Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak daleko chcesz A2 jechac? Bo co prawda cala nie jest zamknieta dla nas ale od Skrzyzowania A2/A30 do skrzyzowania A2/A42

A na berlinerringu tez cos jest zamkniete, a cos wolne ale nie jestem z tego madry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink: pewny jesteś bo znalazłem coś takiego z opisem zamkniętych odcinków i sam już nie wiem :facepalm:

trafficban.com - Niemcy - ważne informacje

Jak na mój gust dobrze znalazłeś a to co zakazane jeśli masz na trasie możesz objechać landówką. Ja już nie pamiętam konkretnie które odcinki w soboty były zamknięte dla ruchu ciężarowego (tym bardziej że jeździłem chłodnią i raczej w kierunku płn-płd) ale powyższa informacja wydaje się być wiarygodna, resztę dopytasz na cb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Hanover bo dalej z Katowic nie dojade

No to ten Berlin musisz dopytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z trasy na nowe forum :hi:

DSC_0336.jpgDSC_0312.jpg

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się Gilon chowasz czerwonego Robura często widuje w okolicach 3m, a ciebie nich..

Edytowane przez Patrykbor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa trasa Wroclaw okolice...

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypadałoby jestem ostatnią partią co jeszcze na starych zasadach śmiga. Naszczęście jeszcze jedno popołudnie i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto takie ładunki i zestawy śmigają po Maroku,co do autostrad to mają się czym pochwalić... :wink:

jzsah4z8.jpg

we74cl3i.jpg

wvgylu4i.jpg

n4z3w5yr.jpg

yz3ifqvk.jpg

97a3t946.jpg

8x52snl6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stary poczciwy hakowiec tak zaskoczył ze hoho. Zabieram kontener o klienta i całe szczęście ze pareset metrów od naszej bazy,wciąga go na siebie i mówię do gościa ze najebane, on do mnie ze z 15 będzie. Jak juz był na samochodzie to nawet na poduszkach się nie podniósł. Wyjeżdżam na wagę u siebie na firmie 41300.Tare miałem 14500 normalnie szok

Edytowane przez Patrykbor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest na hakowcu ... Kontener wielki to go trzeba doj**ac do dachu... Ja mam teraz ekscesy bo na wywrotce wożę beton plynny jak do gruszki... Musieli mi dorobić dodatkowe zabezpieczenie bo klapa się otwarla i wydupcylem caly beton hehehe

Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalkhttp://img.tapatalk.com/d/14/08/12/esema8ag

Edytowane przez talib1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podziwiałem gości od brudnej roboty,nawet ostatnio dostałem ofertę,żeby w naszej firmie przejść na sprzęt do wożenia żywca,ale się do tego nie nadaję :decayed:

Przywiozłem właśnie nowy ogonek do kompletu,bo poprzedni był Lamberet-a,

f565f1495cf76.jpg

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...