Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI AJM program Fabryka-Mocy.com Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed modyfikacja 116.7 km 309 Nm

po programie : 143.5 km i 357Nm

Kierowca zadowolony :]:banan:

audi-a4-1-9tdi-ajm-powered-by-www-fabryka-mocy-com.jpg

Opublikowano

najważniejsze że kierowca zadowolony:) Trochę mizerna ta seria, ale po programie masz osiągi seryjnego AWXa:) Ciekawe jak sprzęgło da radę przy 357NM;)

Opublikowano

wyszlo typowo jak dla ajm,fajne ze moc dostepna juz od 3tys ,osiagi duzo lepsze niz seryjny awx w ogole nie ma co porownac...

sprzeglo daje rade i wiecej nm

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego mówisz ze mizerna seria ?

Opublikowano

fajne kreski :thumbup1: seryjnego awx połknie, raz że większa moc, dwa że mniejsza masa :wink: a seria w normie była

Opublikowano

przyzwyczaiłem się że seryjne TDiki wychodzą +10/15KM niż to co na papierku, a tutaj prawie się pokrywa. Dlatego tak napisałem.

Opublikowano

fakt u mnie było +10 ale już w b7, jak miałem w b5 to nie wiem.

eh a mój temat z wykresami się omija z komentarzami, nie wiem czy tak dobrze, czy aż tak źle :P:decayed:

Opublikowano
wyszlo typowo jak dla ajm,fajne ze moc dostepna juz od 3tys ,osiagi duzo lepsze niz seryjny awx w ogole nie ma co porownac...

sprzeglo daje rade i wiecej nm

zdrowy AJM jedzie tak samo jak seryjny AWX... 15 KM róznicy a auta maja z 150-200 kg róznicy wagi

Opublikowano
  • Autor

No ja jestem mega zadowolony. całkiem inny samochód. oby tylko jeździć i jeździć :D mam go dopiero od końca czerwca. zrobiłem już 9 tys km. i nic sie nie działo. po programie jeździ sie tylko lepiej :]

Opublikowano

za jakiś czas będzie Ci miało i będziesz chciał więcej :wink:

Opublikowano

Seryjne sprzęgło przeniesie spokojnie 400nm. Ja w obecnej chwili mam 190ps/400nm i 40tys/km najechane i jezdzi.

Opublikowano
Seryjne sprzęgło przeniesie spokojnie 400nm. Ja w obecnej chwili mam 190ps/400nm i 40tys/km najechane i jezdzi.

w B5 radzi sobie z tym... ale jak ktos ma np B6 na dobrym wypasie i w Avancie to juz ciezka sprawa:wink:

Opublikowano

No wiadomo waga robi swoje... ale ja i tak mam lekarstwo na takie auta:)

Opublikowano

Jedyne co mi sie nie widzi to rozłozenie momentu, szybko sie kończy:wink: mogło by być mniej ale bardziej płasko, tak wiec pewnie kolejny mod to zmiana turbo:decayed:

Opublikowano

mialem AJMa po samym sofcie (142ps i 340nm) a pozniej włozyłem turbo AWX + zrobiony nowy soft (160ps i 370nm) .. Seryjne turbo to mały pierdek i pow. 3 tyś już słabo ciągnął. Różnica na AWX kolosalna, zupelnie inne auto pod 3 tyś.

Opublikowano

Hej

też mam seryjego AJM czy jest opcja żebyś mi tą mape wysłał jakoś tak żeby dało się Ją wgrać programamem Galetto ??

Opublikowano

Hehe. Rób to galletto to zobaczysz co zrobi ono z Twoim sterownikiem a najlepiej je robi w audi b5 i passatach b5 fl że będziesz szukał stera:) lub reanimował na stole;) a może byś jeszcze chciał za darmo taki soft dostac od koleki który zapłacił. W AJM-ach szło kilka rodzaji sterowników więc nie sądze że podejdzie Ci taki prosto z mostu. Chcesz to na PW się odezwij.

Opublikowano
Hej

też mam seryjego AJM czy jest opcja żebyś mi tą mape wysłał jakoś tak żeby dało się Ją wgrać programamem Galetto ??

To było uderzenie ponizej pasa.

Opublikowano
Hej

też mam seryjego AJM czy jest opcja żebyś mi tą mape wysłał jakoś tak żeby dało się Ją wgrać programamem Galetto ??

To było uderzenie ponizej pasa.

Dobre:)

Opublikowano
Hej

też mam seryjego AJM czy jest opcja żebyś mi tą mape wysłał jakoś tak żeby dało się Ją wgrać programamem Galetto ??

Prześlij mi dane do faktury i adres do wysyłki to Ci prześlę. :wink:

P.S

Tak mi poprawiłeś humor w ten ponury poniedziałkowy wieczór, że chyba w nagrodę ufunduję Ci darmowe hamowanie auta :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.