Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Fly - BTW, lakiernik jak oglądał felgi mówił że były malowane... Kurcze nie wiem, podpytam go jeszcze jak do tego doszedł.

Ej... no przed pojsciem do sprzedazy w ASO na pewno musialy byc malowane na grafit ;) - ale on mowi, ze wczesniej byl inny lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Blizzaki mam w Lexusie na tylnej osi bez ESP i ASR a mam 250 KM i są mega wyczesane, zero problemu z trakcją na mokrym i na suchym, na śniegu nie ma ideałów.

Bart-S zaczynam podejrzewać, ze pracujesz dla rządu :) ale nie koniecznie polskiego, np. tego z Sycylii :)

BTW mam znajomka z kasą i się okazuje, że jest tajniakiem Mossadu :)

Cieszę się, że byłem miły dla Bart-S'a :) :) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi idą w ori sreberko - chyba idealny kolor dla czarnej perły z pakietem połysk.

to i ja zostawię moje CH w sreberku :decayed:

tak mi sie właśnie wydawało ze ciemne zgina przy czarnym aucie :cool1:

a co do zderzaka to jak ci nie pójdzie to po nowym roku go zabiorę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :) mam takie pot. do Ciebvie , gdzie kupiles te listwy chromowane w kolo okien ??:) ile dales za nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly - BTW, lakiernik jak oglądał felgi mówił że były malowane... Kurcze nie wiem, podpytam go jeszcze jak do tego doszedł.

Ej... no przed pojsciem do sprzedazy w ASO na pewno musialy byc malowane na grafit ;) - ale on mowi, ze wczesniej byl inny lakier?

No teraz już sam nie wiem o co mu chodziło - pogadam z nim jak będe odbierał felunek. Całkiem możliwe że jest tak jak napisałeś.

Blizzaki mam w Lexusie na tylnej osi bez ESP i ASR a mam 250 KM i są mega wyczesane, zero problemu z trakcją na mokrym i na suchym, na śniegu nie ma ideałów.

Bart-S zaczynam podejrzewać, ze pracujesz dla rządu :) ale nie koniecznie polskiego, np. tego z Sycylii :)

BTW mam znajomka z kasą i się okazuje, że jest tajniakiem Mossadu :)

Cieszę się, że byłem miły dla Bart-S'a :) :) :evil:

Vario No i teraz już sam nie wiem. Czy o oponach też specjalnie się dobrze wypowiadasz? :polew: :polew: Spoko! Dywaników Ci nigdy nie zapomnę :decayed:

Felgi idą w ori sreberko - chyba idealny kolor dla czarnej perły z pakietem połysk.

to i ja zostawię moje CH w sreberku :decayed:

tak mi sie właśnie wydawało ze ciemne zgina przy czarnym aucie :cool1:

a co do zderzaka to jak ci nie pójdzie to po nowym roku go zabiorę :wink4:

Gdyby dać relingi, listwy drzwiowe i lusterka w graficie - wtedy fele być może ładnie by się akcentowały - a tak, bez innego elementu na aucie w tym kolorze wygląda to po prostu kiepsko.

siemka :) mam takie pot. do Ciebvie , gdzie kupiles te listwy chromowane w kolo okien ??:) ile dales za nie?

Kupiłem na allegro czarną podsufitkę. Tak się złożyło że sprzedający miał też komplet listw ozdobnych - utargowałem komplet za 400zł w ramach dodatku do podsufitki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że Cię też Bartek z rana do pracy gonią[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 06:43_________________________________________________klubowy agent nie zniese :polew: :polew:- Bartek pamiętaj co złego to nie my

Blizzaki mam w Lexusie na tylnej osi bez ESP i ASR a mam 250 KM i są mega wyczesane, zero problemu z trakcją na mokrym i na suchym, na śniegu nie ma ideałów.

Bart-S zaczynam podejrzewać, ze pracujesz dla rządu :) ale nie koniecznie polskiego, np. tego z Sycylii :)

BTW mam znajomka z kasą i się okazuje, że jest tajniakiem Mossadu :)

Cieszę się, że byłem miły dla Bart-S'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,a można wiedzieć ile za coś takiego trzeba dać? I jeszcze jedno pytanko- czy MMI Navigation Plus nie odtwarza DVD i SD card?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzecho01 - odpisałem na mejla :good:

Rozkminiłem problem z PDC - sterownik wariował z powodu luźno osadzonej wtyczki w gniazku przedniego głosnika (błąd ładnie zapisał się w module PDC). Po prawidłowym podłaczeniu skasowałem błędy - podpiąłem na szybko wiązkę z przodu i wszystko zadziałało idealnie :decayed: Teraz nic tylko kołować nowy zderzak - jednak ciągle nie ma kupca na mój obecny :wink4:

Jutro spróbuję zabrać się za fotostory - do wieczora powinno być gotowe.

Co by tu teraz... :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Czekam za info, sprawa z fotelami wyjaśni się jednak dopiero w przyszłą środę :confused4: Ale spokojnie, jestem dobrej myśli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Czekam za info, sprawa z fotelami wyjaśni się jednak dopiero w przyszłą środę :confused4: Ale spokojnie, jestem dobrej myśli :wink4:

Spoko, spoko. Wiesz, że nie mam ciśnienia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :) Ale mimo tego zależy mi abyśmy wszystko zrealizowali zgodnie z zakładanym planem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S odpisz na meila jak mozesz. dzieki.

Po południu będziesz miał odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...