Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz...

...

Żarówka w halogen, która daje ładne białe światło i nie wywala błędu.

Ktoś coś ?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam te 7500k i jest dobrze..

Zarowka-H11-55W-PLASMA-8500K-jak-LED-AUD
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 20 zł - Żarówka H11 55W PLASMA 8500K jak LED AUDI...

 

Opublikowano

Ja tam jak te ryżowa przyjdą (na cofania i kierunek) i nie bedą walić błędów, pewnie i na halogeny cos takiego wmontuje :D

Pisałem chinolowi ze jak bedzie błąd to występuje o full refund hehehe ?

Opublikowano

Panowie co ile km wymieniacie rozrząd w swoich b7? Szczególnie chodzi mi o 1.9tdi co 75kkm czy częściej?

Opublikowano

Wita,

W dzisiejszych czasach wymiana około 70 tys to max.

Niedawno widziałem 1,9tdi że strzelonym rozrządem. Nie przejechał 75 tys.km od wymiany.

I lepiej wrzuć coś markowego.

Jakość komponentów leci na łeb na szyję. 

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja mam właśnie na obecnym rozrządzie najechane jakieś 64kkm a za tysiąc kilometrów przypada wymiana oleju, to faktycznie zrobię wszystko za strzałem i bedzie spokój. ?

Edytowane przez gabalo

Opublikowano
W dniu 4.09.2019 o 20:43, Damianq napisał:

Orderu nie potrzebuje, ale do klubu możecie mnie przyjać :)

 

Tomek przerobiłem też kupe LED z alie i troche kasy wydałem na metodę prób i błędów, ale efekt uzyskałem. Mam LED do DRL i postojówek które nie generują blędów i świcą już rok bez problemów :) I to wszystko za 80 zł DRL i 45 zł postojówki :) Niech będzie... macie chłopaki... ;) Licze chociaż na jakieś piwko na zlocie :) Jak to świeci możecie zobaczyć u mnie w temacie.

 

 

 

PS. Postojówki to para a DRL trzeba zamówić dwie ;)

PS. Dajcie chociaż like :)

 

Ja kupywałem od promotorlight swoje drl, błędów brak, żadnego cięcia instalacji, żadnych zewnętrznych opornikow, świecą tez moim zdaniem bardzo ładnie, aby to że komplet coś około 140zł. 

FE6E6E54-C8E0-4FB5-B316-1738568C6618.jpeg

3F735DA3-3E02-4DA0-840B-D918E08CF1A5.jpeg

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, gabalo napisał:

Panowie co ile km wymieniacie rozrząd w swoich b7? Szczególnie chodzi mi o 1.9tdi co 75kkm czy częściej?

Ja ostatnio na ori rozrządzie zrobiłem 133KKM...

Opublikowano

Ile oleju wejdzie do 2.0 TDI BRD (170KM)?

Mam zamiar zalać to rozreklamowane na internecie PMO. Lał ktoś?

Opublikowano
17 godzin temu, H4mm3R napisał:

Ja ostatnio na ori rozrządzie zrobiłem 133KKM...

Ile????? Zapomniałeś o wymianie że tyle latałeś czy wierzysz w żywotność części ?

w sumie fabryka niby przewiduje wymianę co 120kkm ale kurczę ja się trochę obawiam jeździć dłużej niż te 75kkm

Opublikowano
2 godziny temu, Bambr97 napisał:

Ile oleju wejdzie do 2.0 TDI BRD (170KM)?

4 litry

Co do PMO to niewiem, nie testowałem.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, gabalo napisał:

Ile????? Zapomniałeś o wymianie że tyle latałeś czy wierzysz w żywotność części ?

w sumie fabryka niby przewiduje wymianę co 120kkm ale kurczę ja się trochę obawiam jeździć dłużej niż te 75kkm

Wróc, to było ok 123000km i pasek był w nienagannym stanie. Planowałem robić przy 120kkm 

Ori szybciej jak 90kkm lub 5lat to bym nie wymieniał. Na zestawie z gates kiedyś poleciało mi 13 zębów na pasku przy 88kkm, skończyło się remontem głowicy. 

Opublikowano
56 minut temu, H4mm3R napisał:

Wróc, to było ok 123000km i pasek był w nienagannym stanie. Planowałem robić przy 120kkm 

Ori szybciej jak 90kkm lub 5lat to bym nie wymieniał. Na zestawie z gates kiedyś poleciało mi 13 zębów na pasku przy 88kkm, skończyło się remontem głowicy. 

Ja mam właśnie zestaw Gates, wiec skoro mówisz ze przy 88kkm były problemy to tym bardziej wymienię teraz jeszcze przed 70kkm żeby spać spokojnie. Swoją drogą 123kkm to niezły wyczyn, nawet jeśli to Ori toż to przecież 2 razy więcej przebiegu.... masakra 

Opublikowano
56 minut temu, gabalo napisał:

Ja mam właśnie zestaw Gates, wiec skoro mówisz ze przy 88kkm były problemy to tym bardziej wymienię teraz jeszcze przed 70kkm żeby spać spokojnie. Swoją drogą 123kkm to niezły wyczyn, nawet jeśli to Ori toż to przecież 2 razy więcej przebiegu.... masakra 

Ta, Ty sie tam znosz... :decayed:

Edytowane przez kaju

Opublikowano
10 godzin temu, gabalo napisał:

Ile????? Zapomniałeś o wymianie że tyle latałeś czy wierzysz w żywotność części ?

w sumie fabryka niby przewiduje wymianę co 120kkm ale kurczę ja się trochę obawiam jeździć dłużej niż te 75kkm

5 lat albo 120kkm. Ori pasek to dayco lub conti i tyle robią bez problemu. Mimo wszystko i tak mam w zwycZaju wymieniać co 90kkm. Ja  zaraz po zakupie w BRB wymieniałem przy 116kkm i to po 6 latach. Od nowości był ori zestaw. Stan pasja jak i rolek, pompy bdb. Jedynie termostat uwalony. 

Opublikowano

Krakowskim targiem 80kkm i będzie dobrze, u mnie właśnie wybija od wymiany 60kkm ale czekam do 80, myślę, że jest to rozsądna alternatywa między zbyt wczesną a zbyt późną wymianą.

16 godzin temu, gabalo napisał:

Ja mam właśnie zestaw Gates, wiec skoro mówisz ze przy 88kkm były problemy to tym bardziej wymienię teraz jeszcze przed 70kkm żeby spać spokojnie. Swoją drogą 123kkm to niezły wyczyn, nawet jeśli to Ori toż to przecież 2 razy więcej przebiegu.... masakra 

Producent przewiduje wymianę co 120kkm więc jakie 2razy więcej... wymienił w punkt :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

Należy jeszcze pamiętać że ja serią nie jeżdżę więc pasek nie miał lekko :decayed:

Opublikowano
20 godzin temu, kaju napisał:

Ta, Ty sie tam znosz... :decayed:

Nie marudź, tylko czas se szykuj trza by co u mnie wyrezać może.... 

Opublikowano
2 godziny temu, gabalo napisał:

Nie marudź, tylko czas se szykuj trza by co u mnie wyrezać może.... 

Garaż zrobiony, zapraszam  :guma:

Opublikowano

Ma ktoś może numer przycisku sport bez chromu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.