Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie ja mam takie pytanie ile taki tir moze miec max przebiegu.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie ja mam takie pytanie ile taki tir moze miec max przebiegu.

taki tir tzn jaki? jaki rocznik czy cus?

Opublikowano

obojetnie jaki.chodzi mi o najwiekszy przebieg

Opublikowano

To zależy bo ciągnik ciagnikowi nie równy... Ale 1mln bez większych problemów to norma. Później pompki do roboty i druga bańka:-) Wszystko kwestia dbania o samochód i jakości paliwa, tak jak i w osobówkach.

Chociaż te nowe ciągniki niezależnie od marki to nie wiem czy takie przebiegi będą robiły... teraz na serwisie się zarabia :-)

Wysłane z S2

Opublikowano

Zgodzę się z tym, Euro 3 bez problemu 1mln ogarniają, nowsze trudno stwierdzić. Aczkolwiek Actros, którym jeździłem E5 miał chyba 600tys. i też bez jakiś mega awarii :hi:

Opublikowano

osobiście widziałem scanie 113 z ponad 3 mln km :naughty:

Opublikowano

no to niezle.

Opublikowano

W robocie dzisiaj sztaplarka odmówiła posłuszeństwa ,a musiałem w kontener wsadzić auto kasacyjne . Chwila strachu i załadowane :decayed:

WP_000017.jpg

Opublikowano
osobiście widziałem scanie 113 z ponad 3 mln km :naughty:

Z 3jek to pewnie większość tych jeżdżących zbliża się do takich przebiegów

Opublikowano
  • Autor

I kurfa w pozdu wylondowal...- sekundę za długo w lusterko wsteczne popatrzylem i ....

u7a8a7uz.jpg

ude9ydy4.jpg

Nie widać dużo ale kabina wyrwana z zawiasu prawego i chlodnica j**nieta.

Opublikowano

:kwasny:

Jechałem w poprzednim tygodniu z kumplem na 9tce DE. Złożył się przed nami Aldik i poszedł w barierki..zimny pot na plecach,ale dało się go objechać.

Dalej już max 60dych,takie było lodowisko.

Opublikowano
  • Autor

Wycena Mercedesa- 15 000€ : kwasny:

Opublikowano

W co uderzyłeś ?

Opublikowano

strzelam że w naczepę ....

kurde z zewnątrz lekkie puknięcie a takie koszty :facepalm:

Gili ja się z niedzieli na poniedziałek napociłem na 9tce .... ale już chyba koniec na ten rok :wink:

Opublikowano

Gili to ty ostatnio do mnie pisałeś esa jak byłeś przejazdem w BE...:eusathink:

Pytam bo zgubiłem telefon i nie mam większości numerów...:kwasny:

Opublikowano
Gili to ty ostatnio do mnie pisałeś esa jak byłeś przejazdem w BE...:eusathink:

Pytam bo zgubiłem telefon i nie mam większości numerów...:kwasny:

tak.

Jeździłem cały dzień po Belgii.

W tę środę byłem w Schoten...,a jak dobrze pójdzie,to we wtorek mam rozładunek w Bekkvoort pod Diest,a w środę załadunek w Antwerpii. :wink:

Opublikowano

Karwa!!! Na A1 we Francji odjebałem 38h w bezruchu...Ale nic tam. W końcu w domu i browar się leje ;)

A co do kilometrów, to Stralisa zostawiłem z przebiegiem 1 035 000 km i jestem pewny, ze drugie tyle objedzie bez najmniejszych problemów. Pod sam koniec na 80 000 km (wymiana oleju) dolewałem mu 5 litrów, czyli tyle, co nic.

Opublikowano
Karwa!!! Na A1 we Francji odjebałem 38h w bezruchu...Ale nic tam. W końcu w domu i browar się leje ;)

A co do kilometrów, to Stralisa zostawiłem z przebiegiem 1 035 000 km i jestem pewny, ze drugie tyle objedzie bez najmniejszych problemów. Pod sam koniec na 80 000 km (wymiana oleju) dolewałem mu 5 litrów, czyli tyle, co nic.

Kumple dzwonili,że środę na tej samej autostradzie dosyć szło zrobili,17km w ciągu 24h...:decayed:

moja volvina ma ok.1400000km i przez 35tyś. nie dolewam ani kropli.

Opublikowano
  • Autor
strzelam że w naczepę ....

kurde z zewnątrz lekkie puknięcie a takie koszty :facepalm:

Gili ja się z niedzieli na poniedziałek napociłem na 9tce .... ale już chyba koniec na ten rok :wink:

Dokładnie- naczepa. A dokładniej zawiasem od szoferki uderzylem centralnie w Kant naczepy gdzie jest pufa która dokuje do rampy, czyli najbardziej stabilna cześć w naczepie.

Tamtemu koledze nic, a mi wyrwalo szoferke z zawiasow.

Kurde, normalnie bym wykręcil przed nim, ale z przeciwka jechały auta i jakoś w tym ułamku sekundy kiedy podejmujesz decyzje gdzie skręcić Zdecydowałem sie na ta naczepe....

Opublikowano

Tygrys dobrze że nic ci sie nie stało , auto się naprawi .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.