Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDI AJM program Fabryka-Mocy.com Lublin


BartekAJM

Rekomendowane odpowiedzi

najważniejsze że kierowca zadowolony:) Trochę mizerna ta seria, ale po programie masz osiągi seryjnego AWXa:) Ciekawe jak sprzęgło da radę przy 357NM;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszlo typowo jak dla ajm,fajne ze moc dostepna juz od 3tys ,osiagi duzo lepsze niz seryjny awx w ogole nie ma co porownac...

sprzeglo daje rade i wiecej nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaiłem się że seryjne TDiki wychodzą +10/15KM niż to co na papierku, a tutaj prawie się pokrywa. Dlatego tak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt u mnie było +10 ale już w b7, jak miałem w b5 to nie wiem.

eh a mój temat z wykresami się omija z komentarzami, nie wiem czy tak dobrze, czy aż tak źle :P:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszlo typowo jak dla ajm,fajne ze moc dostepna juz od 3tys ,osiagi duzo lepsze niz seryjny awx w ogole nie ma co porownac...

sprzeglo daje rade i wiecej nm

zdrowy AJM jedzie tak samo jak seryjny AWX... 15 KM róznicy a auta maja z 150-200 kg róznicy wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem mega zadowolony. całkiem inny samochód. oby tylko jeździć i jeździć :D mam go dopiero od końca czerwca. zrobiłem już 9 tys km. i nic sie nie działo. po programie jeździ sie tylko lepiej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne sprzęgło przeniesie spokojnie 400nm. Ja w obecnej chwili mam 190ps/400nm i 40tys/km najechane i jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne sprzęgło przeniesie spokojnie 400nm. Ja w obecnej chwili mam 190ps/400nm i 40tys/km najechane i jezdzi.

w B5 radzi sobie z tym... ale jak ktos ma np B6 na dobrym wypasie i w Avancie to juz ciezka sprawa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi sie nie widzi to rozłozenie momentu, szybko sie kończy:wink: mogło by być mniej ale bardziej płasko, tak wiec pewnie kolejny mod to zmiana turbo:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem AJMa po samym sofcie (142ps i 340nm) a pozniej włozyłem turbo AWX + zrobiony nowy soft (160ps i 370nm) .. Seryjne turbo to mały pierdek i pow. 3 tyś już słabo ciągnął. Różnica na AWX kolosalna, zupelnie inne auto pod 3 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Rób to galletto to zobaczysz co zrobi ono z Twoim sterownikiem a najlepiej je robi w audi b5 i passatach b5 fl że będziesz szukał stera:) lub reanimował na stole;) a może byś jeszcze chciał za darmo taki soft dostac od koleki który zapłacił. W AJM-ach szło kilka rodzaji sterowników więc nie sądze że podejdzie Ci taki prosto z mostu. Chcesz to na PW się odezwij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

też mam seryjego AJM czy jest opcja żebyś mi tą mape wysłał jakoś tak żeby dało się Ją wgrać programamem Galetto ??

To było uderzenie ponizej pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

też mam seryjego AJM czy jest opcja żebyś mi tą mape wysłał jakoś tak żeby dało się Ją wgrać programamem Galetto ??

To było uderzenie ponizej pasa.

Dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

też mam seryjego AJM czy jest opcja żebyś mi tą mape wysłał jakoś tak żeby dało się Ją wgrać programamem Galetto ??

Prześlij mi dane do faktury i adres do wysyłki to Ci prześlę. :wink:

P.S

Tak mi poprawiłeś humor w ten ponury poniedziałkowy wieczór, że chyba w nagrodę ufunduję Ci darmowe hamowanie auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...