Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Talib qurwa co to za beton chyba bez cementu bo prawdziwe bloto w stanie spoczynku w letniej temperaturze to rozladujesz ale w jednym kawale ..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Talib qurwa co to za beton chyba bez cementu bo prawdziwe bloto w stanie spoczynku w letniej temperaturze to rozladujesz ale w jednym kawale ..... :decayed:

a taki jakiś dziwny... wylewasz go pod rozścielacz na drodze co Cie pcha w dupe :D jak postałem godzine na budowie i chciałem wysypać go to było tak ... nic nic nic i jeb jak jebło to myślałem że mi kręgosłup połamie... 8m3 naraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arype3a9.jpg

ru9e2aba.jpgynymy7a6.jpg

Dzisiaj widziałem i nas typa który jeździ sobie z papuga. :facepalm:

Rozumiem pies, kot..., ale papuga?

6ysagysa.jpg

A to moja robota- nie zawsze jest kolorowo :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli jutro ktoś z was wybiera sie drogą nr 77 Sandomierz -Nisko.. to informuje ze ma być zamknięta gdyż z Gorzyc do Stalowej Woli będzie jechał nią transport podnadgabarytowy o wadze 460ton.Objazd jest przez Tarnobrzeg,Grębów i dalej do Stalowej Woli.Droga ma byc zablokowna od godziny 6 rano..Jechać mają od 16 do 20 godzin.

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie to jest to.. jak da rade to zrobie foty bo do 15 jestem w pracy.. to jest jakaś turbina gazowa czy coś..

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli jutro ktoś z was wybiera sie drogą nr 77 Sandomierz -Nisko.. to informuje ze ma być zamknięta gdyż z Gorzyc do Stalowej Woli będzie jechał nią transport podnadgabarytowy o wadze 460ton.Objazd jest przez Tarnobrzeg,Grębów i dalej do Stalowej Woli.Droga ma byc zablokowna od godziny 6 rano..Jechać mają od 16 do 20 godzin.

Jest zamknięta tylko jutro? Będę tam jechał w niedzielę ok. południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na pewno jutro na 100%..powiec mi gdzie chcesz jechać to cie poprowadzę bokiem.Na tej trasie w najgorszym wypadku będą utrudnienia do jutra do godziny 6 rano..

Fotek nie mam...bo odebrałem auto od mechanika o 20..Cała turbina od 21 wjechała na teren elektrowni Stalowa Wola.Film po nizej

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/23-08-2014-delikatna-operacja-turbina-i-generator-jada-do-elektrowni-w-stalowej-woli,1333348.html?playlist_id=17542

Transport był podzielony na dwie części.Na jednej modułówce jechał generator a na drugiej turbina..całość ważyła 750ton.

3a6z3avt7vrj.jpg

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu pracowałem w firmie Geldof.be i czasami miałem okazję posterować taką niskopodwoziową naczepą ale na fotce co zapodał duffy widzę że są dwie złączone ... :naughty:

l6s55vw3.jpg

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,,to dopiero transporty :kox: :kox:

chyba zgłupiałeś Tomaszu,że postanowiłeś zmienić robotę.. :ph34r:

Zmieniły się plany i jednak tam nie jechałem..

https://www.facebook.com/truckspotters/photos/a.376294419122207.94118.375872245831091/691240270960952/?type=1&theater

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zejść z poprzedniego Mp3,pół roku się przyzwyczajałem,ale jest już ok :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...