Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piekne felgi zmieniles na jakies pazdzierze :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Flayer - ja tutaj FMIC pokazuje a nie felgi, więc mi raz go zachwalać tutaj - na przyszły sezon będą pewnie inne. :) :> :cool1:

Opublikowano

no i gruboo kolega pojechał, robiłeś czy kupowałeś gotowca? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kupiony gotowy "customowy" - i dolot robiony.

Opublikowano

Noi teraz w lato jest czym przycisnąć :naughty: fajnie sie prezentuje ogólnie twoja audiczka :good:

Opublikowano

Flayer - ja tutaj FMIC pokazuje a nie felgi, więc mi raz go zachwalać tutaj - na przyszły sezon będą pewnie inne. :) :> :cool1:

E tam. Nie zmieniaj tematu :tongue4: Byly swietne polerki, a to jakis oldskul.

Leo, why?!

Opublikowano
  • Autor

Jakiś rant chciałem mieć - ale za mało cali z tego co widzę na to auto. A polerka taka duża to jest trochę jak kula u nogi byle pies Ci osika i już musisz się pałować. Zmęczyło mnie to trochę.

Opublikowano

poszaleli wszyscy czy co , widze ze tej wiosny walą Fimc na potęge :tongue4: , super furacz wszystko ładnie z gustem :good:

fela kwestia gustu , środeczek też spoko z bogatym wypasem :good:

Opublikowano

Flyjerku, te fele dobrze wyglądają, jeno cal większe pewno - a i gleba by się przydała

Taki oldskul czasem fajno wygląda -ale muszą być spełnione pewne warunki :)

Nawet na B7 nieźle leżą

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wróciłem z trasy. Audiczka zrobiła w ciągu tygodnia prawie 4 tys. kilometrów i nawet nie zająknęła. Zero usterek, zero problemów na autostradzie poszła nawet licznikowe 220 km/h.

Spalanie z całej trasy 5,5 L/100km, średnia prędkość 89 km/h.

Jestem zadowolony bo test pomyślnie wypadł.

Taki widoczek z Alfą 166:

1f671f64f3bf0ed1med.jpg

Chciałem się ciąć ale chyba się bał :thumbdown: :thumbdown:

101d2c9f519f0214med.jpg

A tutaj ciekawostka - oto stacja radiowa, które znalazłem w Austrii:

f0166e70c3cab5c5med.jpg :bigok: :bigok:

[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 18:43_________________________________________________Z racji tego, że auto dostało nowy gwint i wczoraj byłem na wyprawie udało się zrobić aktualne foty:

9fb29e738f4fc182med.jpg 4d5515e62827a648med.jpg ea13c58d3f0cad74med.jpg 859542ae7ee485f7med.jpg

Opublikowano

hehe bardzo fajne to auto , moc i oszczędność - szkoda :wink4::tongue4: że dizel :kox::naughty:

Opublikowano

szkoda że skrzynia krótka.... :P

Opublikowano

Piekne auto, a foty robiles na takiej samej trelince jak ja... :D

Opublikowano
  • Autor

aju - święte słowa. Pojechałem nim wczoraj za focusem RS coś ponad 220 Km/h (licznikowe) ale to już zaczyna się czerwone pole. Brakuje wtedy szóstego biegu.

Ale w Polsce szóstka to raczej dodatek.

Opublikowano

i jak gryylik ? :kox:

Opublikowano

No i się dziad grilla dorobił.. A fot dalej nie wrzucił.. Ja już widziałem i powiem, że jest piknie :>

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio pojawiły się nowe fanty więc robię małą aktualizację.

Felga ATS DTM Competytion w 18 calach oraz grill S4:

cd0ac1c7a5f9af04med.jpg ff3fb832d73f27camed.jpg

Opublikowano

Czyżby mA4ciek Twój grill ?

Opublikowano

Kompetyszyn super się prezentują na niuni :cool1:

Opublikowano

Nawet nie podziękował :polew:

Dibo tak - mój grill

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.