Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi tam się podobają i jak dla mnie nie "trącają wiochą" :polew:. Jakbym takie miał to pranie foteli bym musiał zaliczać co minimum 2 tygodnie. Ładne, ale nie praktyczne. :>

Przecież są skórzane :wink4:

Kumpel kiedyś miał A6 z białą skórą w środku, i wiem jak to wyglądało. Chyba nie wiesz co mówisz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej szukac czarne recaro :wink4:

popieram :good: a w ogóle to teraz już jest za***iście w środku przecież (no może oprócz kiery :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S mial bys moze jeszcze fotke z tylu z koncowkami ulter z normalniej perspektywy nie z dolu, tak jak sie normalnie stoi z paru metrow i patrzy "z gory" na dupensje :naughty:

Od dwoch miesiecy rozmyslam nad wlasnie tymi nakladkami bo maja skos jak oryginalne i nie bylem pewny jak do konca bedzie to wygladac na avancie i w koncu wiem :notworthy::hi:

Wrzucałem kilka stron wcześniej - są marnej jakości ale coś widać. Jeśli odczujesz niedosyt mogę pokombinować coś jeszcze ;)

hehe no tak te widzialem ale niestety przyklekles a ja jednak mam ponad 1,80 wzrostu i nie widze aut z takiej perspektywy :polew: Wiesz chodzilo mi o to jak by to wygladalo, jak sie postrezega auto na zywo ale dzieki zdjecia uzytkownika Gik juz wiem. Szkoda sobie robic dodatkowa robote :kox:

HiRide... Albo czarne albo biale.Z tym logo s line czerwonym to juz za duzo kolorow ktore nie pasuja do siebie.

nie pasuja kolorystycznie do siebie :shocked: to ja nie wiem jak ty postrzegasz nasz swiat, bo do okola pelno takich kombinacji...musi ci byc cieszko :decayed:

Ale fakt sa lepsze kombinacje niz ta na fotce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide... Albo czarne albo biale.Z tym logo s line czerwonym to juz za duzo kolorow ktore nie pasuja do siebie.

nie pasuja kolorystycznie do siebie :shocked: to ja nie wiem jak ty postrzegasz nasz swiat, bo do okola pelno takich kombinacji...musi ci byc cieszko :decayed:

Ale fakt sa lepsze kombinacje niz ta na fotce :mysli:

No tak tak bardzo mi jest cieszko :> nie podoba mi skora czarno biala.Jesli juz to czarna z ciemnym czerwonym albo ciemnym pomaranczowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide... Albo czarne albo biale.Z tym logo s line czerwonym to juz za duzo kolorow ktore nie pasuja do siebie.

nie pasuja kolorystycznie do siebie :shocked: to ja nie wiem jak ty postrzegasz nasz swiat, bo do okola pelno takich kombinacji...musi ci byc cieszko :decayed:

Ale fakt sa lepsze kombinacje niz ta na fotce :mysli:

No tak tak bardzo mi jest cieszko :> nie podoba mi skora czarno biala.Jesli juz to czarna z ciemnym czerwonym albo ciemnym pomaranczowym :)

ee pomarańcz to do BEEMWE , Bartek jak byś miał całe czarne reccaro to już byłby ogień w szopie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Recaro to dla mnie też ideał - ale niestety o czarną skórę z czarną alcantarą baaaardzo ciężko. Przebolałbym nawet te 2500 Euro, tylko niech mi ktoś takie znajdzie... :confused4: Od roku szukam i nic... ;( Tylko pełna skóra albo kolor do bani...

Lepiej szukac czarne recaro :wink4:

popieram :good: a w ogóle to teraz już jest za***iście w środku przecież (no może oprócz kiery :decayed:)

A wiesz Piechol, że zastanawiam się czy wogóle ją ruszać :gwizdanie: Jeśli już to przesiadka na podgrzewaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black Recaro tez mi sie podoba :naughty:

A Ty Grzesiu jakie masz preferencje? Chcesz skórę, skórę + alcantarę czy skórę + speed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio podoba mi sie skora i alcantara :gwizdanie:

Heeeh, no to znów będziemy na to samo polować :decayed:. Tyle, że przy Twoich zdolnościach tropicielskich nie mam szans wyhaczyć ich pierwszy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox w poprzedniej B7 mial podsufitke w alcantarze... IMO przecietnie sie prezentowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Bartku myslisz o zrobieniu podsufitki i slukow w alcantarze :naughty:

Nie no OK, w słupki i podsufitkę nie mierzę ale... fotele chętnie przygarnę :) BTW - udało Ci się pstryknąć fotki i zmierzyć wysokości do nadkola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powidzcie mi prosze jeszcez jaki model tego N1-RS macie bo widzialem 90/45 i 90/50 a po zmierzeniu oryginalnej rury wydechowej wyszlo mi ze ma ona od 43 do 47mm srednicy (cos po przejsciach chyba jest). boje sie ze 50 bedzie za luzno a 45 nie za bardzo wejdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...