Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
no oglądałem pogodę, chyba niedługo trzeba będzie zmienić te piękne alu :wink:

...i kolejny wydatek - potrzebuję zimówki w rozmiarze 235/45/17" :facepalm:

Dziś 4 godziny walki ale nareszcie koniec... Trzeba jeszcze porządnie odpowietrzyć układ hamulcowy (pedał za miękko pracuje) ale tym zajmiemy się jutro.

poczekaj, musi sie dotrzeć wszystko

To taki miękki hampel jest normalny po swapie? Niby przy odpowietrzaniu leciał już tylko płyn...

Generalnie pedał jest bardziej miękki niż przy 288x245 a jak naprawdę hamuje, póki co nie mam odwagi sprawdzić :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no oglądałem pogodę, chyba niedługo trzeba będzie zmienić te piękne alu :wink:

...i kolejny wydatek - potrzebuję zimówki w rozmiarze 235/45 :facepalm:

lepiej sprzedaj to auto bo masz same wydatki :decayed:

Opublikowano
  • Autor
no oglądałem pogodę, chyba niedługo trzeba będzie zmienić te piękne alu :wink:

...i kolejny wydatek - potrzebuję zimówki w rozmiarze 235/45 :facepalm:

lepiej sprzedaj to auto bo masz same wydatki :decayed:

Tak, już czas najwyższy :decayed:

Opublikowano

tylko narzekasz i narzekasz - sprzedaj w piz*u :grin:

Opublikowano

No ja chciałem brać ale we wrześniu:whistling:

Opublikowano
  • Autor

No nic nie poradzę panowie... Zaraz po Wszystkich Św. powinny się wyjaśnić sprawy finansowe - wtedy dam znać.

Opublikowano

A co teściową zakopujesz i spadek dostajesz:polew: sorki za żart:decayed:

Opublikowano
  • Autor
A co teściową zakopujesz i spadek dostajesz:polew: sorki za żart:decayed:

Nie, teściowej akurat dłuuugo nie mam zamiaru zakopywać (wódki można się z nią napić :decayed:).

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 20:53 ----------

No coś tam widać :decayed:

288 x 245...

oldR.JPG

...vs. 320 x 288

newR.JPG

...i sesja solo dla 320mm

newFront.JPG

...i 288mm

newRear.JPG

Opublikowano

Kosa :)

Opublikowano

na żywo ślicznie wygląda.

Opublikowano
  • Autor
na żywo ślicznie wygląda.

To prawda nie umiem robić zdjęć (przydałbyś się :decayed:).

Opublikowano

345mm też by zacnie wyglądało :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
345mm też by zacnie wyglądało :naughty::kox:

Na pewno ale nie wykorzystałbym ich potencjału :wink:

Opublikowano

Bart jak to nie..rezaj to zobaczysz co to hamowanie..

Opublikowano
  • Autor
Bart jak to nie..rezaj to zobaczysz co to hamowanie..

Najpierw niech obecne zaczną hamować :polew:

Wymianę zawieszenia od razu poczułem - jest odczuwalnie bardziej miękko...

Opublikowano

Bartek, a co rezałeś w zawieszeniu ? nie jestem w temacie ;]

Opublikowano
A co teściową zakopujesz i spadek dostajesz:polew: sorki za żart:decayed:

Nie, teściowej akurat dłuuugo nie mam zamiaru zakopywać (wódki można się z nią napić :decayed:).

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 20:53 ----------

No coś tam widać :decayed:

288 x 245...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/oldR.JPG

...vs. 320 x 288

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/newR.JPG

...i sesja solo dla 320mm

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/newFront.JPG

...i 288mm

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/newRear.JPG

ale bieda .... :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

jak zawsze wsio na perfect :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Bartek, a co rezałeś w zawieszeniu ? nie jestem w temacie ;]

Całe zawieszenie z przodu wymienione na nowe (wszystkie wahacze, łączniki stabilizatora i końcówki drążków - wszystko Lemfordera).

:punish:

Opublikowano

Bartek ile dałeś za ten komplecik zawiechy??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.