Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartek a kiedy Ty wyjeżdżasz?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Bartek a kiedy Ty wyjeżdżasz?

W niedzielę...

Opublikowano

masakra z jezykiem na Wegrzech :facepalm::facepalm::facepalm:

ja dogadywałem sie tylko ze starszymi w jezyku rosyjskim

który dzieki Bogu wbijali mi do głowy w podstawówce

i w średniej szkole, zawsze cos zostaje :decayed:

w angielskim tez ciężko :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

w angielskim tez ciężko :kwasny:

Też tak słyszałem :facepalm:

Opublikowano

Po niemiecku niezle gadaja. Bartek jak to na rok .? Jak to?

Opublikowano

kurde masakra :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Po niemiecku ponoć nieźle nawijają.

Opublikowano

Bylem i nie ma problemu w sklepach/knajpach dogadac sie po angielsku.

Juz wiekszy problem z tym jest w mediolanie.

Opublikowano
warto z kumplami imprezkę urządzić :whistling:

Jeszcze zdążymy - póki co jadę tylko na tydzień i wracam... Następny wyjazd już na rok czasu :facepalm:

już wiem czemu Andrzej tak się spieszył z tymi modami :decayed: ...............mam nadzieję ,że to nie te jego liczne wizyty przyśpieszyły

Twoją decyzję :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
warto z kumplami imprezkę urządzić :whistling:

Jeszcze zdążymy - póki co jadę tylko na tydzień i wracam... Następny wyjazd już na rok czasu :facepalm:

już wiem czemu Andrzej tak się spieszył z tymi modami :decayed: ...............mam nadzieję ,że to nie te jego liczne wizyty przyśpieszyły

Twoją decyzję :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Hehe nie, grzebanie z Andrzejem w aucie to sama przyjemność :thumbup1:

Spoko - internet w hotelu będę miał więc wieczorkami kontakt ze mną będzie.

Auto ogarnięte ale nie obyło się bez znoka... Po wymianie sensora autopoziomu chciałem zrobić adaptację i... d*pa. W Basic Settings na kanale 001 i 002 mam error :wallbash: Trzeba wbić login? HELP!

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Miałem dziś jechać z Gośką do kina na "Zmierzch" i niestety wyjazd przepada :thumbdown: Muszę skończyć Audikę i poskładać Passata żeby żonka miała czym jeździć przez tydzień (rozorałem przedział silnika - kończę montować instalację elektryczną dla ogrzewanej przedniej szyby).

Opublikowano

Ja tez po wymianie czujnika nadal mam błędy w 1 i 2:kwasny:

Opublikowano

Dobry pretekst żeby nie iść na ten film - w domu jeszcze z nudów z Żanetą oglądałem poprzednie wersje - jednym okiem na forum i miejscami przez sen ale w kinie nie wygodnie spać :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ja tez po wymianie czujnika nadal mam błędy w 1 i 2:kwasny:

I co jeździsz z błędem na DIS? Szlag by mnie trafił...

Kolejna sprawa - czujniki kontroli ciśnienia. Korzystanie z tego zimą chyba mija się z celem - przez skoki temperatury system świruje i cały czas pokazuje flaka. Wykodowuję to w piz** :disgust:

Opublikowano

No śmigam z błędem kminiliśmy z Wrc co z tym zrobić ale doszliśmy do wniosku że to przez obniżenie jest.

Opublikowano
  • Autor
No śmigam z błędem kminiliśmy z Wrc co z tym zrobić ale doszliśmy do wniosku że to przez obniżenie jest.

To nieciekawie - tak myślałem aby do Grzesia zadzwonić i o to zapytać ale widzę, że nie mam po co. Nie wydaje mi się, że to od zawieszki bo u WRC tego błędu nie ma a u niego gleba stoi tak samo jak u mnie...

Andrzejowi srb38vx dokładałem autopoziom w B7 - u niego też jest obniżone zawieszenie i tam równiez problemu z adaptacją nie było (Hammer to ustawiał kilka dni temu).

Opublikowano
No śmigam z błędem kminiliśmy z Wrc co z tym zrobić ale doszliśmy do wniosku że to przez obniżenie jest.

To nieciekawie - tak myślałem aby do Grzesia zadzwonić i o to zapytać ale widzę, że nie mam po co. Nie wydaje mi się, że to od zawieszki bo u WRC tego błędu nie ma a u niego gleba stoi tak samo jak u mnie...

Bo on ma odpięty sterownik :whistling: spróbuj lewą stronę trochę podnieść na lewarku i wtedy zrób adaptację.

Opublikowano

Grzesiu też ma w B6 ten błąd. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Gdybym wiedział wcześniej to bym go nie wymieniał :facepalm:

Opublikowano

Bo masz ten błąd headligts coś tam? Ja miałem pierw błąd czujnika bo pisało że z lewej strony front. Wymieniłem i teraz mam ten błąd nie ustawionych świateł. A z adaptacją jest dokładnie jak mówisz error

Opublikowano
  • Autor
Bo masz ten błąd headligts coś tam? Ja miałem pierw błąd czujnika bo pisało że z lewej strony front. Wymieniłem i teraz mam ten błąd nie ustawionych świateł. A z adaptacją jest dokładnie jak mówisz error

Zaraz po wymianie dopóki nie ruszyłem Basic Settings nie było błędów - teraz mam "Headlights not adjusted"...

Idę to rozkminić.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.