Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 lift avant nie działa podświetlenie bagażnika !!!


Al@n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak w temacie nie działa mi lampa bagażnika, żarówki ok, włącznik nie świeci w żadnej pozycji. Czy ta lampka ma osobny bezpiecznik ? bo reszta oświetlenie działa.

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to sprawdź miernikiem czy dochodzi napięcie do lampki, zakładając, że żarówki nowe wkładałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam identyczny problem co autor watku. Jeszcze niedawno lampa działała. Dodam ze podświetlenie klawiszy w lampie działa normalnie. A sama lampa nie działa w żadnej pozycji przełącznika. Żarówki sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz styki moze zasniedziale. potem zajrzyj do pompki centralnego czy nie jest czasem gdzies wilgna jest w prawym boczku bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz styki moze zasniedziale. potem zajrzyj do pompki centralnego czy nie jest czasem gdzies wilgna jest w prawym boczku bagaznika

potem zajrzyj do pompki centralnego czy nie jest czasem gdzies wilgna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że problem występuje w lampce - zimne luty. Od tego bym zaczął, wyjąć i poprawić luty to nic nie kosztuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem ten sam problem ale wczoraj kolega mi przylutował wszystkie luty w lampce i po sprawie teraz wszystko pięknie działa :) trwało to zaledwie 15 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto wymontować lampkę i sprawdzić jakimś multimetrem masę i poczyścić styki, czasem styki w lampce są ok ale problem jest z masą czyli jeden kabelek z miernika do plusa w lampce a drugi gdzieś do budy, jeśli przykładając do budy pojawi się napięcie a minusie w lampce nie to wiadomo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta lampką i stykami to dupna sprawa, bo tam są tak wąskie dziurki, że końcówki od typowego miernika się nie zmieszczą. Właśnie u siebie zdemontowałem tą lampkę i obstawiam zimne luty od razu, a nie styki. Ciekawe czy mam rację :D

Dokładnie tak było. Przelutowałem wszystkie luty i lampka działa.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...