Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Norbert - nic nie zniszczyli? Dobrze, że im się nie udało :no:

wyłamany (wepchnięty zamek w drzwiach od kierowcy) i zrypana stacyjka, kluczyk wchodzi, ale nie da się go przekręcić, na szczęście mam autocasco, więc o koszty się nie boje, ledwo się przeprowadziłem do KRK i już mnie przywitali :decayed:

Przykre - ale przynajmniej satysfakcja, że się yebanym tym razem nie udało...

Bartek kumpel ma VASA wpadaj ogarniemy temat :decayed:

u mnie w wawie też jest więc wpadaj jak coś :wink4: ale w sumie nie trzeba nic rezać..mi nie przeszkadzało :embarrassed:

Kurcze chłopaki trochę daleko do Was mam - pewnie prędzej w lokalnym ASO sobie przekodowanie załatwię (chociaż nie mówię, chętnie bym odwiedził ;))

Czyli co - soft ustawia kodowanie pod JAP - wystarczy to ponownie przewalić na RoW (tutaj pomoże VAS) i znów navi gada jak dawniej (głośnikiem z przodu?)

Bart albo kup sobie moduł tv free i problem z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aha a panowie navi gada wam w stereo po sdsie czy tak jak u mnie lewy glosnik przy kierowcy tylko ???

Kurcze teraz już nie pamiętam ale navi chyba tylko lewy a SDS w stereo...

Bart albo kup sobie moduł tv free i problem z głowy :)

Taniej wyjdzie chyba z softem :) Zresztą instalować kolejny moduł... powoli zaczyna brakować miejsca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku u mnie odbiera tak TV obraz w zaleznosci od miejsca jest raz lepszy raz gorszy . Umnie sa anteny z naviserwis przymocowane do tylnych szyb :)

TV1 :cool1: ogolnie slabo

a>

TV2 :cool1: ogolnie slabo

a>

TV Regionalna :) da sie ogladac

a>

TV4 i POLSAT :) da sie ogladac

a>

TVN :( nie wiem czemu ale obraz przesuwa sie zlewej do prawej strony

a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a panowie navi gada wam w stereo po sdsie czy tak jak u mnie lewy glosnik przy kierowcy tylko ???

Kurcze teraz już nie pamiętam ale navi chyba tylko lewy a SDS w stereo...

Bart albo kup sobie moduł tv free i problem z głowy :)

Taniej wyjdzie chyba z softem :) Zresztą instalować kolejny moduł... powoli zaczyna brakować miejsca ;)

u mnie sds i navi sa tylko z lewej strony wrrrr dziwne nie ma tam jakis ustawien jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sds i navi sa tylko z lewej strony wrrrr dziwne nie ma tam jakis ustawien jeszcze ??

Jutro sprawdzę...

Bartku u mnie odbiera tak TV obraz w zaleznosci od miejsca jest raz lepszy raz gorszy . Umnie sa anteny z naviserwis przymocowane do tylnych szyb :)

Chciałem dziś zrobić fotki aby pokazać Ci jak wygląda u mnie z jakością ale niestety rozpadało się i obraz zrobił się całkiem do d*py... Generalnie podtrzymuję:

- POLSAT (słabo ale da się oglądać)

- TVP INFO (jeszcze słabiej ale da się oglądać)

- TVP1 (bardzo słabo)

- TVP2 (bardzo słabo)

Spróbuję potestować TV przy okazji następnego spota w Poznaniu (może w większym mieście będzie lepszy sygnał :mysli:)

Za to do DVD nie mogę się przyczepić. Obraz jak na warunki "samochodowe" naprawdę ładny - dźwięk też OK (ciekawe jak to będzie działać na full BOSE - przód mam co prawda na BOSE ale cały czas w trybie pasive). Dziś na testy odpaliłem sobie "Transformersów" i zamiast składać auto, 1.5h straciłem na oglądanie filmu... :polew:

Teraz z pomocą Adamooo i mystica rozkminiam soft TVFree. Przy okazji zastanawiam się też nad wzmocnieniem aku i alternatora (...trochę tej elektryki zostało już dołożone, nie wiem jak przy takim obciążeniu przetrzymam zimę :confused4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku mozesz wsadzic taki, jak mialem w 2.5TDI... 100Ah (wchodzi) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 100ah to na bank ja mam 100ah i musze nowy chyba kupic bo sobie ledwie radzi

jak po miescie smigam nie ma czasu sie dobrze doladowac

alternator pownien dac rady tylko regulator ladowania musisz wymienic na inny bo nie bedzei duzego aku ladowal o konca - elektrycy tak mowia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już uruchomisz to Bose w pełnym trybie to może bym się wybrał do Ciebie :gwizdanie: na montaż swojego zestawu, bo mam już cały komplet z z głośnikami w nowszej wersji B, wiązką (niestety urypana wtyczka do radia, ale do wzmaka jest cała z kablami) bo niestety nikt się nie chce podjąć montażu w Sz-nie, a w aso wołają minimum 1600 PLN :kox:

W sprawie TV Free poszła nowa paczka wraz z kodowaniem na maila :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośniki B grają duuużo lepiej niż A. :good: :good: :good:

:wink4:

a>a>a>

już kiedyś robiłem takie porównanie. :) U mnie na dokładniejszej wadze równica była jeszcze większa. Zresztą nawet w rękach czuć róznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co biega z tym ze Bose jest w trybie pasive?

Od kiedy montowano glosniki Bose z koncowka B i czym sie wlasciwie roznia ? znowu kolejny mod bedzie chodzil po glowie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co biega z tym ze Bose jest w trybie pasive?

To znaczy, że głośniki przednich drzwi - mimo, że wymienione na BOSE - nadal są podpięte do radia a nie do wzmaniacza. W instalacji BOSE wszystkie głośniki podłączone są do wzmacniacza. W Audi Sound System przód masz podpięty do radia a tył do wzmaka Nokii. Zatem czeka mnie jeszcze mieszanie z kablami i dopiero wtedy będę mógł się cieszyć surroundem (przyda się do DVD ;))

O głośnikach BOSE w wersji B dowiedziałem się dopiero teraz - skoro Marek twierdzi, że grają lepiej to szykuje się kolejny MOD :decayed:

To jak już uruchomisz to Bose w pełnym trybie to może bym się wybrał do Ciebie :gwizdanie: na montaż swojego zestawu, bo mam już cały komplet z z głośnikami w nowszej wersji B, wiązką (niestety urypana wtyczka do radia, ale do wzmaka jest cała z kablami) bo niestety nikt się nie chce podjąć montażu w Sz-nie, a w aso wołają minimum 1600 PLN :kox:

W sprawie TV Free poszła nowa paczka wraz z kodowaniem na maila :wink4:.

Nie ma sprawy - ale umówimy się na wiosnę jakoś ;) Dzęki za tutoriala do TVF (będę przerabiał w tygodniu) :good:

aku mozesz wsadzic taki, jak mialem w 2.5TDI... 100Ah (wchodzi) :kox:

no 100ah to na bank ja mam 100ah i musze nowy chyba kupic bo sobie ledwie radzi

jak po miescie smigam nie ma czasu sie dobrze doladowac

No i bądź tu mądry... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co biega z tym ze Bose jest w trybie pasive?

To znaczy, że głośniki przednich drzwi - mimo, że wymienione na BOSE - nadal są podpięte do radia a nie do wzmaniacza. W instalacji BOSE wszystkie głośniki podłączone są do wzmacniacza. W Audi Sound System przód masz podpięty do radia a tył do wzmaka Nokii. Zatem czeka mnie jeszcze mieszanie z kablami i dopiero wtedy będę mógł się cieszyć surroundem (przyda się do DVD ;))

O głośnikach BOSE w wersji B dowiedziałem się dopiero teraz - skoro Marek twierdzi, że grają lepiej to szykuje się kolejny MOD :decayed:

kto wie czy nie dowiemy sie jeszcze o wersji C i tak do Z :kox:

Pytalem o passive bo ciagle mi sie nie podoba to jak graja tylne glosniki w drzwiach.Mimo tego ze Bose mam ori to tylne glosniki graja slabiej niz te z przodu- wlasciwie to bas jaki generuja,jest slabiutki w porownaniu z tym jaki wydobywa sie z przodu.Nie za ciekawie to brzmi :thumbdown:

Juz kiedys o tym wspominalem ale niestety nie znalazlem rozwiazania.Jak myslisz Bartek,to normalne czy cos jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że coś jest nie tak. A może Ci się tylko tak wydaje... :mysli: :mysli: :mysli:

Co do głośników. Audi zmieniło A na B w kwietniu 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że coś jest nie tak. A może Ci się tylko tak wydaje... :mysli: :mysli: :mysli:

Co do głośników. Audi zmieniło A na B w kwietniu 2007.

napewno tylne glosniki graja slabiej w sensie tak jakby na nich bas byl o polowe mniejszy niz na tych z przodu-siedzac z tylu,nie slucha sie juz muzyki tak przyjemnie jak ma to miejsce kiedy siedzi sie z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te wyglada, że to do automata tylko.... A do manuala są?

Jaki numer części?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...