Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym i po co jest uchylana klapka przed lusterkiem wewnętrznym ??


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Jedziesz w pełnym słońcu, dajesz dwa daszki na dół i dalej Cie słońce ślepi gdzieś z okolic na lusterkiem, dajesz tę klapkę na dół i już nie ślepi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z tez ktora odrzucilem bo mi sie wydaje ze to wrecz niemozliwe by cos w tym celu pomagalo. Jezeli to jest rzeczywiscie tak jak mowicie to az sie nie chce wierzyc. Po cichu sadzilem ze to ma jakis wyzszy cel albo jest do urzadzenia/moda jakiego nie mam i o ktorym nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są wersje słoneczników które mają zwężenie nad lusterkiem i takie jak u nas w AUDI, które są proste...

images?q=tbn:ANd9GcQF-7Kn9d3QhgqAX1T6B3UWprocFyYn-pMKE3RQg81MoEsHXaLmPog75K1W603190d3d0445088.jpg

trzeba jakoś zakryć słońce gdy świeci nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem wam ze sie to przydaje juz nie raz kozystalem z tego takie male ustrojstwo a pocieszne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przez chwilę myślałem że to jest do jakiegoś urządzenia, bo z drugiej strony jest dziurka :) Ale potem przyszło mi do głowy że to pewnie daszek przeciwsłoneczny :) Wg mnie jak najbardziej przydatne, lepiej mieć i ewentualnie nie korzystać, i niż nie mieć i żałować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po 2,5 roku jeżdżenia OOOO, dzięki temu postowi odkryłem, że mam coś takiego u siebie:decayed: Teraz raczej tego nie sprawdzę czy pomaga, ale chyba się przyda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We francuzie tego nie znajdziecie, niemiec mysli o wygodzie :D

Znajdziecie, znajdziecie... np. w citroenie xm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z większych bzdur (poza podłokietnikiem przednim B6/B7) jakie do tej pory widziełem w samochodach. Inni producenci robią przyciemnione pole na szybie gdzie przyklejone jest lusterko i po problemie. Ten daszek oczywiście spełnia swoją fukcję ale trochę mnie rozbawił na początu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się dowiedzieć, że mam coś takiego w samochodzie :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z większych bzdur (poza podłokietnikiem przednim B6/B7) jakie do tej pory widziełem w samochodach. Inni producenci robią przyciemnione pole na szybie gdzie przyklejone jest lusterko i po problemie. Ten daszek oczywiście spełnia swoją fukcję ale trochę mnie rozbawił na początu.

No i to jest chyba lepsze rozwiązanie. Ja przy wymianie przedniej szyby wziąłem z paskiem u góry, nie jest to takie przyciemnienie o jakim piszesz, ale zawsze coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...