Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a klapa otwiera się idealnie :shock3:

pięknie się szybko otwiera i przyhamowuje z gracją:grin: idealnie jak dla mnie :wink:

Opublikowano

otwieranie kalpy :slina: jakie amory tam dales?

zazdorszcze tego parktronica calego no i bixow :slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

zawiasy przerobione z innych zawiasów ze sprężynami :wink: siłowniki maja 730N jeden jest nówka a drugi używany i w takie niskie temp nie zawsze się otwiera do końca w garażu jak było ciepło to i na starym 730N i starym ori 650N się otwierało ale chyba muszę dopracować zawiasy bo przespawane było z jednych do drugich ramie ze sprężynka i chyba coś zaciera dlatego tak jest :kwasny:

Opublikowano
zawiasy przerobione z innych zawiasów ze sprężynami :wink: siłowniki maja 730N jeden jest nówka a drugi używany i w takie niskie temp nie zawsze się otwiera do końca w garażu jak było ciepło to i na starym 730N i starym ori 650N się otwierało ale chyba muszę dopracować zawiasy bo przespawane było z jednych do drugich ramie ze sprężynka i chyba coś zaciera dlatego tak jest :kwasny:

Ale jak dla mnie idealnie teraz się otwiera - nic nie zmieniaj :wink: chyba że jeden siłownik działa inaczej niż drugi..

Bardzo fajnie to wygląda jak klapa zwalnia!

Opublikowano

Imo fajnie wygląda jak klapa się tak zatrzymuje i dopiero później cała otwiera :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mała aktualizacja tematu:decayed:

zdjęcia na szybko

IMG_1490.jpg

IMG_1492.jpg

IMG_1493.jpg

IMG_1496.jpg

w aucie zagościła gleba gwint eibach pro street skręcony na maxa ale trzeba wyregulować co by równo stal kola 18 cali rs6

wymiana deski i całego środka na czarny została tylko kierownica i mieszek w swingu jakby ktoś był chętny to zapraszam:decayed:

na razie jest skóra z elektrycznymi lędźwiami i schowkami pod fotelami ale bez grzania kupiłem maty ale nie pasują także mam do sprzedania jak coś:decayed:

pociągnąłem instalacje już pod elektrykę i grzanie foteli oraz elektrykę do tylnych szyb szukam tylko boczków skórzanych pod elektrykę z tylu

jak na razie tyle bo fundusze na auto się wykruszyły ale planów jeszcze trochę jest

Opublikowano

idealna srebna a4 z zewnatrz :slina::shock3:

Opublikowano
  • Autor
idealna srebna a4 z zewnatrz :slina::shock3:

do ideału z zewnątrz jej jeszcze trochę brakuje chociażby lakierniczo ale tym się kiedyś zajmę:wink:

Opublikowano

idziesz za ciosem widzę że nie tracisz czasu:naughty:

Opublikowano
  • Autor

staram sie:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak bym miał taką bazę tj z turbo tez bym porezał:kox:

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 22:45 ----------

na żywo prezentuje się jeszcze lepiej :wink: pozdro

zapomniałem oblukać to otwieranie klapy

Opublikowano

wyjebista taksówa, klienci smigaja pewnie na II strefie :decayed:................................................................................................................................. stad kasa na mody

Opublikowano

Auto zmienilo sie nie do poznania:wink:

Ale na taxe wogole mi ono nie pasuje.

Ja ledwo w 3 osoby jezdze:grin:

Opublikowano
  • Autor

no na taxe to już się teraz nie nadaje sztywno bardzo i twardo ale fajnie się patrzy w lusterku jak ludzie na dołkach podskakują na tylnej kanapie heheh:decayed:

ogólnie ciężko jest wjechać w niektóre miejsca ale daje rade :wink:

Opublikowano

chetnie bym zamowil takie taxi ekspresss :witch:

Opublikowano

przód auta super... ogólnie ciekawa Taryfa ;) jak ogarnąć tak klape??

Opublikowano
  • Autor

co do klapy pisz na pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

led lewy od oświetlenia tablicy mryga ci jak stroboskop:wink:

kulturalny kierowca grzecznie puszcza pieszych na żeromce :grin:

Opublikowano

jak dla mnie bomba

Opublikowano
led lewy od oświetlenia tablicy mryga ci jak stroboskop:wink:

kulturalny kierowca grzecznie puszcza pieszych na żeromce :grin:

Tez kiedys widziałem Kube na mieście i wiesz co...przypomnial mi się pewien film:decayed: TAXI, tak pięknie szybko wchodził w zakręt na 1905 roku hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.