Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja od grudnia stoje.... wszystkie czteroośki stoją....masakra... czekamy aż śnieg puści...

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
musiałbyś oddać radio z anteną do jakiegoś magika żeby je zestroił,też tak kiedyś miałem i pomogło:decayed:
Że co? :shock3:

Radio z anteną stroi się na pojeździe!

Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów.[/quote

w każdym sklepie elektroniczny powiedzą Ci że radio trzeba dostroić do anteny,zresztą przy drogach nieraz są szyldy strojenie CB,a w samochodzie to możesz jedynie mała korekte zrobić...

Opublikowano
musiałbyś oddać radio z anteną do jakiegoś magika żeby je zestroił,też tak kiedyś miałem i pomogło:decayed:
Że co? :shock3:

Radio z anteną stroi się na pojeździe!

Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów.[/quote

w każdym sklepie elektroniczny powiedzą Ci że radio trzeba dostroić do anteny,zresztą przy drogach nieraz są szyldy strojenie CB,a w samochodzie to możesz jedynie mała korekte zrobić...

pierwsze slysze zgadzam sie z kolega truckmaniac ze stroi sie je w pojedzie

mnie w firmie wszyscy tak robie i jest git nikt nie narzeka

a szyldy przy drodze po to by zajechac pojazdem a nie z samym radiem przyjsc

kolego zrobisz ja uwazasz ja bym stroila w samochodzie

Opublikowano

no przecież nie upieram się że trzeba je zanieść :facepalm: wiadomo że lepiej podjechać i zrobić to na miejscu, chociaż ja swoje zaniosłem i jakoś je zestroił...

Czy strojenie anteny jest bezwzględnie konieczne? - CB Radio - 1076494 - GoldenLine.pl

Opublikowano

no ok kolego :wink: nie mowie co masz robic a raczej jak to sie u mnie w firmie dzieje

a co do tych poradnikow internetowych ehhh wole wypytac starych znajomych i tescia ktorzy kooope lat w tym siedza :wink:

Opublikowano

spoko:decayed: i tak każdy robi wg własnego uznania i :git:, a tak w sumie to chodziło mi o to,że koledze zdjelo bat i po założeniu innego miał problem żeby wystroić i trza by było podjechać z tym do fachury...

Opublikowano

wiem wiem sledze temat :wink:

Opublikowano
musiałbyś oddać radio z anteną do jakiegoś magika żeby je zestroił,też tak kiedyś miałem i pomogło:decayed:
Że co? :shock3:

Radio z anteną stroi się na pojeździe!

Gili. Podmień na próbę antenę. Jeśli nie nadawałeś bez anteny nie powinno było nic się stać, ale bez miernika to wrózenie z fusów.

w każdym sklepie elektroniczny powiedzą Ci że radio trzeba dostroić do anteny,zresztą przy drogach nieraz są szyldy strojenie CB,a w samochodzie to możesz jedynie mała korekte zrobić...

:facepalm::facepalm::facepalm:
Opublikowano

Gilson co taką cienką Scanie kupił Jarek Zdjęcia na osi czasu | Facebook

Opublikowano

Kryzys żeby nowymi szwedkami śmigać to trzeba sporo siana wywalić i automatycznie auto musi dłużej pracować aby na siebie zarobić ...:wink:

Opublikowano

W sumie prawda. Dzisiaj znowu jeździłem firmowym volvo ,a jest ono w automacie i coraz bardziej się mi to podoba:decayed: zero mieszania wajchą i jakoś tak fajnie

Opublikowano
Gilson co taką cienką Scanie kupił Jarek Zdjęcia na osi czasu | Facebook

Pod ruchomą podłogę idzie,lekka i mało pali :decayed:

Używka,ale naprawdę igła niecałe 400najechane.Byłem po nią w Bielefeldzie :wink:

Mnie(fana volvo) podobno,też chcą w scanie wsadzić :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

8371065636_4ba3bc52c8_n.jpg

Takie doszły w tamtym roku :wink:

Opublikowano
  • Autor
Gilson co taką cienką Scanie kupił Jarek Zdjęcia na osi czasu | Facebook

.Byłem po nią w Bielefeldzie :wink:

......i sie nie zameldowales????????????:doh:

Opublikowano

No ,niestety Gili takie czasy że jeździ się tym czym będą kazać,nie to co kiedyś że właściciel organizował zajebistą flotę bo chciał ściągnąć sobie dobrych kierowców.Dzisiaj jest odwrotnie kierowca musi się przystosować do tego co proponuje pracodawca....:kwasny:

A tu mamy spotkanie Artura z Krzyśkiem ....:wink:

Opublikowano
Gilson co taką cienką Scanie kupił Jarek Zdjęcia na osi czasu | Facebook

.Byłem po nią w Bielefeldzie :wink:

......i sie nie zameldowales????????????:doh:

Dokładnie,to z serwisu scanii w lippstad,przenoszą się pod Bielefeld przy samej 2ce,wysadziłem tylko kolesia,który wracał nią do domu,a sam cisnąłem na rozładunek w Munster.

Tak jak mówi wypsiu,takie,czasy,że jak się obijasz,to nie zarabiasz ile trzeba.

Myślę,że jednak będzie jeszcze okazja się spiknąć :wink:

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

fajnie wygląda,ten daf trackmaniaka :thumbup1:

filmik,przebija,wszystkie produkcje tvn turbo...

Opublikowano

hehehe. THX ;)

Opublikowano

Witam Panowie.. Kurde ładne autka demonstrujecie, a ja się męczę tym swoim :decayed:

Jutro pełen sił po urlopie wracam do pracy :whistling:

Co do Patrykbor, kilka tras jechałem CF też automat i bardzo mile to wspominam, zwłaszcza po dziurawych czeskich i węgierskich trasach :wink:

Opublikowano

Nowy Actros kosa, ciekaw jestem jak nowa Scania R-ka będzie wyglądała bo podobno ma się pojawić w tym roku...:whistling:

Opublikowano

Ja chyba niedługo będę się musiał pożegnać z volvinką.....:kwasny:

Prawdopodobnie firma idzie do zamknięcia a właściciel zawija mandziur na Słowację.....:disgust:

VOLVINA.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.