Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ruks napisał:

Panowie a czy u Was też tak jest że jak uruchomicie spryski to zanim płyn doleci na szybę to wycieraczki zrobią już po szybie pół zakresu ruchu?

Poleciało z pokładu lotniskowca
 

Tak, A4 tam ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, A4 tam ma.


Nie da się z tym nic zrobić? Na sucho jadą wycieraczki na początku :-/

Poleciało z pokładu lotniskowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem spryski mgiełkowe. Koszt ostateczny 2x6,57 adaptery ASO i 2 spryskiwacze podgrzewane za 72zł z wysyłką na allegro.

 

Poprzednie i tak chciałem wymienić, bo notorycznie pryskały gdzie chcą pomimo częstego ustawiania dyszy a tęskniłem za mgielkowymi jakie miałem w Golfie. 

 

Moje zdanie? Niby fajnie, bo wygodna regulacja torxem no i mgiełka. Minusy: pryska trochę za blisko siebie. Może podkręcę je jeszcze do góry i będzie lepiej.  Generalnie zmiana na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję kompletu dysze spryskiwaczy 5MO 955 986 C - 2 sztuki + 8E0 955 431 - 2 sztuki w rozsądnej cenie w b.dobrym stanie lub nowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam szybkie pytanie do Was.

Czy jeżeli zakupie 2 szt takich spryskiwaczy ( bez podgrzewania )

http://allegro.pl/dysze-mgielkowe-szyby-2kd-955-985-5m0-955-985-i6807752764.html

plus 2 szt. adapterów ( pytanie czy 2 szt. są potrzebne czy jedna ? ) 

http://allegro.pl/8e0-955-431-adapter-spryskiwaczy-vw-audi-skoda-i6871891403.html

 

To bez problemu wymienię te zwykłe spryskiwacze które mam obecnie zamontowane w swojej audi a4 b6 avant ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bird71 napisał:

Witam , mam szybkie pytanie do Was.

Czy jeżeli zakupie 2 szt takich spryskiwaczy ( bez podgrzewania )

http://allegro.pl/dysze-mgielkowe-szyby-2kd-955-985-5m0-955-985-i6807752764.html

plus 2 szt. adapterów ( pytanie czy 2 szt. są potrzebne czy jedna ? ) 

http://allegro.pl/8e0-955-431-adapter-spryskiwaczy-vw-audi-skoda-i6871891403.html

 

To bez problemu wymienię te zwykłe spryskiwacze które mam obecnie zamontowane w swojej audi a4 b6 avant ?

Potrzebujesz po sztuce na spryskiwacz.

Wymiana nie powinna Ci zając więcej niż 10-15minut

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bird71 napisał:

jeżeli zakupie 2 szt takich spryskiwaczy

Bez problemu wymienisz ale czy cenowo warto . Policz dobrze spryskiwacze 2×35 +kw , adaptery 2x15 + ewentualne kw to masz już około 120 a za 120 kupisz od kolegi rafi10612 grzane z adapterami i z kw. Wiec nie wiem nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam zestaw mam na sprzedaż z tym ze 40 zł taniej ;)
Swoją drogą dobry interes na adaptera ktoś ma. Nic tylko kupować w Aso i sprzedawać na allegro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2013 o 13:10, NYNA napisał:

Wiem wiem też już założyłem z miesiąc temu:wink: Te adaptery tylko nie potrzebnie kupilem.

Tylko płyn teraz mi chyba gdzieś ucieka bo nalałem ostatnio zimowego na full i nie używałem i po paru dniach kontrolka się zapaliła że płynu mało i nie wiem o co chodzi, musi pomału gdzieś uciekać bo plam pod autem nie zauważyłem:eusathink:

Witam, masz moze jeszcze te adaptery?? chciałbym kupic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można wsadzić tych adapterów o góry nogami? Wtedy powinien się kąt sprysków zmienić bez piłowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HatefulEvil napisał:

A nie można wsadzić tych adapterów o góry nogami? Wtedy powinien się kąt sprysków zmienić bez piłowania?

Nic to nie da . Przyczynie bez różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HatefulEvil napisał:

A nie można wsadzić tych adapterów o góry nogami? Wtedy powinien się kąt sprysków zmienić bez piłowania?

Zakładałem u siebie spryski mgielkowe i nic nie trzeba moim zdaniem rzezbic przy nich. Spryskuja idealnie na cała powierzchnie szyby podkręcone na max do góry, nie wiem dlaczego nie którzy musza cos rzezbic :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś spryski z A7 zakładać?
Widzę, że do B8 je wrzucają. Kwestia, czy w ogóle da się je w B6/B7 zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z A7 ale ja mam spryskiwacze z B8 założone, więc teoretycznie z A7 też po winne pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam dysze mgłowe bez podgrzewania wraz z adapterami. Kupiłem je na dniach od kolegi rafi10612 ale nie sprawdziłem wcześniej i okazało się, że mam jednak podgrzewane spryskiwacze :facepalm: jakby ktoś miał takie dysze mgłowe do podgrzewanych sprysków to niech pisze na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo super wychodzą.

Też się chętnie dowiem czy będą ok, bo mam w planie kupno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...