Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądałem ten topic. Niektóre radia sa naparawde sliczne. Ale ja twierdze ze do naszego audi najlepiej pasije JVC KD-LX 555 eL Chameleon. Posiadam takie radyjko i w audi wyglada nieziemsko :) nie miałem ładnych fotek wiec narazie film

nawet ciekawy jest ten JVC KD-LX 555 eL Chameleon ale zabardzo sie błyszczy jak dla mnie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie nawet podoba.. ale ja u siebie mam pionnera nie pamietam modelu ale ma czerwone podswietlanie,.. i wg mnie pasuje idealnie.. swieci tak samo jak przyciski w przedlifcie.. wieczorem wyglada bardzo dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w B6 Alpine CDA9883r i jak dla mnie wyglądał ok. W polifcie B5 też powinno to dobrze wyglądać. I przede wszystkim gra na tle wszystkich tanich modeli gra naprawdę fajnie.

scaled.php?server=4&filename=imag0219mb.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym JVC KD-LX 555 eL Chameleonie to panel się zdejmuję? Jeżeli nie to dyskwalifikacja w dobie lepkich rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon nie ma zdejmowanego panelu. Tylko dolne przyciski się chowają. Po za tym kameleon chyba nie czyta mp3. Ale co by nie mówić model kultowy i napewno gratka dla znawców tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon nie ma zdejmowanego panelu. Tylko dolne przyciski się chowają. Po za tym kameleon chyba nie czyta mp3. Ale co by nie mówić model kultowy i napewno gratka dla znawców tematu.

patrz wyzej( ja też się teraz dowiedziałem) miały mp3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi byc jakiś nowszy model bo miałem takiego w maluchu i nie miał. Co to były za lata radio było droższe od auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 polift mam JVC KD-SH909R, swietnie się komponuje, białe podświetlanie panela wyświetlacza + czerwone przyciski.

Postaram się niedługo wrzucić jakąś fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 polift mam JVC KD-SH909R, swietnie się komponuje, białe podświetlanie panela wyświetlacza + czerwone przyciski.

Postaram się niedługo wrzucić jakąś fotke

Możesz pokazać fotke jak to sie komponuje ?

Durzo wystaje poza panel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 polift mam JVC KD-SH909R, swietnie się komponuje, białe podświetlanie panela wyświetlacza + czerwone przyciski.

Postaram się niedługo wrzucić jakąś fotke

Możesz pokazać fotke jak to sie komponuje ?

Durzo wystaje poza panel ?

ale srebrne??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej mam Sony Xplod CDX-GT430U i za***iście wygląda połączenie białego ekranu z czerwonymi przyciskami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awaryjnie szukam taniego radia do a4 b5 bo skakanie glośności i brak mp3 mnie troche dobija w oryginalnym a szykuje się dłuższy wypad co myślicie o tym JVC KD-X200 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

radio w miarę dobrze się komponuje z wnętrzem jakość dzwięku ok czego chcieć więcej za 189 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się temu radiu ale obok był Sony DSX-A40UI - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD i szczerze nie żałuje. Wygląda o niebo lepiej, przynajmniej dla mnie ale to rzecz gustu:) Bardzo fajnie się komponuje z seryjnym podświetleniem. Mam tylko pytanie co do montażu... ponieważ radio jest teraz po prostu włożone. Mam zaślepki do nieoryginalnego radia i wszystko wygląda i pasuje ok tylko nie wiem jak mam przymocować kieszeń radia żeby po włożeniu i wyciągnięciu np. usb nie wyjeźdzało mi całe radio:O Pominąłem coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie u siebie takiego lekkiego buczenia głośników, po podłączeniu nie oriu radia razem z przejścówką z alledrogo? co moze być tego powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie u siebie takiego lekkiego buczenia głośników, po podłączeniu nie oriu radia razem z przejścówką z alledrogo? co moze być tego powodem?

Kolego do mojego Sony kupiłem łącznie 3 przejściówki z Allegro i na każdej zawsze był jakiś problem. Zaczęły mi buczyć głośniki, przestawały grać pojedynczo albo wyłączały się na moment na dziurach, nie wiedziałem co to jest bo w końcu 3 przejściówki nie mogły być złe ? Kiedyś u dziadka elektronika zauważyłem jakieś radyjko Sonego uszkodzone z ORYGINALNĄ przejściówka. Dostałem to od dziadka i wszystkie moje problemy zniknęły, od pół roku nie pojawiły się żadne problemy :)

Edytowane przez oyamabdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...