Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkowanie e-papierosa


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie polecam tamto forum,jest tam chyba wszystko zawarte na temat e-palenia,mam teraz dwa fora od których jestem uzależniony jedno a4 klub a drugie e-papierosy

Ja już od pół roku czytam, i pale e-pap i zwykłe też,potrzebna mocna wola.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w środę minie dopiero miesiąc i już nie chce mi się wracać do analogów:wink: e-papiersos jest dużo lepszy(więcej smaków)palę w samochodzie i w domu i nikt mi nie powie że śmierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja e fajka palę od pół roku, okazyjnie przy :drinks: sięgam po analoga. Wypaliłem już wiele przeróżnych liquidów. Polecam desertship i usa mix 18mg od hangsena - chumra dymu, stonowany dobry smak i dobrze gryzie w gardle, a cena bardzo przyzwoita w porównaniu do Milda itp. (Volish EGO 3):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to te e-szlugi nic nie dają próbowałem to palić ,żeby nie palić zwykłych ale nic to nie dawało jak tylko duszności i bule płuców.

mi sie wydaje ,że to tylko dla palaczy którzy od nie dawna palą i chca żucić palenie zastepujac to e -papierochem. albo dla tych , że chca pokazać że to coś pala.

ja już wole palić zwykłe ( i tak pale może z 7 dziennie ) ale pluca mnie nie bolą ani żadnych efektów ubocznych nie mam.

z nudów nie pale tylko jak sie chce to zapale. znam takich ,że z nudów palą analogi i cyfrowe ( szkoda kasy i zdrowia )

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

a dodam ,że nie kupiłem byle czego dałem 400zł za najlepszy jaki był i to shit taki jak kumpel kupił za 100zł ,wszystko jeden shit

e-fajki są dla nałogowców , twój organizm nie przyswaja czystej nikotyny , bo jej tyle nie potrzebujesz. Skoro palisz 7 papierosów dziennie , to nie pal wcale. ja paliłem 16 lat , 2 paczki dziennie . I od roku nie zapaliłem analoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nałóg tego się nigdy w 100% nie rzuca. Ja po roku czasu nie raz mam ochotę zapalić analoga. Znajomi nie palą 5=10 lat , i nie raz mają momenty żeby złapali chmurkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale znam takich co palili 3 lata i sie przezucili na e-p i nie pala analogów i jakoś dają rade ,a ja nie daje rady ,wydaje mi sie ,że cyfrówki sa bardziej szkodliwe jak analogi ,bo strasznie mnie muli po tym i dusi ,czasmi mnie serce nawet kuło

bo może kolego za duże dawki przyjmujesz ciężko jest w e papierosie dawki odpowiadajace analogom przyjmować tak mi się wydaje bo nie wiadomo kiedy skończyć albo za mocny liquid chetasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szczerze nie polecam mało znanych marek. Cena atrakcyjna ale najlepiej poszukaj opinii na forach efajek. Z doświadczenia jednak wiem, że większość mało znanych marek nie dorówna niewiele droższym jak np. Volish. Dlaczego ? Podróbki (niszowe marki) to cieknące clearomizery, gorsze grzałki = słabe przepalenie liquidu ( a potem sie słyszy, że w ogole nie czują smaku, zapachu:facepalm:), zupełnie inne odczucia smakowe i dymek - a to chyba priorytet w przypadku efajek. Mamy w domu 3 Volishe i 2 tansze e-papierosy, które na wskroś wyglądają identycznie. Niestety liquid z tych efajek ani nie smakuje i daje mało dymu. Dlatego polecam kupić Volisha ego 3. Najlepiej na części (wychodzi taniej) tj. kupujesz osobno baterie, clearomizer a ładowarke możesz kupić dowolnej marki byle pasował gwint i parametry :wink:

Ktoś mówił, że nie pomaga. Ważna jest siła woli, moja mama paliła przez ponad 20 lat. Od września przeszła na efajki, od tamtej pory ani jednego analoga. Ja paliłem analogi 7 lat. Teraz analoga zapale przy piwku bądź odpowiedniej okazji.

+ obfita kieszeń (odłożyłem kase na zawias s line, nowe fele i kilka innych dupereli :naughty:)

+ lepszy sen

+ brak kaszlu i flegmy z rana :kwasny:

+ nie potrzebuje zapalniczki i nie muszę dymać po zapałki w kryzysowych sytuacjach

- nie wystarcza przy piwku lub na dobrej imprezie

- niewiele osób w otoczeniu pali e-fajki przez co zwiększa się chęć sięgnięcia po analoga

- trzeba pamiętać o naładowanej baterii

Najtańszy zestaw jaki znalazłem na allegro, ale jesli masz możliwość w swojej okolicy kupić na czesci to wyjdzie taniej :

E-papieros BATERIA VOLISH+CRYSTAL2. !!PROMOCJA!! (3318289607) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy volish to tylko brand,pod ich bateriami i claromizerami kryje się albo joytech albo vision któraś z tych firm,np kupując parownik od visiona i od volisha mamy ten sam ale z inna nazwa za którą płacimy,jak by ktoś chciał to mogę pomóc w wyborze pierwszego e-fajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) mam pytanko, posiada ktoś może taki o to zestaw Volish Crystal 3 (podwójny) ?:D

jakieś opinie na jego temat?

Rozmawiałem ze sprzedawczynią tego o to fajka i zachwalała a do tego polecała gorąco dokupić sobie Clearomizer Atom CE11 Volish (2,5 ml)

zastanawiam się poważnie nad nowym zestawem stary już ledwo zipi i jest NonameOwy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) mam pytanko, posiada ktoś może taki o to zestaw Volish Crystal 3 (podwójny) ?:D

jakieś opinie na jego temat?

Rozmawiałem ze sprzedawczynią tego o to fajka i zachwalała a do tego polecała gorąco dokupić sobie Clearomizer Atom CE11 Volish (2,5 ml)

zastanawiam się poważnie nad nowym zestawem stary już ledwo zipi i jest NonameOwy ;D

ja mam od roku . zero problemów . ten clearmizer , dobry jak dużo palisz . JA mam standard 1,6ml , bardziej mi pasuje bo często zmieniam smaki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie mi też polecała tego 1.6 ml tylko nie szukałem dokładnie i podałem ten :D a jakie smaczki ciupasz?

zastanawiam się poważnie nad zakupem ;] a bateria trzyma te pisane jej 3 dni?

EDIT@

aktualnie posiadam taki zestaw https://www.e-dym.pl/E-papierosy/152-KGO_II_1100mAh.html

a tu clearomizer : eGo 3ml Tabac BCC (Bottom Coil Changeable) Clearomizer

i tak wczoraj z ciekawości stałem i z ekspedientką 30 min dobre rozmawiałem :) co, jak i po co :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy ile palisz. Mi wystarcza na 1.5 dnia. Smaki , różnie. Jest tego tyle na rynku , każdy znajdzie coś dla siebie. To juz sprawa indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:czy jest ktoś tu kto pali z "tanka" o nazwie aga-t:whistling:

to ten zbiorniczek:kox: nikt nie pali z tego cudeńka:shock3: a warto spróbować kopie jak analog:dancing:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) mam pytanko, posiada ktoś może taki o to zestaw Volish Crystal 3 (podwójny) ?:D

jakieś opinie na jego temat?

Rozmawiałem ze sprzedawczynią tego o to fajka i zachwalała a do tego polecała gorąco dokupić sobie Clearomizer Atom CE11 Volish (2,5 ml)

zastanawiam się poważnie nad nowym zestawem stary już ledwo zipi i jest NonameOwy ;D

Dobrze jest samemu przetestować "klirki" dolno i górno-grzałkowe ponieważ dają różne odczucia.

Ja na przykład nie lubię dolnogrzałkowych za ich efekt "zimnego dymu", jak dla mnie to jakieś takie nijakie :wink:

A jeżeli chodzi o ten zestaw to polecam jednak baterie z gniazdami mini USB - wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda :wink:

Podpinasz kabelkiem pod kompa, ładowarkę samochodową i inne, chmurzysz sobie a w między czasie bateria się ładuje np jadąc autem.

Co masz na myśli mówiąc że stary zestaw ledwo zipi? Najważniejsza jest bateria, clearomizery, grzałki, ustniki tooooo już są rzeczy które kosztują grosze i się je po prostu wymienia a przy tego typu e-fajkach prawie każdy clearomizer pasuje do prawie każdej baterii więc można testować, testować i jeszcze raz testować żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie :wink:

---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:43 ----------

ja miałem dwa e-szlugi i jednego zgubiłem a drugiego zepsułem :grin:

Naprawić i chmurzyć dalej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...