Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyregulować klapę na zawiasach lub zderzak. Otwory na wodę są drożne, czy może.je zakleili, stąd te purchle - od wody w środku.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
12 godzin temu, Langista napisał:

Wyregulować klapę na zawiasach lub zderzak. Otwory na wodę są drożne, czy może.je zakleili, stąd te purchle - od wody w środku.

Gdzie są te otwory żeby je sprawdzić? Purchel jest pod lampą - był robiony znów jest w tym samym miejscu i na dolnym rogu - tam też już pokazała się rdza wcześniej i była robiona. Wychodzi na to że panowie lakiernicy nie regulowali tam nic.

Opublikowano

Od spodu masz takie prostokątne zaślepki, spróbuj je wyciągnąć, są na tyle luźno aby woda przez nie przeciekła. Jak przy lampie się pokazuje to panowie lakiernicy nie poszczycili się dokładnym wydarciem rudej, ja bym na gwarancję oddał.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie może ktoś wrzucić numery sprezarki klimatyzacji ori do B7 1.8T Q.

Chce zakupić nowa ori ale nie mogę znaleźć.

 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Jaki kod silnika i rok?

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał:

Jaki kod silnika i rok?

BFB 2006 

Opublikowano

8E0260805BJ

Opublikowano
W dniu 1.04.2022 o 00:12, Mizur138 napisał:

Panowie może ktoś wrzucić numery sprezarki klimatyzacji ori do B7 1.8T Q.

Chce zakupić nowa ori ale nie mogę znaleźć.

 

Pozdrawiam 

Nowej ori za dobre pieniądze nie kupisz, szukaj denso nówkę. (Denso robił na 1 montaż). W dziale o klimie masz wątek o diagnostyce, a w nim przypięty katalog z denso. Poszukaj sobie tam numer zamiennika.

Opublikowano

Siema .

 

Pany da radę dostać się do pdc tył bez zdejmowania zderzaka?? 

Opublikowano
W dniu 7.04.2022 o 20:43, MARCIN607 napisał:

Siema .

 

Pany da radę dostać się do pdc tył bez zdejmowania zderzaka?? 

Do środkowych czujników dojdziesz, jest ciasno ale z odrobiną cierpliwości da radę. Skrajne dostępne będą niestety tylko po zrzuceniu zderzaka.

Opublikowano

Panowie 
Mechanik zauwazył delikatnie popekane wachacze gorne z przodu stwierdził ze jeszcze na tym mozna jezdzic.
Pytanie do was czy kupowac cały komplet na przod z Lemforda czy jednak warty jest zakup z firmy Regum.
Miał ktos doswiadczenia z firma Regum ? Poniewaz cenowo wypada to bardzo korzystnie podłog Lemf.
Oraz jak wyglada wymiana,odrazu wszystkie czy wymienic ta gore tylko ? 

Opublikowano

Jak nic nie stuka podczas jazdy, podjazdów na krawężniki, auto nie tańczy na koleinach i prowadzi się stabilnie to nie ruszaj. Regum spoko opcja, dużo osób sobie tutaj chwali bo wkładają tuleje Lemfördera. Można na raty, można za jednym razem to zrobić jednak taniej chyba wyjdzie na raz komplet kiedy robi to mechanik. Musisz go zapytać czy taniej wyjdzie cały komplet, czy jeden czort.

Opublikowano
3 minuty temu, BartRose napisał:

Mechanik zauwazył delikatnie popekane wachacze gorne

Delikatnie popękane, a nie zerwane to można jeździć. Nowe dość szybko będą podobnie wyglądać.

Mam banany z regum i wg mnie bardzo dobra alternatywa.

Opublikowano

Montował ktoś ostatnio prawy IC z BEXa do B7 BFB? Pytam bo wczoraj ktoś pisał, że kierownica powietrza z BEXa nie pasuje do BFB w B7. Chciałem to potwierdzić bądź zaprzeczyć.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
50 minut temu, pelonek1 napisał:

Montował ktoś ostatnio prawy IC z BEXa do B7 BFB? Pytam bo wczoraj ktoś pisał, że kierownica powietrza z BEXa nie pasuje do BFB w B7. Chciałem to potwierdzić bądź zaprzeczyć.

Tak musiałem go docinac nożykiem. I tak nie leżał jak piwinien

Opublikowano
33 minuty temu, Rob@k napisał:

Tak musiałem go docinac nożykiem. I tak nie leżał jak piwinien

Czyli takiej odpowiedzi oczekiwałem tzn. że da się go założyć tylko trochę rzeźby potrzeba :thumbup1:

Pamiętasz może jeszcze czy mój przewód z BFB, ten który łączy tip z DV będzie pasował do tego zestawu.

Opublikowano
20 minut temu, pelonek1 napisał:

Czyli takiej odpowiedzi oczekiwałem tzn. że da się go założyć tylko trochę rzeźby potrzeba :thumbup1:

Pamiętasz może jeszcze czy mój przewód z BFB, ten który łączy tip z DV będzie pasował do tego zestawu.

Tip z Dv chyba pasuje. Trzeba wymienić ten od icka. 

Opublikowano
3 minuty temu, Rob@k napisał:

Tip z Dv chyba pasuje. Trzeba wymienić ten od icka. 

Ten krótk ic-dv mam w zestawie, brakuje mi tego tip-dv.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Mój błąd to właśnie tego długiego potrzebujesz. Dv tip. Musi być z BEXa. I musisz przedłużyć podciśnienie do dv

Screenshot_20220412_195449_com.opera.browser.jpg

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

W serwisie ten wężyk 350zl :facepalm: Kup w sklepie z częściami Wąż fi 25mm i pokombinuj jak nie dostaniesz oryginału. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.