i

WWW.OLX.PL

22900 zł: 22 900 zł: Sprzedam audi a4 b7 avant w podwójnym s-line, auto zadbane, proste z bogatym wyposażeniem: -czarny sufit -nagłośnienie bose -grzane siedzenia -elektryczne i składane...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukasz tanio czy dobrze?

Pierwszy to jakiś biedak z wyposażenia...

A drugi chyba niezbyt dobry jak sprzedaje go ktoś po pół roku od kupna z między innymi klimą i rozrządem do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie szukam, szuka szwagier ;) wrzucił mi 2 ogłoszenia, na jednym widzę naklejkę B7 Crew dlatego pytam.

co do sprzedaży po pół roku - różnie bywa, sam zrobiłem tak w zeszłym roku kiedy kupiłem żonie ML'a, a nie chciała nim jeździć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jedrekx napisał:

co do sprzedaży po pół roku - różnie bywa, sam zrobiłem tak w zeszłym roku kiedy kupiłem żonie ML'a, a nie chciała nim jeździć..

Jasne zdarza się, tak samo jak wygrana w lotto, większość to po prostu bajki żeby pozbyć się kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech szwagier szuka BPW, nie BRD. Turbo wymagające napisania podania, aby zbudowało ciśnienie i często nie trzymają serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2022 o 19:23, george napisał:

Niech szwagier szuka BPW, nie BRD. Turbo wymagające napisania podania, aby zbudowało ciśnienie i często nie trzymają serii.

Z doświadczenia wiem że lepsze są 16V niż 8V ale 140km 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś by mi mógł podać numer części dokładniej uszczelki łączenia dolnego zbiornika spryskiwaczy z górnym zbiornikiem do sedana B7 1.8T ?

Niestety po zalaniu pelnnego zbiornika płynem ucieka gdy tylko jest więcej płynu w górnym,a już mam dość zalewania tylko dolnego... 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat już pewnie był poruszany nie raz. Jakiej firmy wybrać zamiennik błotnika przód do B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, H4mm3R napisał:

Panowie, temat już pewnie był poruszany nie raz. Jakiej firmy wybrać zamiennik błotnika przód do B7?

Blic z końcówką kodu Q 

https://m.intercars.pl/produkty/1532985-blotnik-przod-l-audi-a4-1104-0608-blic-6504-04-0028311q-z-otworem-na-kierunkowskaz-galwanizowany-tuev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Dzięki, szkoda że nie ma w kolorze LY9B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po 3 latach padła mi żarówka drl od promotora,pisałem na Fejsie ale nikt nie odpisuje ,macie coś sprawdzonego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...