Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakas inna opcja jak sobie z tym poradzić bez adapterów? Spryski mgłowe podgrzewane od jakiegoś nowszego audi podejdą bez nich?

--edit

adaptery z numerem do b6 są faktycznie już niedostępne, ale za to dostępne są adaptery dla a6 o numerze 4f0 955 431. 7.50 zł/szt. w ASO VW

 

Edytowane przez czito

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Spryskiwacze zagościły i u mnie. Polecam !

Opublikowano

Czy ktos moze powiedziec czy mam rowniez grzane spryskiwacze ?

20181210_174057.jpg

Opublikowano

Panowie, zamontowałem spryski z adapterkami i potwierdzam ,że mimo wyrezanej dziury, jeśli adapter jest zamocowany tak jak w etce (od strony szyby) wewnątrz nie ma miejsca na większą dyszę i obniża się ona przy monatażu uniemożliwiając regulację w górę.

adapterki MUSZĄ bć zamocowane od strony zderzaka (na górze po otwarciu maski). Dopiero wtedy wykorzystamy powiększony otwór na regulację, ale i tak trzeba dobrze poukąłdąć kabelki i wężyki, jest tam bardzo ciasno, kabelki muszą iść za dyszą, nie górą po niej. (po zamknięciu maski mają byś obok konektora od strony zderzaka, nie nad konektorem przy masce).

Pryskanie: takie sobie... nie mam takiego efektu jak na filmiku, pryska węższym strumieniem, bardziej na środek szyby, kształt V jest, ale wąski, ma jakieś 30cm i strumienie zachodzą na siebie na środku szyby. Czy ktoś wie co może być nie tak?

Opublikowano
6 godzin temu, pawelosinski83 napisał:

Panowie, zamontowałem spryski z adapterkami i potwierdzam ,że mimo wyrezanej dziury, jeśli adapter jest zamocowany tak jak w etce (od strony szyby) wewnątrz nie ma miejsca na większą dyszę i obniża się ona przy monatażu uniemożliwiając regulację w górę.

adapterki MUSZĄ bć zamocowane od strony zderzaka (na górze po otwarciu maski). Dopiero wtedy wykorzystamy powiększony otwór na regulację, ale i tak trzeba dobrze poukąłdąć kabelki i wężyki, jest tam bardzo ciasno, kabelki muszą iść za dyszą, nie górą po niej. (po zamknięciu maski mają byś obok konektora od strony zderzaka, nie nad konektorem przy masce).

Pryskanie: takie sobie... nie mam takiego efektu jak na filmiku, pryska węższym strumieniem, bardziej na środek szyby, kształt V jest, ale wąski, ma jakieś 30cm i strumienie zachodzą na siebie na środku szyby. Czy ktoś wie co może być nie tak?

Temat montażu adapterów był już tutaj poruszany, nie ma możliwości zamontować ich inaczej jak od strony zderzaka. 

Co do słabego strumienia to niestety bardzo prawdopodobne, że trafiłeś na podróbki tych dysz od ryżowych braci. 

Opublikowano
2 minuty temu, turzol napisał:

Temat montażu adapterów był już tutaj poruszany, nie ma możliwości zamontować ich inaczej jak od strony zderzaka. 

Co do słabego strumienia to niestety bardzo prawdopodobne, że trafiłeś na podróbki tych dysz od ryżowych braci. 

Jeśli masz regulację na płaski śrubokręt to właśnie chińczyki, które kosztują 20 zł na ali. 

 

Ori spryski mają regulację na imbus albo torx

Opublikowano
10 godzin temu, turzol napisał:

Temat montażu adapterów był już tutaj poruszany, nie ma możliwości zamontować ich inaczej jak od strony zderzaka. 

Co do słabego strumienia to niestety bardzo prawdopodobne, że trafiłeś na podróbki tych dysz od ryżowych braci. 

 

10 godzin temu, koziol992 napisał:

Jeśli masz regulację na płaski śrubokręt to właśnie chińczyki, które kosztują 20 zł na ali. 

 

Ori spryski mają regulację na imbus albo torx

Wiem, że było wyjaśnione, przeczytałem caly temat. Chciałem doprecyzować i jednoznacznie wskazać przyczynę problemów z regulacją uzależnionych od położenia adapterów.

Spryski mam z demontazu, używki od rafiego, na torxa. Nie podejrzewam, że nie ori.

Psikają mniej więcej tak jak na filmiku turzola (2 mocniejsze strumienie i trochę chlapania pomiędzy) tylko wewnętrzne strumienie lewego z prawym się pokrywają, jakby obydwa bardziej na środek psikały...

MOJE:

TURZOL:

Oczekiwałem takiego efektu jak u TRUSZKA (chyba 7 strona tematu):
Da sięto jakoś uzyskać?

 

 

Opublikowano

Nie wiem jak Ci pomóc, ja kupowałem nowe dysze. Wychodzę z założenia że takie elementy powinno się kupować nowe tym bardziej że są tanie.

Przy używkach nigdy nie wiadomo co lał w zbiornik poprzedni właściciel, dysze mogą nie pracować z pełną wydajnością przez zalegający kamień, osady itp. 

Opublikowano
W dniu 14.12.2018 o 20:08, turzol napisał:

Nie wiem jak Ci pomóc, ja kupowałem nowe dysze. Wychodzę z założenia że takie elementy powinno się kupować nowe tym bardziej że są tanie.

Przy używkach nigdy nie wiadomo co lał w zbiornik poprzedni właściciel, dysze mogą nie pracować z pełną wydajnością przez zalegający kamień, osady itp. 

Ale zwróciłeś uwagę, że Twoje są bardz opodobne do moich? ? a dopiero na filmiku truszka są wypas? ?

 

Opublikowano

Posiadam adaptery jakby ktos chcial.

Opublikowano

Witam

 

Z tego co wyczytalem wszystko opiera sie o podciagniecie nowej wiazki i spiecie wszystkiego na stale... . Nie wiem czy ktokolwiek sie zastanawial podpiac je razem z grzaniem tylnej szyby ?. Sam bede sprawdzal jednak moze juz ktos to przerabial i idzie to jakos ugryzc :), moze cos z termometrem tem zewnetrznej ?, moze poprzez jakis tranzystor ?. Nie znam sie do konca, ale moze jakos sie da inaczej :)

Opublikowano
W dniu 25.12.2018 o 15:05, Isius napisał:

Witam

 

Z tego co wyczytalem wszystko opiera sie o podciagniecie nowej wiazki i spiecie wszystkiego na stale... . Nie wiem czy ktokolwiek sie zastanawial podpiac je razem z grzaniem tylnej szyby ?. Sam bede sprawdzal jednak moze juz ktos to przerabial i idzie to jakos ugryzc :), moze cos z termometrem tem zewnetrznej ?, moze poprzez jakis tranzystor ?. Nie znam sie do konca, ale moze jakos sie da inaczej :)

Taaa, z grzaniem fotela najlepiej połącz. Nie kombinuj, podłącz je zgodnie ze sztuką, jak nie masz schematów to Ci znajdę :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 14.11.2018 o 10:59, czito napisał:

jakas inna opcja jak sobie z tym poradzić bez adapterów? Spryski mgłowe podgrzewane od jakiegoś nowszego audi podejdą bez nich?

--edit

adaptery z numerem do b6 są faktycznie już niedostępne, ale za to dostępne są adaptery dla a6 o numerze 4f0 955 431. 7.50 zł/szt. w ASO VW

 

Te adaptery są identyczne? Pasują do naszych a4 ?

 

Chcę zamontować to Wam zrobię film jak chińskie spryski działają (albo nie)  (40 zł na li)

Opublikowano

@miro_x tak, 1:1.

Opublikowano

super. z tym że właśnie mi przypomniałeś że miałem dzisiaj odebrać w audi. I zapomniałem.

No nic jutro też jest dzień.

Koszt ok. 8 zł/szt.

Opublikowano

Poszukuje dysz nie podgrzewanych i adapterów.. ma ktoś na sell???

Opublikowano

Na allegro są dysze i adaptery, ale cena jest z kosmosu.

Opublikowano

Ma ktoś komplet (nie podgrzewany) do sprzedania, bądź przynajmniej adaptery ? ?  - w skrócie NAMÓWILIŚCIE MNIE

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy spryskiwacze z audi a7 2015+ podejda? 

Edytowane przez Yonnxx

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ok. Chinole zamontowane. Pryskające jak u wszystkich ale... 

Za cholerę nie podepne wtyczki w prawym sprysku. Jest za krótka. Przewód od płynu też jest krótki ale jakoś go wcisnąłem. 

Mam podejrzenie że gdzieś w masce tą wiązka się przycieła.czy jest jakiś dostęp do tych przewodów ? Żeby je trochę podepchac ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.