Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno nie zobaczył czy zabezpieczenie zaskoczyło. A jak naczepa spierdzielila to co miał zrobić? I tak jej sam nie podniesie. Ale kretyn i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny szczegół, że szłap od naczepy na zdjęciu nie widać :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szłapy sie wborowały w asfalt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji :D widziałem jak kumplowi cysterna spadła i ok wsio było :grin: Po 2 może mają taki dziwny system wypinania, są takie wozidełka na oplu w gliwicach, które by się pewnie podpięły pod tą naczepę(tak wiem szkoda paleciary itd hahaha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paleciara jest w powietrzu .... chyba nie sadzisz ze utrzyma te KILKA kg :)

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

a wystarczy ruszyć łapami i pokręcić... i spokojnie wbijesz sie koniem pod naczepę .. gorzej jak woźnica d*pa i nie ma pojęcia o rozpinaniu zestawu ..

przykre to ale prawdziwe .. facet jeżdżący 30 lat za kiero... i ma takie problemy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tez zależy od stanu łap. Bo jak zardzewiale to i Arnold jej chyba nie podkreci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda prawda, mamy 1 naczepę w której problem to opuścić łapy co któryś obrót załapie na chwilę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką antene zew wifi kupić kupiłem ojcu netbooka i chciałbym by łapał hot spot na stacjiach ktoś używa takiego zestawu

Antena dookólna Interline Horizon Mini 7dBi 2,4GHz (3250361483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś ma taką antenkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką antene zew wifi kupić kupiłem ojcu netbooka i chciałbym by łapał hot spot na stacjiach ktoś używa takiego zestawu

Antena dookólna Interline Horizon Mini 7dBi 2,4GHz (3250361483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś ma taką antenkę ?

Pamietaj że netbook nie ma napędu CD i nie zainstalujesz oryginalnych sterowników, ja mam antene firmy pentagram na laptopie ok bo zainstalowałem a na netbooka żeby zainstalować to do dzis nie znalazłem takich sterowników są rózne inne a takich jak do mnie by podeszły akurat nigdzie nie ma a te które znalazłem nie działają :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w kabinie używam tylko netbooka, sterowniki instaluje się z pamięci flasch(pendrive/karta sd):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam do Was pytanie trochę z innej beczki. Nie ma może ktoś z Was jakiegoś znajomego w OSK?

A mianowicie: potrzebuje zrobić świadectwo kwalifikacji wstępnej ( nie przyspieszonej ) bo mam 20 lat czyli jeszcze roku brakuje :kwasny:

Ceny z jakimi się spotykam to 5000-6000 zł. Jednak wolałbym się dogadać, zapłacić mniej i tylko kilka razy pojawić się na kursie a zaległości nadrobić w domu.

Od roku jeżdżę zestawem, jednak w moich terenach zaczyna robić się różnie i przydałoby się zrobić świadectwo :decayed:

PS. Proszę bez głupich komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego w osk, w najlepszym układzie to możesz iść na kurs z UE wtedy ty płacisz z 1200zł + kilka innych wymogów i kurs wtedy ciągnie się z pół roku. Jak byś miał już świadectwo to wtedy da się przedłużyć na szybko :decayed:

P.S Oczywiście musi w ogóle być dotacja na to a ty się musisz dostać do grona np 20 osób :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztuje odnowienie świadectwa kwalifikacji? w przyszłym roku muszę zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...