Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem alu jednych, czy drugich bo wszyscy mają takie :wink: tak przynajmniej zawsze ktoś się zapyta, czym było to malowane lub skąd:whistling: Malowanie podkład do alu, a potem pistoletem i delikatny baranek, bo bez by się nie obeszło, ponieważ listewki miały Oryginalnie mały wzór... Dzięki Bartku, widzę że jako jeden z nielicznych znasz się na rzeczy i trzymasz sztame z najlepszymi w Polsce :hi::banan:

Ktoś tu ma wyższe mniemanie o sobie :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Heh zgadza się jestem indywidualistą jak widać :decayed:

pier**licie... fajnie wyszło :thumbup1:

Sam pier**lisz ch..owo wyszło :thumbdown:

Mnie się podoba. Zbastuj.

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Dzięki Bartku, widzę że jako jeden z nielicznych znasz się na rzeczy i trzymasz sztame z najlepszymi w Polsce :hi::banan:

No ale tu rzeczywiście Cię trochę poniosło :grin::wink: Nie trzymam sztamy (w tym sensie), listwy naprawdę mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomalowałem ori listwy bo i tak były ściorane, więc zamiast leżeć na półce jak kupie inne są teraz czarne.

Bez komentarza......

---------- Post dopisany 22-01-2013 at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 19:13 ----------

Mam takie pytanie, co może być przyczyną że nie świeci cały pasel Led w lampie lewej:whistling: Możliwe że się przepalił:whistling: A do tego wyskakuje błąd spalonej żarówki jak przeciwmgielna i pokazuję na zderzak z tyłu:whistling: dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba:good: W ogóle to auto mnie niszczy coraz bardziej:jerk: A jakby to był Allroad to już całkiem sztos:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz oryginalne lampy z ledami to moze byc tak że sie zesrały diody . Sporo takich lamp było do sprzedania na allegro swojego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko prawy lewy nigdzie nie działa, do tego jak pisałem zapala się po 3min jazdy: błąd spalonej żarówki jak przeciwmgielna i na fisie pokazuję na zderzak z tyłu:whistling: O co chodzi, o którą żarówkę? Jak patrze to wszystkie niby są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko prawy lewy nigdzie nie działa, do tego jak pisałem zapala się po 3min jazdy: błąd spalonej żarówki jak przeciwmgielna i na fisie pokazuję na zderzak z tyłu:whistling: O co chodzi, o którą żarówkę? Jak patrze to wszystkie niby są ok.

Podświetlenie tablicy jest OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź styki tylnej lampy. częsty przypadek w A6, w naszym sedanie było to samo tylko w prawej lampie. po przeczyszczeniu styków lampa działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o które styki dokładnie chodzi :wink::whistling:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Co sądzicie o tym aby z przodu założyć delikatnie węższe opony na lato? Czy przy Quattro nie ma takie opcji:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w avancie, ale w sedanie zderzaka nie trzeba było ściągać zderzaka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avancie też nie trzeba ściągać, jedna śrubka i tyle jeśli chodzi o lampę w błotniku natomiast w klapie są dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...