Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fly - BTW, lakiernik jak oglądał felgi mówił że były malowane... Kurcze nie wiem, podpytam go jeszcze jak do tego doszedł.

Ej... no przed pojsciem do sprzedazy w ASO na pewno musialy byc malowane na grafit ;) - ale on mowi, ze wczesniej byl inny lakier?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Blizzaki mam w Lexusie na tylnej osi bez ESP i ASR a mam 250 KM i są mega wyczesane, zero problemu z trakcją na mokrym i na suchym, na śniegu nie ma ideałów.

Bart-S zaczynam podejrzewać, ze pracujesz dla rządu :) ale nie koniecznie polskiego, np. tego z Sycylii :)

BTW mam znajomka z kasą i się okazuje, że jest tajniakiem Mossadu :)

Cieszę się, że byłem miły dla Bart-S'a :) :) :evil:

Opublikowano

Felgi idą w ori sreberko - chyba idealny kolor dla czarnej perły z pakietem połysk.

to i ja zostawię moje CH w sreberku :decayed:

tak mi sie właśnie wydawało ze ciemne zgina przy czarnym aucie :cool1:

a co do zderzaka to jak ci nie pójdzie to po nowym roku go zabiorę :wink4:

Opublikowano

siemka :) mam takie pot. do Ciebvie , gdzie kupiles te listwy chromowane w kolo okien ??:) ile dales za nie?

Opublikowano
  • Autor

Fly - BTW, lakiernik jak oglądał felgi mówił że były malowane... Kurcze nie wiem, podpytam go jeszcze jak do tego doszedł.

Ej... no przed pojsciem do sprzedazy w ASO na pewno musialy byc malowane na grafit ;) - ale on mowi, ze wczesniej byl inny lakier?

No teraz już sam nie wiem o co mu chodziło - pogadam z nim jak będe odbierał felunek. Całkiem możliwe że jest tak jak napisałeś.

Blizzaki mam w Lexusie na tylnej osi bez ESP i ASR a mam 250 KM i są mega wyczesane, zero problemu z trakcją na mokrym i na suchym, na śniegu nie ma ideałów.

Bart-S zaczynam podejrzewać, ze pracujesz dla rządu :) ale nie koniecznie polskiego, np. tego z Sycylii :)

BTW mam znajomka z kasą i się okazuje, że jest tajniakiem Mossadu :)

Cieszę się, że byłem miły dla Bart-S'a :) :) :evil:

Vario No i teraz już sam nie wiem. Czy o oponach też specjalnie się dobrze wypowiadasz? :polew: :polew: Spoko! Dywaników Ci nigdy nie zapomnę :decayed:

Felgi idą w ori sreberko - chyba idealny kolor dla czarnej perły z pakietem połysk.

to i ja zostawię moje CH w sreberku :decayed:

tak mi sie właśnie wydawało ze ciemne zgina przy czarnym aucie :cool1:

a co do zderzaka to jak ci nie pójdzie to po nowym roku go zabiorę :wink4:

Gdyby dać relingi, listwy drzwiowe i lusterka w graficie - wtedy fele być może ładnie by się akcentowały - a tak, bez innego elementu na aucie w tym kolorze wygląda to po prostu kiepsko.

siemka :) mam takie pot. do Ciebvie , gdzie kupiles te listwy chromowane w kolo okien ??:) ile dales za nie?

Kupiłem na allegro czarną podsufitkę. Tak się złożyło że sprzedający miał też komplet listw ozdobnych - utargowałem komplet za 400zł w ramach dodatku do podsufitki :wink4:

Opublikowano

widzę że Cię też Bartek z rana do pracy gonią[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 06:43_________________________________________________klubowy agent nie zniese :polew: :polew:- Bartek pamiętaj co złego to nie my

Blizzaki mam w Lexusie na tylnej osi bez ESP i ASR a mam 250 KM i są mega wyczesane, zero problemu z trakcją na mokrym i na suchym, na śniegu nie ma ideałów.

Bart-S zaczynam podejrzewać, ze pracujesz dla rządu :) ale nie koniecznie polskiego, np. tego z Sycylii :)

BTW mam znajomka z kasą i się okazuje, że jest tajniakiem Mossadu :)

Cieszę się, że byłem miły dla Bart-S'a

Opublikowano

Bart-S na temat opon to obiektywna opinia, wiesz, że nie leję wody :), jak jest zła opinia to też ją wypowiadam :)

Opublikowano
  • Autor

Tak, wiem. I za to między innymi bardzo Cię lubię ;)

Opublikowano

witam ,a można wiedzieć ile za coś takiego trzeba dać? I jeszcze jedno pytanko- czy MMI Navigation Plus nie odtwarza DVD i SD card?

Opublikowano
  • Autor

grzecho01 - odpisałem na mejla :good:

Rozkminiłem problem z PDC - sterownik wariował z powodu luźno osadzonej wtyczki w gniazku przedniego głosnika (błąd ładnie zapisał się w module PDC). Po prawidłowym podłaczeniu skasowałem błędy - podpiąłem na szybko wiązkę z przodu i wszystko zadziałało idealnie :decayed: Teraz nic tylko kołować nowy zderzak - jednak ciągle nie ma kupca na mój obecny :wink4:

Jutro spróbuję zabrać się za fotostory - do wieczora powinno być gotowe.

Co by tu teraz... :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Co by tu teraz... :polew: :polew: :decayed

Ty naprawdę chcesz mnie zabić :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Aaaa widzisz :decayed: Przypomniałeś mi... fotele :naughty:

Opublikowano

Aaaa widzisz :decayed: Przypomniałeś mi... fotele :naughty:

To jeszcze nie gotowe :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Teraz to mnie załamałeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No niestety... Czekam za info, sprawa z fotelami wyjaśni się jednak dopiero w przyszłą środę :confused4: Ale spokojnie, jestem dobrej myśli :wink4:

Opublikowano

No niestety... Czekam za info, sprawa z fotelami wyjaśni się jednak dopiero w przyszłą środę :confused4: Ale spokojnie, jestem dobrej myśli :wink4:

Spoko, spoko. Wiesz, że nie mam ciśnienia ;)
Opublikowano
  • Autor

Wiem :) Ale mimo tego zależy mi abyśmy wszystko zrealizowali zgodnie z zakładanym planem :wink4:

Opublikowano

Wiem :) Ale mimo tego zależy mi abyśmy wszystko zrealizowali zgodnie z zakładanym planem :wink4:

OK :good:

As you wish :wink4:

Opublikowano

Bart-S dawaj auto w czarny mat ew. grafit perła z TT MK I, to cultowy kolorek

Opublikowano

Bart-S odpisz na meila jak mozesz. dzieki.

Opublikowano
  • Autor

Bart-S odpisz na meila jak mozesz. dzieki.

Po południu będziesz miał odpowiedź ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.