Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzie Ty widzisz zderzak i listwy S4? U mnie?

Tutaj masz porównanie zderzaka S-Line i S4:

01.jpg

A tutaj porównanie listw drzwiowych:

008.jpg

Co do zderzaka myślę że nie będziesz miał problemów - jeśli chodzi o listwy, dobrze się przyjżyj. S-Line są mniejsze i takie właśnie założyłem u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały S4 mod jest za***isty :decayed: - nawet moja żonka stwierdziła że bardziej sportowy. Ale ze względu na większe koszty (całe zderzaki, wymiana halogenów, inaczej spryski) odpuściłem ten wariant i zrobiłem S-Line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuję się, S-Line też mi się podoba :decayed: ...i mam zamiar wyrezać go do końca (dokładka zderzaka z tyłu i felgi 18") ...tylko najpierw muszę skołować odpowiedni wydech :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezales przednia dokaldke s-line do seryjnej gory? Ja dzis robilem to.. gdybym wiedzial, ze takie beda efekty [problem z dopieciem srodkowej kratki, slabo trzymajace zatrzaski bocznych kratek], to bym szukal kompletnego zderzaka :confused4::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyerku właśnie aby tego rezania uniknąć kupiłem nową nakładkę zderzaka S-Line czyli PR-2K7 (jest inaczej wyprofilowana na dole). Jak widziałem tutorial rezania do standardu z audizine i spojler przypięty na opaski zaciskowe to :wallbash: :wallbash: Jest drożej ale idę w fabrykę na ile się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyerku właśnie aby tego rezania uniknąć kupiłem nową nakładkę zderzaka S-Line czyli PR-2K7 (jest inaczej wyprofilowana na dole). Jak widziałem tutorial rezania do standardu z audizine i spojler przypięty na opaski zaciskowe to :wallbash: :wallbash: Jest drożej ale idę w fabrykę na ile się da...

krotko mowiac idziesz na latwizne :polew: powodzenia z tym tylem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyerku właśnie aby tego rezania uniknąć kupiłem nową nakładkę zderzaka S-Line czyli PR-2K7 (jest inaczej wyprofilowana na dole). Jak widziałem tutorial rezania do standardu z audizine i spojler przypięty na opaski zaciskowe to :wallbash: :wallbash: Jest drożej ale idę w fabrykę na ile się da...

krotko mowiac idziesz na latwizne :polew: powodzenia z tym tylem...

Bardziej na estetyke niz latwizne czasem z braku mozliwosci przyczepiaja dokladki na tasmy sciagajace sadzisz ze fajnie to wyglada ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mowa o przedniej dokladce. Ja akurat docialem wszystko tak, ze dokladka trzyma sie na swoich zaciskach. Jest tylko problem z kratkami... ale to akurat pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer zmieniasz S-kę na S-Line? Why!

Wiesz schwarzpakiet mnie akurat nie kręci ale... środek masz zajebiaszczy ;)

BTW jeśli chodzi o felgi - dziś doszedł właśnie ten wzór który masz czyli od RS4... Teraz mam dylemat które wybrać, oczywiscie wszystkie obręcze to 18" - oceńcie i doradźcie...

WZÓR 1: RS4

rs43.jpgrs4car3.jpg

WZÓR 2: Exclusive/S-Line B7/RS6

slineb71.jpgrs6car1.jpg

WZÓR 3: S-Line B6

slineb64.jpgslineb6car1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam 3 :>

gx1fgSlr.jpg

Sorki,że takie małe foto :confused4: pewnie na taki kolor nie pomalujesz,ale ktoś wpadł na niezły pomysł fele s-line na biało :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...