Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, co może być przyczyną że nie świeci cały pasel Led w lampie lewej:whistling: Możliwe że się przepalił:whistling: A do tego wyskakuje błąd spalonej żarówki jak przeciwmgielna i pokazuję na zderzak z tyłu:whistling: dziwne...

Jeśli chodzi o lampy tył to nie trzeba zderzaka demontować. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd ja myślałem cały czas o przednim zderzaku . Sorki za zamieszanie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak odkręcić lampę tył:whistling: co powiecie na taki zestaw felg: przód 8,5 et 40, tył 9,5 et 38 :whistling:

dwie szerokości felgi co za tym idzie dwa różne wartości obwodu koła przy quattro nie wydaje i się dobrym pomysłem:kwasny:

mimo wszystko gratki fajnej A6-tki w niecodziennym kolorze :kox:

jak tam mody silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po modyfikacjach mechanicznych będzie trójka z przodu, tym bardziej że przy robieniu programu pierwsze 2 hamowania były na ponad 291KM i 610NM. Jednak pozostaliśmy przy delikatnie niższej mocy i zdjęliśmy trochę momentu. Wszystko było zasługą bardzo zdrowej serii i niskiego przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lampie nie świeci sie część ledów,czy wszystkie?

jak wszystkie,to styki we wtyczce,jak tylko część,to przetarta taśma wewnątrz lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po modyfikacjach mechanicznych będzie trójka z przodu, tym bardziej że przy robieniu programu pierwsze 2 hamowania były na ponad 291KM i 610NM. Jednak pozostaliśmy przy delikatnie niższej mocy i zdjęliśmy trochę momentu. Wszystko było zasługą bardzo zdrowej serii i niskiego przebiegu

Będę miał może S6 w Dieslu :grin: Nie świecą się wszystkie, więc może na prawdę coś nie styka:whistling: jest gdzieś dojście od góry żeby poruszać wtyczką:whistling:

---------- Post dopisany 31-01-2013 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 16:25 ----------

Chłopacy z MG motorsport zrobili bardzo dobrą robotę, kompletny układ wydechowy oraz IC środkowy o maxymalnych rozmiarach, który się u mnie zmieści. Do tego nowa chłodniczka, bo stara zaniemogła podczas pracy...

Po dwóch dniach pełnych roboty auto zmieniło garaż, Wojtek z DYNOSOFT po wymianie wtrysków zrobił mega kreski co przenosi się na taki efekt jak widać poniżej:banan::banan::banan::banan::banan::banan:

To tak na szybko i kilka zdjęć poniżej, bo przed chwilą wróciłem z Katowic:kox:

Wrażenia z jazdy nie do opisania, 300+ robi robotę do tego ten pomruk teraz...

Prawie jak RS6 ale w Dieslu :grin: Więcej fot i filmik niebawem.

Aaaa zmierzyłem na szybko do 100, niecałe 7s :whistling:

p1010285jx.jpg

p1010281e.jpg

p1010303o.jpg

p1010293w.jpg

p1010294h.jpg

zdjciepu.jpg

zdjcie1c.jpg

zdjcie2p.jpg

:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie dziś zostałem Mistrzem Polski Elity w kolarstwie Przełajowym :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

nie pierwszy i nie ostatni raz :decayed:

Graty graty Marek :wink:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

ależ kreski :shock3: pięknie wyszły, w 3xx wierzyłem a wyszło z ładnym bonusem no i 623Nm.. musi byc dopier**l:kox:

chociaż z RS6 Cię Marku troszkę poniosło - może raczej eS6:decayed:

PS

ładnie Ci podziurawili tą podłużnicę, by luft jeszcze lepiej łapać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką podłużnicę kolego :grin: Wynik ładny a czemu na wykresie masz podpisane allroad czy to napewno twój wykres haha:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grubo jest, gratuluje wynik piękny, chyba też się trza wybrać na program bo u mnie póki co seryjne 233 kunie:kwasny:

a ten tiptronic się nie zeszcza przy takim NM?

Tip dużo więcej wytrzyma, także nie ma obaw.

Możesz dać na pw ile Cię całość wyszła za tą zabawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :slina: Nie no wykres mój a jest Allroad, bo tak wyszło :wink: Jebnięcie z momentu jest mega, a najlepsze jest to że na każdym biegu idzie i nie ma chwili zawachania:wink: Dziś jazda testowa do Kielc Bielska :banan: Skrzynie dają radę do około 700NM, więc jeszcze można dłubać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...